CZY ŚWIATEM RZĄDZI SATANISTYCZNA ELITA!?

Dlaczego na świecie jest tak źle? Na to pytanie można odpowiedzieć tak, że rządzi nami od tysięcy lat psychopatyczna elita władców-kapłanów, na zlecenie kogoś tajemniczego, pozostającego w cieniu, kogoś „z góry”, być może będącego prawdziwym zarządcą systemu. Może jest to obca cywilizacja, może jest to jakiś „duchowy” okupant.

Filary satanizmu to:

-Przetrwanie. Liczy się nasze biologiczne przetrwanie każdym kosztem. Nieważne, czy zrobisz komuś krzywdę w biznesie, czy w innej sferze życia – jeśli to Tobie służy, to jest to okej.

-Wpływy i ekspansja. Darwinizm społeczny. Liczy się to, jak bardzo poszerzasz swoją strefę wpływów i swoją władzę, jak i swój majątek. Jest to lustrzane odbicie zwierzęcego prawa natury, prawa ekspansji, dążenie do bycia najwyższym samcem alfa, dążenie do zgromadzenia jak największej ilości zasobów, wpływów i władzy.

-Relatywizm moralny. Nie ma dobra ani zła. Dobro i zło to tylko ludzki wymysł. Są to pojęcia płynne, więc każdy może je definiować na swój sposób. Jeśli w drodze do władzy i bogactwa musisz nieuczciwie pokonać lub wręcz zabić konkurenta, to jest to dla Ciebie dobre, choć społeczeństwo mówi Ci, że jest to złe. Ty masz nie zważać na to, co mówi społeczeństwo, tylko zgodnie z prawem natury, iść po trupach do celu.

-Wyzwolenie z wszelkich norm moralnych, społecznych, narodowych, rasowych, religijnych, płciowych, rodzinnych i tak dalej. Idealnym przykładem tego jest ideologia lewicowo-liberalna. To dlatego jest ona tak promowana we współczesnym świecie.

-Eugenika. Decydowanie o tym, które jednostki mogą przekazać swoje geny dalej, które życie można ratować, a które można poddać eutanazji, i tak dalej.

Inaczej, satanizm jest odwzorowaniem zwierzęcości, czyli świata materii, który jest nieświadomy, a więc umownie „zły”. Świat duchowy jest świadomy, a więc „dobry”. Kult szatana to także kult przyjemności i kult własnego ego.

A teraz ważny film video:

Skąd się wziął kult Szatana? Ile istnieje sekt, które go czczą? Jak wyglądały dawne sabaty przywołujące Diabła? Czy Lucyfer to Szatan? Czy satanizm to niezmieniona starożytna forma oddawania czci bóstwu czy też współczesna forma religii?

.

Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

❤️ WAŻNA INFORMACJA: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

6 myśli w temacie “CZY ŚWIATEM RZĄDZI SATANISTYCZNA ELITA!?

  1. Krótkie i jakże celne ujęcie tematu…dokładnie jest tak jak pisze Jarek.A naszą rolą tutaj jest rozwój duchowy…tak aby już więcej nie musieć wcielać się na tym strasznym,rządzonym przez jahwe -demiurga-szatana świecie.Tego uczył nas Autorytet Najwyższy-Jezus Chrystus-Arcy-Gnostyk…

  2. Świat materii jest neutralny, a nieświadomość nie jest z natury zła.
    Co do reszty to ciężko się odnieść, wydaje mi się że coś takiego jak satanistyczne elity nie istnieje bo sam szatan/demony szybko zmieniają i pozbywają się narzędzi/biomasy której używają,

  3. Elita i elita… po cóż w kółko podkreślać czyjąkolwiek „wyższość”? Jedni padają plackiem przed szefem, inni księdzem, prezydentem czy innym tworem a tu dochodzi jeszcze jakiś ukryty voldemort siejący zamęt wśród masy ‚biednych” nieświadomych szaraczków. Szacunku do siebie samego trochę, z takiego poddaństwa nic nie wyjdzie pożytecznego dla nikogo – poza tymi, przed którymi jakkolwiek się klęka.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.