STRAJK KOBIET I ABORCJA – PRZEMYŚLENIA GNOSTYKA

Czyli to, o czym się nie mówi.. Bo mówi się albo o tym, że państwo powinno chronić życie, albo o tym, że państwo powinno chronić para kobiet.

Nie mówi się zaś o tym, że ciało kobiety zarządzane przez mechanizmy natury nie słucha jej wolnej woli jeśli chodzi o rozmnażanie. Tak jest skonstruowany ten świat. Rozmnażanie opiera się na NIEŚWIADOMOŚCI. Czyli kobieta nie ma świadomego wpływu na to, czy podczas stosunku seksualnego pocznie dziecko, czy nie. O tym nie decyduje jej wolna wola, czyli świadomość.

O tym decyduje ślepa biologia (nieświadomość), która często jest w konflikcie z jej wolna wolą. Może kobieta nie chce mieć dzieci, ale biologia jej ciała zdecydowała inaczej i jest ona w ciąży. Może nie ma ona środków na utrzymanie tego dziecka, może zwyczajnie nie chce mieć dzieci w tym życiu, ale biologii, czyli nieświadomości, to nie obchodzi. Masz być w ciąży i koniec.

Możliwe, że w czasach Edenu (tzw Satya Yuga) rozmnażanie odbywało się w oparciu o świadomość. Para podczas tantrycznej medytacji zapraszała duszę dziecka i następowało poczęcie. Ale teraz żyjemy w realiach piekła, w czasach upadku, w Kali Yudze, więc rozmnażanie opiera się o nieświadomość. Jest więc siłą nam narzucane. A skoro jest siłą narzucane, to powinny być wypracowane przynajmniej w 100% skuteczne formy antykoncepcji, by Ci ludzie, którzy nie chcą mieć dzieci, nie byli zmuszeni do ich posiadania.

Więc to nie tylko państwo jest przeciwko Tobie, kobieto. To Twoje ciało jest przeciwko Tobie. To biologia jest przeciwko Tobie. To świat jest przeciw Tobie. I w końcu to Demiurg, nieświadomy Bóg materii jest przeciwko Tobie. Miej tego świadomość.

Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

❤️ WAŻNA INFORMACJA: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

5 myśli w temacie “STRAJK KOBIET I ABORCJA – PRZEMYŚLENIA GNOSTYKA

 1. Bardzo dziękuję Panie Jarku za prosty, łopatologiczny wywód.; bardzo szanuję ludzi którzy odważnie i wprost mówią jak jest. Brawo !!!

 2. Upadkiem to jest właśnie bunt wobec świata natury i świata duchowego, nieświadomość i instynkt nie są wrogiem ale atutem, metodycznie raczej wyparto to na rzecz postrzegania rozumowego więc straciliśmy dziecęcy prawidłowy odbiór rzeczywistości i szukamy rozwiązania poprzez ciągłe dokarmianie mózgu a to nie jest prawidłowy rozwój, należałoby rozwijać wrażliwość, melancholie, poczucie spełnienia, błogość itd wtedy żyjemy w zgodzie ze sobą, telewizja, internet, radio to w pewnym sensie czegoś nas pozbawiło i co z tego mamy zalew bezsensownych informacji, tandetnej reklamy i rozrywki. Kobieta ma mocną stronę świadomości a facet podświadomości, kobieta powinna być więc przewodnikiem który nakreśla cele a facet wykonawcą tych celów, mężczyzna musi ufać w zmysły kobiety a kobieta w zmysły mężczyzny a do tego potrzebna jest więź i miłość.

  Relacje są bardzo ważne, tak samo jak przynależność do kodu kulturowego czy nawet tej niedoskonałej krytykowanej czesto przezemnie religji, wtedy czerpiemy z wiedzy przodków czyli odkrywamy też siebie i innych.

 3. Piękne słowa, Samolubie 🙂

  A co do stwiedzenia, że – w tym przypadku mnie, jako kobiety – wszystko jest przeciw, to mam wrażenie, jakbym mentalnie miała się cofnąć do czasów nastoletnich. Pępek świata i wszyscy wokół mnie się uwzięli. W toku ewolucji świadomości, dojrzałości, zdawać by się mogło, że kształtuje się coś takiego jak odpowiedzialność? I zaprzestanie mentalności ofiary? Może jednak mi się zdaje.

  Co do tego, że ciało jest przeciw – to my jesteśmy przeciw ciału. Jako kobieta co miesiąc mam (ściślej, miałam) do czynienia z niekoniecznie przyjemnymi symptomami związanymi z kobiecą stroną cielesności i jako dorastająca dziewczyna może i rzeczywiście nie raz łzy w oczach miałam myśląc, dlaczego mi się to dzieje? Na całe szczęście dojrzewamy w czasie i zmieniłam podejście, na kanwie poczucia bycia czymś obarczoną nauczyłam się mieć z własnym ciałem kontakt. Nauczyłabym tego choć w jakimś stopniu partnera, ale ciągłe uciekanie w potok informacji, wirtaulne światy, zdecydowanie temu nie sprzyja – tu trzeba dać sobie sporo czasu i przestrzeni. I tak mamy ciągłą ucieczkę przed sobą, a dolegliwości się nawarstwiają.

  A z duszyczką człowieka, która zejdzie tu na ziemię poprzez nasze łono, przecież można w ciąży rozmawiać, a że ktoś z boku może nas wziąć za wariatkę/ów – jeśli dołączy się ‚stuknięty” partner – to niech i tak będzie 😉 Religijność nie ma tu nic do rzeczy.

 4. Większość Polaków chyba nie popiera aborcji, zawsze jest to zabijanie własnego dziecka. Ale co do uszkodzonego płodu tu zdania są mocno podzielone.

 5. Jeżeli to wziąć od dupki strony, to aborcją jest także masturbacja, miłość oralna i analna – czynione przecież świadomie. Rozsiewa się te plemniczki na prawo i lewo nie zastanawiając się. że potencjalnie każdy jeden z nich może zostać współtwórcą nowego życia. Skoro tak bardzo umiłowaliśmy rozkosz, że dopuszczamy się lub pozwalamy innym na zbrodnicze czyny by przeżywać orgazm raz za razem – to bądźmy oboje odpowiedzialni ( facet i kobieta ) za ten finał, którym może być niechciana ciąża. Można też zażyć co nieco i się dalej pieprzyć bez powikłań. Powikłania wyjdą na starość w postaci zdezelowanego ciała i chorób lub owrzodzeń na penisie od gumki. O psychicznych przykrościach nie wspomnę.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.