Kategoria domyślna

GARŚĆ URODZINOWYCH REFLEKSJI

Dziękuję Wam wszystkim za liczne życzenia urodzinowe z okazji tego, że skończyłem 35 lat. 🙂 Jestem Wam bardzo wdzięczny za te życzenia. 35 rok życia to symboliczne wejście w wiek dojrzały. Ludzie mówią, że od okresu dojrzewania przestajesz być dzieckiem, stając się nastolatkiem, a w wieku 18 lat stajesz się dorosłym. A to jedno wielkie gówno prawda. Do wieku 35 – 40 lat, a czasami nawet do śmierci, człowiek jest mentalnym dzieckiem i jest głupi jak but a nawet głupi jak trep. Tyle wiem po tych wielu latach poszukiwań.

Carl Gustav Jung mówił, że problemy ludzkości biorą się z tego, że miliardy ludzi nie dorastają, a ludzkość kolektywnie jest na poziomie mentalnego dziecka. Dopiero około 60, 70 roku życia przychodzi tak zwana „mądrość starca”, czyli to, co powinno nazywać się dorosłością. Niektórzy ludzie mają to już w wieku 30, 35, 40 lat, i oni są największymi szczęściarzami na Ziemi, bo mogą przeżyć kilkadziesiąt lat we względnym zdrowiu jako świadomi, dojrzali i szczęśliwi ludzie, wiedzący, czego chcą od życia.

Obecnie ludzkość przebudza się w tym sensie, że wychodzi z jungowskiego wieku dziecięcego, przechodząc „bunt nastolatka”. Mamy do czynienia z manifestacjami, marszami, rewolucjami, protestami, odmową noszenia maseczek ochronnych, zainteresowaniem teoriami spiskowymi, duchowością ezoteryczną i tak dalej. To wszystko jest wypaczone, opacznie rozumiane, bo dalej nie jest to poziom dojrzały, ale jest to etap mentalnego nastolatka.

Jak to urządziła natura? Dla natury najlepiej, gdy rozmnażanie następuje wtedy, gdy człowiek jest najgłupszy, czyli do 25 roku życia. Gdy człowiek jest już mądry, czyli po 40 roku życia, są już choroby, jest bezpłodność, i tak dalej. Prawda, że wredna ta natura? W efekcie z pokolenia na pokolenie głupi rodzice przekazują swoim dzieciom te same lęki, kompleksy i traumy, co często ich dawni praprzodkowie sprzed wieków. Tak to głupio jest urządzone. Być może, w realiach Edenu (czymkolwiek on był), gdy człowiek żył 1000 lat, to było urządzone inaczej. Człowiek rozmnażał się dopiero w wieku np 200 lat, gdy był już bardzo, bardzo mądry. Teraz to wygląda zupełnie inaczej – mentalne dzieci mają dzieci.

Na koniec chciałbym podziękować tym nielicznym z Was, którzy pomimo kryzysu gospodarczego zdecydowali się wesprzeć finansowo moją stronę jarek-kefir.com. Bez Waszych darowizn utrzymanie tej strony na serwerze jak i tak częste publikacje nie byłyby możliwe. Dziękuję serdecznie za nie.

Jarek Kefir Bez Cenzury

❤️ WAŻNA INFORMACJA: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Kategorie: Kategoria domyślna

27 odpowiedzi »

 1. Ja dziękuje za cały twój ogrom pracy.Znalazłem cie bo szukałem prawdy,wiedzy ,I świadomości.I znalazłem ją u ciebie .Dziękuje za wszystko Jarku.I jeszcze światło nam się pojawi na.niebie .3maj się !

