Kategoria domyślna

GARŚĆ URODZINOWYCH REFLEKSJI

Dziękuję Wam wszystkim za liczne życzenia urodzinowe z okazji tego, że skończyłem 35 lat. 🙂 Jestem Wam bardzo wdzięczny za te życzenia. 35 rok życia to symboliczne wejście w wiek dojrzały. Ludzie mówią, że od okresu dojrzewania przestajesz być dzieckiem, stając się nastolatkiem, a w wieku 18 lat stajesz się dorosłym. A to jedno wielkie gówno prawda. Do wieku 35 – 40 lat, a czasami nawet do śmierci, człowiek jest mentalnym dzieckiem i jest głupi jak but a nawet głupi jak trep. Tyle wiem po tych wielu latach poszukiwań.

Carl Gustav Jung mówił, że problemy ludzkości biorą się z tego, że miliardy ludzi nie dorastają, a ludzkość kolektywnie jest na poziomie mentalnego dziecka. Dopiero około 60, 70 roku życia przychodzi tak zwana „mądrość starca”, czyli to, co powinno nazywać się dorosłością. Niektórzy ludzie mają to już w wieku 30, 35, 40 lat, i oni są największymi szczęściarzami na Ziemi, bo mogą przeżyć kilkadziesiąt lat we względnym zdrowiu jako świadomi, dojrzali i szczęśliwi ludzie, wiedzący, czego chcą od życia.

Obecnie ludzkość przebudza się w tym sensie, że wychodzi z jungowskiego wieku dziecięcego, przechodząc „bunt nastolatka”. Mamy do czynienia z manifestacjami, marszami, rewolucjami, protestami, odmową noszenia maseczek ochronnych, zainteresowaniem teoriami spiskowymi, duchowością ezoteryczną i tak dalej. To wszystko jest wypaczone, opacznie rozumiane, bo dalej nie jest to poziom dojrzały, ale jest to etap mentalnego nastolatka.

Jak to urządziła natura? Dla natury najlepiej, gdy rozmnażanie następuje wtedy, gdy człowiek jest najgłupszy, czyli do 25 roku życia. Gdy człowiek jest już mądry, czyli po 40 roku życia, są już choroby, jest bezpłodność, i tak dalej. Prawda, że wredna ta natura? W efekcie z pokolenia na pokolenie głupi rodzice przekazują swoim dzieciom te same lęki, kompleksy i traumy, co często ich dawni praprzodkowie sprzed wieków. Tak to głupio jest urządzone. Być może, w realiach Edenu (czymkolwiek on był), gdy człowiek żył 1000 lat, to było urządzone inaczej. Człowiek rozmnażał się dopiero w wieku np 200 lat, gdy był już bardzo, bardzo mądry. Teraz to wygląda zupełnie inaczej – mentalne dzieci mają dzieci.

Na koniec chciałbym podziękować tym nielicznym z Was, którzy pomimo kryzysu gospodarczego zdecydowali się wesprzeć finansowo moją stronę jarek-kefir.com. Bez Waszych darowizn utrzymanie tej strony na serwerze jak i tak częste publikacje nie byłyby możliwe. Dziękuję serdecznie za nie.

Jarek Kefir Bez Cenzury

❤️ WAŻNA INFORMACJA: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Kategorie: Kategoria domyślna

6 odpowiedzi »

 1. Ja dziękuje za cały twój ogrom pracy.Znalazłem cie bo szukałem prawdy,wiedzy ,I świadomości.I znalazłem ją u ciebie .Dziękuje za wszystko Jarku.I jeszcze światło nam się pojawi na.niebie .3maj się !

 2. Przyłączam się do życzeń w nadziei, że wzbudzi zainteresowanie problem ANTYPOLONIZMU:
  „W kolejnej UTOPII to jest z wiarą w WOLNY RYNEK, liberalizm eksportuje WOJNY SPRAWIEDLIWE dla obrony DEMOKRACJI.”.
  POLSKA nadal MIĘDZY WSCHODEM A ZACHODEM, tylko bardziej GLOBALNIE, jak to w swoim czasie oceniał Feliks Koneczny, autor opisu oryginalnego podziału na CYWILIZACJE.EKONOMIĘ ŻYDOWSKĄ opisał w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA, nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
  Przestrzegał przed CYWILIZACYJNĄ MIESZANKĄ, bo doświadczamy takiej, która jest pod znaczącym wpływem wartości CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.W trakcie walki ZŁA ze ZŁEM, to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM brakiem lojalności wobec Polski, a szczególnie na Wołyniu, wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE:ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA
  Michael E.Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA. To co Polski dotyczy to proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU, który przejął w działaniu rosyjski rasizm, do ŻYDOBANDERYZMU, który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ. Po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ, była RZEŹ WOŁYŃSKA, a teraz wystawiony rachunek za MIENIE BEZ SPADKOWE.
  Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.ANTYPOLONIZM na katolickim, katedralnym cmentarzu?!Kto jest odpowiedzialnym za program badań dla ustalenia SAMOPOWIESZENIE, czy jego UPOZOROWANIE przy wystąpieniu tego typu gwałtownej śmierci?!

