„MAMY DOŚĆ!” KIEDY SKOŃCZY SIĘ TEN REŻIM!?

„Mamy dość” – rolnicy, antykowidowcy, kobiety i inne środowiska. Ludzkość przechodzi obecnie zbiorowy „bunt wieku nastoletniego.” Przed laty Carl Gustav Jung mówił, że większość problemów ludzkości bierze się z tego, że ludzie nie dorastają, ale mentalnie zatrzymują się na wieku dziecięcym. Są to mentalne dzieci zamknięte w dorosłych ciałach. Jednak coś zaczęło się zmieniać – ludzkość zaczęła ewoluować, rozwijać się. Obecnie powoli wychodzimy z wielowiekowej mentalności dziecięcej i przeżywamy jako zbiorowość bunt wieku nastoletniego. Teorie spiskowe, szalona psycho-ezoteryka, hedonizm i ateizm, kult materialistycznych wartości klasy średniej, wszelkie tendencje buntownicze i rewolucyjne – to są przejawy tej zbiorowej, globalnej tendencji.

Mam od zawsze bujną wyobraźnię. Gdy oczyma tej wyobraźni próbuję sobie zwizualizować ludzkość, to widzę grupkę piętnastolatków jarających szlugi za garażami. Kaszlą, krztuszą się, charczą, bo dym ich drażni, ale palą hardo. Z głośnika smartfona leci modny hip-hop, każdy szpanuje modnymi ciuchami i butami, kupionymi przez styranych trudami życia i pracy rodziców. Jeden wielki szpan, i jeszcze więcej buntu. O tak, przede wszystkim bunt, bo o BUNT tutaj właśnie chodzi.

Bunt przeciwko rodzicom, bunt przeciwko państwu, przeciwko partii, kościołowi, polityce, i tak dalej, i tak dalej. Oczyma wyobraźni widzę grupkę kaszlących i przede wszystkim głęboko zagubionych nastolatków. Nie widzę natomiast ludzi dojrzałych i przebudzonych. Nie widzę ludzi prawdziwie dorosłych. To jeszcze nie ten etap, to jeszcze trochę za wcześnie, jeszcze musi minąć trochę czasu, by ludzkość zrozumiała pewne rzeczy.

Totalitaryzm to inaczej parabola władzy rodzicielskiej nad dzieckiem. Totalitaryzm, polityka, policja, wojsko, kościół, ideologie, religie, prawo, sądy, władza i tak dalej, czyli to, na co narzekają osoby przebudzone, i co uważają za niepotrzebne w nowym systemie, można porównać do władzy rodzica nad dzieckiem, które jest zagubione, niedojrzałe, niepewne i nie ma odpowiedniej wiedzy do poruszania się w świecie pełnym wyzwań. Więc rodzic siłą rzeczy musi ustanawiać nierzadko totalitarne prawa, by to dziecko (społeczeństwo) chronić. Dopóki ludzie będą na poziomie mentalnych dzieci (lub tak jak teraz na poziomie zbuntowanych nastolatków), dopóty będzie istnieć totalitarna lub mniej totalitarna władza, policja, religie, politycy, sądy, armie i tak dalej.

System jaki istnieje jest lustrem społeczeństwa. Kluczem jest wewnętrzna przemiana i dojrzałość, a nie bunt przeciwko temu lustru. Mnóstwo ludzi mówi i pisze, że teraz ludzie są przebudzeni. Ja dalej widzę tam niedojrzałość i dziecinadę. Tak długo będzie trwał reżim, jak długo ludzie będą niedojrzali. I żadna rewolucja, żaden bunt, żadne wyjście na ulicę tego nie zmieni. To niedojrzałość tworzy rodzicielską figurę reżimu i totalitaryzmu, czy to bolszewickiego, czy to nazistowskiego, czy to demokratycznego, czy to jakiegoś innego. Bo dzieckiem (także „dzieckiem” jako niedojrzałym społeczeństwem) trzeba się opiekować, nie można go pozostawić samego sobie, takie jest fundamentalne prawo wszechświata. A że rodzic czasami lubi sobie wypić i przylać dziecku – cóż, takie jest też prawo wszechświata.

Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

❤️ WAŻNA INFORMACJA: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

39 myśli w temacie “„MAMY DOŚĆ!” KIEDY SKOŃCZY SIĘ TEN REŻIM!?

 1. Nieprędko, pod koniec tygodnia
  Całkowity lockdawn raczej

  Bank Światowy przewiduje – zakłada – planuje, że COVID-19 to projekt, który ma trwać do… końca marca 2025 roku! Tak więc intencją jest kontynuowanie tego przez kolejne PIĘĆ LAT. – za https://principia-scientific.com/proof-that-the-pandemic-was-planned-with-purpose/

  1. reset patologicznego systemu finansowego, tak?
   żeby budować nową, lepiej pilnowaną i bez kontroli społecznej, piramidę finansową.

   NieWolnictwO 😉

  2. To nie Bank Światowy przewiduje, tylko układ planet.
   Tak, przewalanie starego systemu potrwa do 2025 r. , chociaż poprawa zacznie się wraz z nastaniem 2021 r.
   Punkt kulminacyjny to 21.12. 2020 roku.
   Czekam z niecierpliwością.

   1. Właśnie od godziny 00 wchodzimy w Lock Down w wersji Light , taka wersja lite z ograniczeniem czasowym , gdzieś w lecie będzie expirował . Naturalnie zawsze z widokiem
    na full version . To się nazywa wyczucie i elegancja ,,, nie jakiś tam ,, stan wyjątkowy albo wojenny , w tym nazewnictwie były Ostblock gustuje . My mamy Lock Down w wesji lekkiej coś jak demo . Najważniejszym jest aby od godziny 20 do 6 rano nie spotykać się ze znajomymi na
    jakimś nocnym bara, bara . Dzieci z tego mogą jakieś wyjść a ten świat taki niebezpieczny się
    stał , więc po co ryzykować . Sklepy też tylko do 19 mają być otwarte, więc nie będzie czasu aby
    jakąś koleżankę lub kolegę odwiedzić po drodze do żony . Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło , pewnie w miejscach pracy zrobi się ciekawiej . Zdalni mają pecha bo ich uziemiło ,
    ja zdalny nie jestem ale też mam pecha bo pracuję sam . Mogę za to w nocy się trochę powałęsać bo mam alibi ,,, psa ,,, tak będzie można , mieszkając tylko z psem nie zarażę innych istot i to jest dobre alibi . Zapasową żywność też mam jakby jakaś full wersja się trafiła .
    Tak w 2021 karty polecą na stół .

    1. Karty polecą na stół w sensie…….. W jakim sensie? Że prawda wyjdzie na jaw? Bo nie chcę znów opacznie zrozumieć.
     Czytałam sobie o sposobach zakończenia pandemii. Jednym ze sposobów jest zakończenie społeczne. Ludzie, zmęczenie zakazami i nakazami wracają do normalnego życia.
     Ciekawe, prawda? Jak niby mielibyśmy urzeczywistnić taki scenariusz, skoro ZOMO biega po ulicach?

     Lockdowny to idiotyczne są – siedzimy w domach, liczba zakażonych spada. Wypuszczą bydło na ulice, wszystko wróci do niechcianej normy. Tak można w nieskończoność.
     https://www.odkrywamyzakryte.com/kanadyjski-polityk-ujawnia-plan-wielkiego-resetu-swiata/
     Tu jest napisane, jak to ma wyglądać i do czego to zdąża.
     A na koniec , w 2024 roku wielki reset. Różowo to nie wygląda.
     Na dodatek Biden wyprzedza Trumpa o 10%.
     Idę, skoczyć na główkę, do pustego basenu.

     1. Właśnie u nas we Wiedniu ostra strzelanina się zaczęła , zaczęło się pod synagogą w 1
      dzielnicy i roznosi się po mieście , ponoć już 20 trupów jest ,widziałem filmiki bo ludzie z okien filmują , na jednym jest jak policjant paroma strzałami w głowę zabija kogoś .