 2. Przyłączam się do życzeń w nadziei, że wzbudzi zainteresowanie problem ANTYPOLONIZMU:
  „W kolejnej UTOPII to jest z wiarą w WOLNY RYNEK, liberalizm eksportuje WOJNY SPRAWIEDLIWE dla obrony DEMOKRACJI.”.
  POLSKA nadal MIĘDZY WSCHODEM A ZACHODEM, tylko bardziej GLOBALNIE, jak to w swoim czasie oceniał Feliks Koneczny, autor opisu oryginalnego podziału na CYWILIZACJE.EKONOMIĘ ŻYDOWSKĄ opisał w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA, nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
  Przestrzegał przed CYWILIZACYJNĄ MIESZANKĄ, bo doświadczamy takiej, która jest pod znaczącym wpływem wartości CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.W trakcie walki ZŁA ze ZŁEM, to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM brakiem lojalności wobec Polski, a szczególnie na Wołyniu, wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE:ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA
  Michael E.Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA. To co Polski dotyczy to proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU, który przejął w działaniu rosyjski rasizm, do ŻYDOBANDERYZMU, który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ. Po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ, była RZEŹ WOŁYŃSKA, a teraz wystawiony rachunek za MIENIE BEZ SPADKOWE.
  Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.ANTYPOLONIZM na katolickim, katedralnym cmentarzu?!Kto jest odpowiedzialnym za program badań dla ustalenia SAMOPOWIESZENIE, czy jego UPOZOROWANIE przy wystąpieniu tego typu gwałtownej śmierci?!

 3. Dzięki za Twoją działalność w kierunku przebudzenia ludzi w Polsce. Dołożyłeś na pewno do tego swoją cegiełkę. Wszystkiego dobrego z okazji urodzin, 100 lat, szczęścia, spełnienia marzeń.
  Co do tego, że w wieku 40 lat i więcej ludzie nie są już zdolni do rozmnażania bo mają problemy z potencją, choroby itd. to nie jest wynik naturalnych procesów. Nauka ustaliła z tego co kiedyś czytałem, że nasze ciała są tak zbudowane, że pozwalają nam żyć nawet 140 lat. Problem w tym, że my jakby to ująć używamy tego ciała niezgodnie z instrukcją obsługi. Jeżeli się je i pije syf, pali papierosy, żyje w ciągłym stresie, nie uprawia żadnego sportu to nic dziwnego że potem są problemy z potencją i choroby. Jeżeli się dba o zdrowie i oczyszczanie organizmu, nie nakręca się tym co nas straszy łże telewizja itp., rusza się np. codziennie pół godziny spacerując to się jest w pełni sił w tym wieku. Ja 30.09 skończyłem 38 lat i wcale nie czuję, abym miał gorszą kondycję i zdrowie niż jak miałem np. 25 lat, co też wyniki badań krwi potwierdzają. 3 lata temu przejechałem na rowerze ponad 80 km jednego dnia. To tak jak z samochodem. Gdy wymieniasz regularnie olej i wymieniasz ten olej na taki dobrej jakości i taki jak jest przeznaczony do danego auta i dokonujesz regularnie przeglądów i wymian tego co się zużywa to auto będzie długo ci służyć. A jak będziesz w silniku olej zmieniać co 30000 km i ogólnie mówiąc nie dbać o auto to i nowe po 2-3 latach będzie wrakiem. A my w większości właśnie traktujemy swoje ciała tak jak ktoś kto nie dba o samochód.
  Co do buntu przeciwko noszeniu maseczek to według mnie nie jest bunt typu nastolatka tylko wynika on z tego, że władza nie podaje żadnych naukowych dowodów (w postaci publikacji), że noszenie tych masek zabezpiecza przed czymkolwiek zdrowe osoby. Nawet WHO podała że takich dowodów nie ma. Jeszcze w lutym zanim zaczął się ten cały pandemiczny cyrk ówczesny minister Szumowski w RMF FM powiedział, że maseczki powinni nosić tylko chorzy, aby ograniczyć transmisję wirusa i personel medyczny. Zapytany przez red. Mazurka to po co ludzie noszą maseczki Szumowski zaśmiał się i powiedział, że nie wie po co.
  Noszenie maseczki nie chroni przed wirusem, natomiast może wywołać poważne problemy zdrowotne. Czy w mediach mówią, że maseczki powinno się zmieniać co pół godziny? Jakoś nie słyszałem. Gdy się nie zmienia gromadzą się na nich grzyby i inny syf z powietrza i mając wilgoć i ciepło z naszego oddechu mają świetne warunki do rozmnażania. Potem wdycha się to i trafia to do płuc i problemy gotowe.
  Kolejna rzecz – zmieniana co 30 min czy też nie maseczka znacznie utrudnia wymianę powietrza. Wydychane powietrze zawierające kilkanaście procent CO2 jest częściowo wdychane z powrotem. To prowadzi do zakwaszenia organizmu (CO2 to bezwodnik kwasu węglowego) i niedotlenienia. W przypadku osób z problemami z układem krążenia czy oddechowym może powodować omdlenia. Moja 90-letnia babcia chodzi nieraz na targ i ostatnio mi mówiła, że jej było duszno i nie mogła wytrzymać i musiała zdjąć maseczkę, żeby zaczerpnąć powietrza.
  Dlatego z maseczkowego (w dodatku bezprawnego) obowiązku będzie więcej szkody niż pożytku. Dowodzi tego liczba zakażeń na mln mieszkańców w Belgii i na Ukrainie, która jest niemal taka sama. W Belgii prawie wszyscy noszą maski w na Ukrainie prawie nikt.