 3. Dzięki za Twoją działalność w kierunku przebudzenia ludzi w Polsce. Dołożyłeś na pewno do tego swoją cegiełkę. Wszystkiego dobrego z okazji urodzin, 100 lat, szczęścia, spełnienia marzeń.
  Co do tego, że w wieku 40 lat i więcej ludzie nie są już zdolni do rozmnażania bo mają problemy z potencją, choroby itd. to nie jest wynik naturalnych procesów. Nauka ustaliła z tego co kiedyś czytałem, że nasze ciała są tak zbudowane, że pozwalają nam żyć nawet 140 lat. Problem w tym, że my jakby to ująć używamy tego ciała niezgodnie z instrukcją obsługi. Jeżeli się je i pije syf, pali papierosy, żyje w ciągłym stresie, nie uprawia żadnego sportu to nic dziwnego że potem są problemy z potencją i choroby. Jeżeli się dba o zdrowie i oczyszczanie organizmu, nie nakręca się tym co nas straszy łże telewizja itp., rusza się np. codziennie pół godziny spacerując to się jest w pełni sił w tym wieku. Ja 30.09 skończyłem 38 lat i wcale nie czuję, abym miał gorszą kondycję i zdrowie niż jak miałem np. 25 lat, co też wyniki badań krwi potwierdzają. 3 lata temu przejechałem na rowerze ponad 80 km jednego dnia. To tak jak z samochodem. Gdy wymieniasz regularnie olej i wymieniasz ten olej na taki dobrej jakości i taki jak jest przeznaczony do danego auta i dokonujesz regularnie przeglądów i wymian tego co się zużywa to auto będzie długo ci służyć. A jak będziesz w silniku olej zmieniać co 30000 km i ogólnie mówiąc nie dbać o auto to i nowe po 2-3 latach będzie wrakiem. A my w większości właśnie traktujemy swoje ciała tak jak ktoś kto nie dba o samochód.
  Co do buntu przeciwko noszeniu maseczek to według mnie nie jest bunt typu nastolatka tylko wynika on z tego, że władza nie podaje żadnych naukowych dowodów (w postaci publikacji), że noszenie tych masek zabezpiecza przed czymkolwiek zdrowe osoby. Nawet WHO podała że takich dowodów nie ma. Jeszcze w lutym zanim zaczął się ten cały pandemiczny cyrk ówczesny minister Szumowski w RMF FM powiedział, że maseczki powinni nosić tylko chorzy, aby ograniczyć transmisję wirusa i personel medyczny. Zapytany przez red. Mazurka to po co ludzie noszą maseczki Szumowski zaśmiał się i powiedział, że nie wie po co.
  Noszenie maseczki nie chroni przed wirusem, natomiast może wywołać poważne problemy zdrowotne. Czy w mediach mówią, że maseczki powinno się zmieniać co pół godziny? Jakoś nie słyszałem. Gdy się nie zmienia gromadzą się na nich grzyby i inny syf z powietrza i mając wilgoć i ciepło z naszego oddechu mają świetne warunki do rozmnażania. Potem wdycha się to i trafia to do płuc i problemy gotowe.
  Kolejna rzecz – zmieniana co 30 min czy też nie maseczka znacznie utrudnia wymianę powietrza. Wydychane powietrze zawierające kilkanaście procent CO2 jest częściowo wdychane z powrotem. To prowadzi do zakwaszenia organizmu (CO2 to bezwodnik kwasu węglowego) i niedotlenienia. W przypadku osób z problemami z układem krążenia czy oddechowym może powodować omdlenia. Moja 90-letnia babcia chodzi nieraz na targ i ostatnio mi mówiła, że jej było duszno i nie mogła wytrzymać i musiała zdjąć maseczkę, żeby zaczerpnąć powietrza.
  Dlatego z maseczkowego (w dodatku bezprawnego) obowiązku będzie więcej szkody niż pożytku. Dowodzi tego liczba zakażeń na mln mieszkańców w Belgii i na Ukrainie, która jest niemal taka sama. W Belgii prawie wszyscy noszą maski w na Ukrainie prawie nikt.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.