      1. Strzelanina?
       Z jakiego powodu? Porachunki, czy covid?
       U nas też gorąco. Te baby szykują się na wojnę.

      2. Karty na stół czyli szczepienia , bo to zapowiedziano . Co do zajść to media próbują tuszować rozmiar tego , ludzie filmują i nagrywają z okien , strzały słychać co chwila .

      3. Atak terrorystyczny.
       W Polsce to wątpię , żeby teraz ktoś kogoś zmuszał do szczepień . Rząd jest w dupie, nie wiedzą, co robić.
       Moim zdaniem rząd upadnie.

      4. Fix wie o co naprawdę poszło i kto zaczął ,,,, jak zwykle jacyś terroryści ,,, jest nagonka na muzułmanów w Europie . Potrzebny jest wszędzie pretekst do full wersji
       i wojska na ulicach

      5. Masz rację, ja nadal naiwna jestem. Muszą usprawiedliwić obecność żołnierzy.
       Wszystko zmierza do wojny.
       To jednak Bank Światowy, oczywiście pod wpływem układu planet.

      6. Na to wygląda . PiS nie chce już rządzić, wiadomo, gorzej, jeśli wprowadzą stan wyjątkowy i podadzą się do dymisji, a wtedy wybory nie będą mogły się odbyć i będzie kraj z rządem tymczasowym. Taki rząd zrobi, co zechce i tak, później, nie będzie na kogo zwalić.

      7. Wojny domowe to też wojny są , czym więcej tego typu wojenek tym lepszy interes
       dla handlarzy bronią

      8. Braun i jemu podobni to sieroty op katolicyźmie już są ,, z objawami owej choroby .
       System konwertuje się na naszych oczach , aby jak Feniks z popiołów powstać
       na nowo ….. Z Popiołów !!! a nie na gruzach starego porządku .

      9. Taaaaa, będziemy żyć w nowym systemie, ze starymi szczepionkami w mózgach. Tzn. szczepionkami ze starego systemu.

      10. Źle to widzisz one mają ci pomóc w znalezieniu się w Nowym i nie wspominaniu Starego . Aby znowu nie było tak , że kiedy rewolucja obaliła tyrański reżim , to
       po chwili wszyscy z łezką w oku wspominali stary obalony .

      11. Gówno stworzone w 4 miesiące ma mi w czymś pomóc?
       Chyba w szybszym zejściu.

      12. Uwierzyłaś w tą ściemę że coś jest stwarzane na chybcika i testowane ?
       To od lat jest już gotowe , było co najwyżej ulepszane .
       Puk ,, puk ,,,, pobudka

      13. Nie rozpoczyna się na taką skalę działań ,,, bez dopracowanych wszystkich szczegółów i narzędzi .

      14. Czyli informacja, że wirusy mutują, jest nieprawdziwa.
       Skoro tak, idę do basenu. Skoczyć.

      15. Szczegóły to już wąskie grona znają , ale ogólnie tu chodzi o zmutowanie homo maniacus czyli ludzi dzisiejszych do czegoś co ma być dopiero homo sapiens
       a może jeszcze nowszy model . Artur Koestler już przed laty o tym się rozpisywał.
       Jego najbardziej sztandarowe dzieło to ,,Ghost in the machine ,, warto się zapoznać
       z tym co mówi , bo to nie byle kto był .

      16. Wirus jest tylko pretekstem do działania . Dokładnie takim samym jak zagrożenie płynące ze strony Polski w 1939 roku dla III Rzeszy dlatego Hitler musiał wojnę zacząć.

      17. Czytałam gdzieś, że Polska przeprosiła za rozpętanie II wojny światowej…………

      18. Cóż, jeśli o mnie chodzi, mogą wybić ludzkie potwory co do jednego. Nie pomijając polityków. Jeśli agresywna wersja wirusa wie, kogo ma zaatakować, to nich ta broń biologiczna przetacza się przez świat i zabija .
       Niestety Andrzej Duda choruje bezobjawowo.

      19. Ludzie z katarem do szpitali teraz się pchają , bo im telewizja powiedziała że umrzeć
       można na to . Ta walka Covidian z Anty-Covidianami jest śmieszna jak przeciągająca się dyskusja o Pozorach .