   • A tam, widzisz , że wszystko się przewala .
    Jeszcze trochę i żal będzie odchodzić. Na mój gust wszystko zmierza w dobrym kierunku.

    • To tak jak w trakcie ciekawego seansu filmowego wyjść. Jedni przerażeni narracją zaczną
     uciekać inni pochowają się pod krzesłami a tych odważniejszych obsługa zacznie z sali usuwać , co by tych pod krzesłami nie poturbowali , siadając na nich w ferworze ogólnego
     zamieszania .

     Ps.Pewnie będzie jakiś epilog ” Resetujący. emocje ” może warto zobaczyć jak się
     ta bajka kończy. W końcu wszyscy po coś tu przyszli .

     • Coś w tym stylu.
      Biorąc pod uwagę to, co się dzieje, a dzieje się, albo mamy III wojnę , albo ja nie wiem. Będą musieli się jakoś z covida wycofać.
      Nawet, gdyby tak się stało, i tak by nikt nie uwierzył, że to była ściema.
      A Ty, zdaje się, za granicą mieszkasz? W Niemczech?
      Jak jest tam, gdzie przebywasz aktualnie?

      • W Austrii mieszkam . Tu gdzie mieszkam niedaleko Wiednia życie. toczy się normalniej niż na wiosnę . Aplikowane są nam tortury duchowe ,,, radio, telewizja
       , media głoszą apokalipsę jak wszędzie . Nie widać paniki wśród ludu ,wyjątkiem
       są przebierańcy.tzn. ci co z balu maskowego w maskach się urwali.Niewątpliwie dołączymy do państw torturujących Duszę i ciało czyli pełny lock down będzie .
       Jak politycy mówią że czegoś nie planują i nie pracują nad czymś , to nie kłamią nawet
       (pewnie pierwszy raz w życiu) bo oni tego nie robią . To już zostało dawno zaplanowane i opracowane , tu nie ma już fazy przygotowań ani planowań bo wszystko jest od dawna gotowe a teraz realizowane . Tu się to często słyszy ,nie
       planujemy , nie robimy bla bla bla , tylko chcemy aby najgorszy scenariusz się nie
       ziścił itp. itd. . Oni kracząc zapeszają i się spełnia . Większość ludzi nie wyczuwa tych
       semantycznych niuansów . Godzinę policyjną od 21 do 06 , zakaz opuszczania miejsc
       zamieszkania plus parę innych atrakcji , zapowiedziano już ,,, oczywiście jak zwykle
       w trybie warunkowym (jeśli dalej to ,,, to będzie to) i jak narazie jeszcze nie spudłowali.
       Nasz pan kanclerz miłościwie nam panujący ma taki aksamitny i empatyczny głos ,wyglada skromnie i inteligentnie , nawet do tła mu takich samych dobierają , tak że nawet
       Niemcy zazdroszczą go nam , patrząc na swoje babsko z pruskim akcentem.
       To nie to co wasz Pinokio , Nacialnik i ich świta , oni to wyższy level ,magii , kuszenia i zwiedzenia są . Jak już być branym to choćby na początku niech będzie Tak Jakby
       delikatnie i z kulturą .Potem może być już na ostro i bez trzymanki .
       Jestem pewien że wszyscy na tym samym balu się znajdziemy.

