Aktualności

CZY PRZEBUDZENIE LUDZKOŚCI JEST FAKTEM? A JEŚLI NIE?

TAK WIELU LUDZI MÓWI O NADCHODZĄCYM SZYBKIMI KROKAMI PRZEBUDZENIU LUDZKOŚCI…

Mówi się też o postępie, tolerancji, rozwoju. Jeszcze inni mówią o jakimś księżycu w Pannie czy retrogacji Saturna, i jakie to niby wspaniałe i energetyczne wydarzenie ma nie być.

Ja tymczasem widzę co innego. Im więcej mówi się o przebudzeniu, postępie, tolerancji itp, tym bardziej ten świat pogrąża się w chaosie, zepsuciu i tyranii. Widzę ludzi, którzy umierają pod drzwiami szpitali, bo nie ma dla nich miejsc, czego jeszcze rok temu nie było. Nie mogę pójść do restauracji, kolega nie może otworzyć biznesu i chyba będzie musiał go zamknąć. Za nie noszenie duszącej szmaty na twarzy grozi horrendalny, 1000-złotowy mandat. Jesteśmy zmuszeni pracować coraz dłużej i ciężej, bo inflacja zjada nasze zarobki. Umieramy w wieku 70 – 120 lat, czyli wtedy, gdy dopiero stajemy się mądrzy. Rządzą nami źli i psychopatyczni ludzie.

Trwa ekspansja lewej strony, to co lewe jest popularne jak nigdy dotąd, szczególnie wśród młodych ludzi. W USA wygrał Bidet, czyli opcja, która chce przeprowadzić konieczne globalne zmiany szybko i bez znieczulenia.

Mamy obecnie szczytową fazę Kali Yugi, czyli ery zła, grzechu i zepsucia. To jest jej kulminacja, nazywana w apokalipsie „wielkim uciskiem.” Ten świat musi upaść, by na jego gruzach zrodziło się coś nowego, lepszego. Musi on zostać doprowadzony do przesilenia, do skraju.

Zobacz na poniższy cytat:

Cytat: „Kiedyś uważałem, że istnieją „spiski” przeciwko nam ze strony ukrytych ludzi na wysokich stanowiskach i jest to perspektywa wielu, wielu ludzi. W miarę jak rozwijałem się przez własne inicjacje, mój pogląd znacznie się zmienił. Im wyżej osoba wznosi się na siedmiostopniowej drabinie, tym bardziej zaczyna rozumieć, że Władcy Mrocznej Wieży i Strażnicy latarni morskiej służą zarówno prawu naturalnemu, jak i powszechnemu porządkowi rzeczy, który jest światłem i Ciemne z punktem równowagi pomiędzy. Jak wymownie ujął to Moe Bedard, Gnostyczny wojownik, „Wielcy Architekci CHAO (Piekło na Ziemi) stali się Mistrzami ORDO (Nieba na Ziemi).

Nosiciele pochodni, którzy niosą światło w ciemności, będą teraz światłem nosiciele, którzy wprowadzają nowy świt nowego dnia. ” Widzicie (lub jeśli jeszcze nie jesteście w stanie), ludzie muszą być poddawani ekstremalnemu wyzwaniu, aby wzrastać duchowo, i muszą być tacy, którzy służą jako narzędzia do tego, aby zostało to przeprowadzone na Ziemi, i są sankcjonowani, aby czyń to zgodnie z prawem uniwersalnym. Taka jest droga rzeczy. Każda osoba i cały świat razem muszą zejść do Jamy Tartaru (doświadczenie piekielne), aby wznieść się przez Bramy do Nieba.

W Precesji Równonocy świat przechodzi przez 4000 lat ciemności w każdym cyklu 26000 lat i ktoś musi grać złymi facetami w tych mrocznych czasach. To nic osobistego, a traktowanie tego jako takiego jest grą ofiary zagubionej w dramacie tego wszystkiego. „Najskuteczniejszym sposobem zaprowadzenia pokoju na świecie jest znalezienie pokoju w sobie”. – Prawo Jedności. Odnajdujemy równowagę, nie uczestnicząc już w konflikcie i stamtąd powstamy. Mówienie od środka oznacza, że nie jesteś po żadnej ze stron, ale akceptujesz cały schemat jako siebie. ” Autor cytatu: Scott Maurer

Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

❤️ WAŻNA INFORMACJA: Prowadzę stronę jarek-kefir.com już od 2011 roku. Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

3 odpowiedzi »

  1. JAK PRZETWAĆ ZAPLANOWANĄ EKSTERMINACJĘ RASY LUDZKIEJ.???

    Aby zrozumieć, dlaczego globaliści aktywnie pracują nad eksterminacją całej rasy ludzkiej, musicie najpierw zrozumieć ich plany względem siebie. Wierzą w TRANSHUMANIZM i myślą, że przejdą od życia opartego na węglu do życia opartego na krzemie poprzez „załadowanie” swojej świadomości do maszyn. Wierzą, że kiedy już znajdą się w maszynach, będą mieli nieskończoną moc, nieśmiertelność i zdolność do rozszerzania i podbijania całego wszechświata. W istocie wierzą, że staną się bogami. Jednak zbudowanie ich ogromnej floty statków kosmicznych, robotów terminatorów i opartych na krzemie systemów dominacji dla Ziemi i innych planet wymaga ogromnych zasobów. Te zasoby – woda, minerały, ziemia, energia itp. – są obecnie konsumowane przez miliardy ludzi zamieszkujących naszą planetę. Dlatego globaliści muszą eksterminować rasę ludzką , aby uwolnić zasoby dla swojego nowego królestwa krzemowego, które planują zdominować i uzbroić, aby dosłownie podbić całą galaktykę. Widzisz, ludzkość stoi im na drodze do osiągnięcia swoich celów. Wierzą również, że ludzkość spełniła teraz swój cel, dając początek sztucznej inteligencji i wysoce zaawansowanym krzemowym formom życia. Dlatego ich zdaniem rasa ludzka jest teraz zbędna. Właśnie dlatego globaliści twierdzą, że toczą „wojnę z węglem”. Wszyscy ludzie są zbudowani z węgla. Wierzą, że wszyscy ludzie muszą umrzeć, aby ich własne życie mogło osiągnąć nieśmiertelność poprzez krzem. SZCZEPIONKI COVID-19 SĄ DOSKONAŁĄ BRONIĄ DO MASOWEJ EKSTERMINACJI, ponieważ głupi, łatwowierni ludzie ustawiają się w kolejce i zgłaszają się na ochotnika, by popełnić „samobójstwo po szczepionce”. To idealny schemat dla globalistów, ponieważ nie muszą zawracać sobie głowy strzelaniem do ludzi, gazowaniem ludzi, a nawet łapaniem ich. Bydło / owce zgłoszą się na ochotnika do samobójstwa, myśląc, że są „inteligentnymi ludźmi”, którzy „przeprowadzili badania” i ufają „autorytatywnym źródłom”, kiedy decydują się na samobójstwo szczepionkowe. Po przyjęciu szczepionki będą generować w swoim organizmie super szczepy wirusa.!!!

  2. Jeśli w wieku 70 lat stajemy się mądrzy to dlaczego takich ludzi tak łatwo oszukać ? Naiwni niczym dzieci a jednak „mądrzy”

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.