 2. Dobrze, że są te protesty w sprawie aborcji. Bo od nich jest malutki krok do zauważenia, że maski/szczepionki/obostrzenia również są paternalistycznymi zabiegami wymierzonymi w kierunku niedojrzałego społeczeństwa. Niby teraz rekordowe zakażenia będą wytłumaczone protestami, ale nikt nie przejmuje się już tymi liczbami. Jest jeszcze trochę za wcześnie je otwarcie negować, ale już niedlugo. Im bardziej dociśnięta śruba, tym bardziej ludzie się budzą. Pokolenie z lat 60tych (to najbardziej covidiańskie obecnie) prawdopodobnie zacznie się budzić, gdy zacznie sypać sie kościół katolicki i jego ogromnen wałki.

 3. Odgrzebali sprawę aborcji sprzed kilku lat, akurat teraz. Cóż za niewiarygodny przypadek. Na protesty oczywiście grzecznie, w masoneczkach 😀 Divide et impera

 4. To co się teraz dzieje jest dla mnie — Polaka narodowości niemieckiej — wprost nie do pojęcia. Bo oto te rzekomo pokojowe protesty są w swej istocie wypadkami niewiele z pokojem mającymi wydarzeniami.

  Ja jako Polak Niemiec coraz bardziej zaczynam nabierać niechęci do Was Rdzennych Polaków. To orzeczenie samo w sobie nie mogłoby spowodować aż takiej reakcji społeczeństwa.

  Sprawy Polski coraz bardziej przestają mnie obchodzić.

  Ten kraj nawiedzony jest ostatnio przez pięć odmian mutantów COVID_19. Co najmniej jest ich pięć. Od najbardziej łagodnego do najbardziej agresywnego wirusa. Wiem to od polskiego naukowca po prywatnej rozmowie. Stad zapewne są tak rozmaite objawy działanie na Polaków tego wirusa. Stąd też wynika ( być może ) powątpiewanie w samą obecność wirusa.

  Niestety nie ma aż tak dobrze. Wirus niestety istnieje i wciąż się szerzy. Co dalej — nie wiem? Nie jestem wszakże jasnowidzem. Jeśli chodzi o mnie i moją familię, to zapewne jakoś te mutanty przetrzymamy.

  O wirusie C19 tyle. Wirusologia to nie moja specjalność.

  Polska jest ostatnio zakażona również wirusami umysłu. Na polskich ulicach trwa wojna psychologiczna.Trwa wojna informacyjna.

  Polacy jako Słowianie są szczególnie na podpuchy podatni. Nie wiem, kto młodych, nierozsądnych Polaków aż tak podpuszcza. To nie moja sprawa. Napady na świątynie, na kapłanów, na biura poselskie — to wszystko świadczy o Waszej totalnej podatności na różnego rodzaju manipulatorów; krajowych i być może zagranicznych.

  Dear Jarek.
  Masz rację. Ta młodzież dojrzewa. Tyle tylko, że wszystkie te akcje dzieją się podczas zarazy.

  Czy Wam kobiety idzie o to, aby ta zaraza dalej się szerzyła?
  Czy Wam kobiety nie wiadomo, że gdy padnie służba zdrowia mogą szybko się pojawić inne choroby zakaźne.
  Czy Wam wiadomo, że C19 może każdej chwili zaatakować Was i Wasze dzieci?

  Palenie świątyń było w czasie Rewolucji Francuskiej i w Hiszpanii w czasie Rozruchów w latach 1936 – 1939. Wtedy też palono świątynie, mordowano i gwałcono kler, a ponadto mordowano ludzi wierzących. Czy Wy Polacy tego właśnie chcecie?

  Po przejściu epidemii można przy urnach wyborczych zmienić skład Sejmu i Senatu RP. I zmienić Konstytucję tejże RP.

  Drodzy Rodacy.
  Nie ma innej drogi.
  Z poważaniem Erika Necker.

 5. Nie martwcie się moi drodzy, już powstała rada programowa protestu, a w niej czołowi działacze KODu, nieskalany polityką Boni… krótko mówiąc już czapa położona od góry, aby oddolnie nikt nie wypłynął i nie zagrodził politycznej przekładance. W skrócie dziel i rządź.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.