       Ps. Zauważyłem że niektórym istotom w tych maskach naprawdę do twarzy jest .
       Wyglądają w nich już jak ludzie ,,, najwyraźniej los do nich w ten sposób się uśmiechnął …. Uśmiechajmy się także …

      • Oj tak, Pinokio i świta to zdecydowanie wyższy poziom. To wybrańcy, członkowie sztabu generalnego.
       Ogólnie jest nieciekawie, że tak eufemistycznie to ujmę.
       Z maskami masz rację – niektórzy powinni już w nich zostać na zawsze .
       A Kurz się wyrobi, za 10 lat nie będzie już taki miły.

 4. Ci nasi (austriaccy czarodzieje) ,,,, tych miałem na myśli ,,,źle zrozumiałaś ,,, może źle to napisałem przepraszam . Złodziej , cwaniak , zakompleksieniec itp. z oczu im nie patrzy . Tak jakby byli przez kogoś lepiej dobierani . Za 10 lat to on sam już o sobie zapomni ,, to takie terapeutyczne jest .

  • W ten sposób.
   Naszym też z oczu nie patrzy dobrze, nimi sterują ci sami, którzy sterują całą resztą.
   Kilka dni temu TK wydał werdykt, że aborcja eugeniczna jest niezgodna z konstytucją, no i się zaczęło.
   Wszyscy na ulicy, sytuacja się zaognia, a Kaczyński wzywa zwolenników PiS, czyli narodowców , do obrony profanowanych kościołów.
   Od jutra policji pomagać będzie wojsku. W zwalczaniu epidemii, naturalnie.
   Politycy to rozpasana mafia, a władzę totalitrną dał im sam naród.

 5. Naszym dobrze z oczu patrzy nawet jak złe rzeczy zapowiadają i to ten wyższy level uwodzenia jest.
  Kościołom (w historycznym sensie ) to się już od dawna jak psu buda należało .
  Widzisz Kaśka im bardziej bojowy naród to bardziej jest prowokowany represjami przez
  rządzących . Szwedzi są spolegliwi i pogodzeni ze swym losem dlatego mają
  luz ,to takie przesłanie jest . Paradoksalnie czym więcej ludzi na ulicach jest, tym jest to bardziej
  rządzącym na rękę. Ogłoszą stan zagrożenia demokracji ,, europejskich wartości ,, zdrowia społecznego itp.itd. przez neonazistów , populistów , faszystów , teoretyków spiskowych ,
  płaskoziemców itp. Czyli zbrodniczej hołoty która władzę w ten sposób chce przejąć , narażając
  na śmiertelne niebezpieczeństwo zdrową czyli lojalną tkankę społeczną .Te całe dotychczasowe poświęcenia pójdą wtedy na marne . Nie zapominaj o tym że Hitler to Austriak był nie Niemiec,
  dlatego tu miał posłuch i spolegliwość ze strony społeczeństwa większą niż wśród Niemców.
  Führer ma zawsze rację i trzeba się podporządkować . Ten spokój i empatia w głosie i oczach
  kanclerza tak samo magicznie działa na ludzi jak płomień w oczach i fanatyzm w głosie Adolfa (też kanclerzem na początku był) .

  Ps.Masa sceptycznych do tego ludzi nawet ,zadowolona jest z tego że mamy większy luz od innych i to dzięki łagodnym władzom . To właśnie jest zwodnicze w tej magii …. na początku delikatnie aby potem ostro było .

  • Zgadza się, stąd wyrok Trybunału – by naród na ulice wyprowadzić.
   Polacy byli wojowniczy, ale to było dawno temu .
   Teraz „rząd”z banderowcami trzyma.
   Mnie najbardziej przymus szczepień martwi. Nie dam sobie nic wkłuć. Nie dam. Patyka do nosa też nikt mi nie włoży.
   To wszystko zmierza do absolutnego totalitaryzmu, a w zasadzie faszyzm już jest.

   Z kościołami również się zgadzam, tylko Kaczyński poruszył wrażliwą strunę i może być wojna między lewakami, a narodowcami.
   No bo jak to, niszczą kościoły, wiarę, a to podstawa, fundament polskości. Chcą zniszczyć Polskę i Polaków. A skrajna prawica to są popierdoleńcy, zwyrole.

   No i Pinokio zapowiedział trzecią i od razu czwartą falę, także przed nami kilka lat , w zasadzie nie wiem, czego.

   • Coś jeszcze napisałem , ale jak kliknąłem w Opublikuj, witryna stała się niedostępna .
    Zobaczę czy przejdzie bo nic strasznego tam nie było .

   • No tak, tylko ja nie jestem żołnierzem, ani bojówkarzem, ani kibolem, a gangu też nie jestem.
    Rady cenne raczej na wojnie i raczej dla facetów.
    Chociaż wszystko zmierza do wojny.

    • Teraz dopiero zrozumiałeś, że największym szkodnikiem , na naszej planecie, jest człowiek?
     Lwy nie zjadają żywej antylopy – duszą prawie każdą ofiarę chyba, że rozpiętość szczęki na to nie pozwala, przez wzgląd na gabaryty zaatakowanego zwierzęcia.

     Co się tyczy twojego sposobu na życie – nie dziwię się twojemu rozgoryczeniu, biorąc pod uwagę ojca sadystę. To naturalne, że jest w tobie mnóstwo gniewu i nienawiści.
     Jeśli jednak zdajesz sobie sprawę z przyczyny, która doprowadziła do aktualnego sposobu na życie, to warto zastanowić się, czy aby na pewno jest to właściwy kierunek. Stałeś się swoim własnym ojcem – sadystą. Jesteś taki, jak on.

     Gdyby ludzie , w połowie, zachowywali się jak zwierzęta, to świat byłby piękny, niestety ludzkie potwory niszczą wszystko co żywe, piękne, wartościowe, wrażliwe, dobre, bezbronne i niewinne.

     Nadchodzi era Wodnika, era dobra i humanitaryzmu.
     21 grudnia 2020 roku wielka koniunkcja Saturna, Plutona i Jowisza. Będzie się działo.

    • Wiesz co, gangsterze? Nie będę cię ani oceniać, ani nawracać.
     Ja nie krzywdzę ludzi, choć niektórym należałoby się.
     Może teraz wykorzystajcie swoje możliwości do obrony Polaków przed ciemiężycielami, co?

 6. To jeszcze raz…. Pewnie że jest faszyzm , tylko świstak zawinął go w kolorowy papierek (odwołuję więc) tzw. Wartości ,,, Poszanowania mniejszości , Odpowiedzialności za los przestraszonych bliźnich itd itp. ( to chyba będzie poprawniej tym razem) .
  Robiono wszędzie badania opinii społecznej i wszędzie wyszło że społeczeństwa a nawet
  rodziny podzieliły się bez mała po połowie . To są badania o których nie mówi się w pierwszych
  wydaniach dzienników ale jak się postarać to można to znaleźć na zasadzie ,, pukajcie a będzie wam otworzone ,,
  Teraz coś do poduszki , co starożytną wiedzą jest . Gdyby kłamstwem owa wiedza była to psychopaci uwielbiający kłamstwa na głowie by stawali aby ją rozpowszechniać a nie na stosy wszystkich co się z ową zetknęli posyłać. Wszyscy wiemy
  w jakich klubach psychopaci zrzeszają się najchętniej . Samo to że się buntujesz przeciwko odbieraniu ci wolności i woli pokazuje już w której grupie jesteś . Wolność i prawo do wolnej woli
  czyli wyboru też pod różnymi szyldami może być zakamuflowana .

  https://treborok.wordpress.com/about/portale-organiczne/

 7. Te demonstracje które po Polsce się przewalają , świadczą o tym że Polacy dalej są wojownikami.
  Polaków podwyżki cen benzyny na ulice nie wygnały jak te żółte kamizelki ( coś mało o nich słychać), ale niegdysiejszy zamach na ściągalnictwo teraz wymuszanie posłuszeństwa ma wiele z sobą wspólnego .

 8. Tu o coś więcej niż o plemienność chodzi , choć ta w modzie jest szczególnie w tzw. narodach wybranych . Już ich parę było….

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.