CZY PRZEBUDZENIE LUDZKOŚCI JEST FAKTEM? A JEŚLI NIE?

TAK WIELU LUDZI MÓWI O NADCHODZĄCYM SZYBKIMI KROKAMI PRZEBUDZENIU LUDZKOŚCI…

Mówi się też o postępie, tolerancji, rozwoju. Jeszcze inni mówią o jakimś księżycu w Pannie czy retrogacji Saturna, i jakie to niby wspaniałe i energetyczne wydarzenie ma nie być.

Ja tymczasem widzę co innego. Im więcej mówi się o przebudzeniu, postępie, tolerancji itp, tym bardziej ten świat pogrąża się w chaosie, zepsuciu i tyranii. Widzę ludzi, którzy umierają pod drzwiami szpitali, bo nie ma dla nich miejsc, czego jeszcze rok temu nie było. Nie mogę pójść do restauracji, kolega nie może otworzyć biznesu i chyba będzie musiał go zamknąć. Za nie noszenie duszącej szmaty na twarzy grozi horrendalny, 1000-złotowy mandat. Jesteśmy zmuszeni pracować coraz dłużej i ciężej, bo inflacja zjada nasze zarobki. Umieramy w wieku 70 – 120 lat, czyli wtedy, gdy dopiero stajemy się mądrzy. Rządzą nami źli i psychopatyczni ludzie.

Trwa ekspansja lewej strony, to co lewe jest popularne jak nigdy dotąd, szczególnie wśród młodych ludzi. W USA wygrał Bidet, czyli opcja, która chce przeprowadzić konieczne globalne zmiany szybko i bez znieczulenia.

Mamy obecnie szczytową fazę Kali Yugi, czyli ery zła, grzechu i zepsucia. To jest jej kulminacja, nazywana w apokalipsie „wielkim uciskiem.” Ten świat musi upaść, by na jego gruzach zrodziło się coś nowego, lepszego. Musi on zostać doprowadzony do przesilenia, do skraju.

Zobacz na poniższy cytat:

Cytat: „Kiedyś uważałem, że istnieją „spiski” przeciwko nam ze strony ukrytych ludzi na wysokich stanowiskach i jest to perspektywa wielu, wielu ludzi. W miarę jak rozwijałem się przez własne inicjacje, mój pogląd znacznie się zmienił. Im wyżej osoba wznosi się na siedmiostopniowej drabinie, tym bardziej zaczyna rozumieć, że Władcy Mrocznej Wieży i Strażnicy latarni morskiej służą zarówno prawu naturalnemu, jak i powszechnemu porządkowi rzeczy, który jest światłem i Ciemne z punktem równowagi pomiędzy. Jak wymownie ujął to Moe Bedard, Gnostyczny wojownik, „Wielcy Architekci CHAO (Piekło na Ziemi) stali się Mistrzami ORDO (Nieba na Ziemi).

Nosiciele pochodni, którzy niosą światło w ciemności, będą teraz światłem nosiciele, którzy wprowadzają nowy świt nowego dnia. ” Widzicie (lub jeśli jeszcze nie jesteście w stanie), ludzie muszą być poddawani ekstremalnemu wyzwaniu, aby wzrastać duchowo, i muszą być tacy, którzy służą jako narzędzia do tego, aby zostało to przeprowadzone na Ziemi, i są sankcjonowani, aby czyń to zgodnie z prawem uniwersalnym. Taka jest droga rzeczy. Każda osoba i cały świat razem muszą zejść do Jamy Tartaru (doświadczenie piekielne), aby wznieść się przez Bramy do Nieba.

W Precesji Równonocy świat przechodzi przez 4000 lat ciemności w każdym cyklu 26000 lat i ktoś musi grać złymi facetami w tych mrocznych czasach. To nic osobistego, a traktowanie tego jako takiego jest grą ofiary zagubionej w dramacie tego wszystkiego. „Najskuteczniejszym sposobem zaprowadzenia pokoju na świecie jest znalezienie pokoju w sobie”. – Prawo Jedności. Odnajdujemy równowagę, nie uczestnicząc już w konflikcie i stamtąd powstamy. Mówienie od środka oznacza, że nie jesteś po żadnej ze stron, ale akceptujesz cały schemat jako siebie. ” Autor cytatu: Scott Maurer

Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

❤️ WAŻNA INFORMACJA: Prowadzę stronę jarek-kefir.com już od 2011 roku. Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

4 myśli w temacie “CZY PRZEBUDZENIE LUDZKOŚCI JEST FAKTEM? A JEŚLI NIE?

  1. JAK PRZETWAĆ ZAPLANOWANĄ EKSTERMINACJĘ RASY LUDZKIEJ.???

    Aby zrozumieć, dlaczego globaliści aktywnie pracują nad eksterminacją całej rasy ludzkiej, musicie najpierw zrozumieć ich plany względem siebie. Wierzą w TRANSHUMANIZM i myślą, że przejdą od życia opartego na węglu do życia opartego na krzemie poprzez „załadowanie” swojej świadomości do maszyn. Wierzą, że kiedy już znajdą się w maszynach, będą mieli nieskończoną moc, nieśmiertelność i zdolność do rozszerzania i podbijania całego wszechświata. W istocie wierzą, że staną się bogami. Jednak zbudowanie ich ogromnej floty statków kosmicznych, robotów terminatorów i opartych na krzemie systemów dominacji dla Ziemi i innych planet wymaga ogromnych zasobów. Te zasoby – woda, minerały, ziemia, energia itp. – są obecnie konsumowane przez miliardy ludzi zamieszkujących naszą planetę. Dlatego globaliści muszą eksterminować rasę ludzką , aby uwolnić zasoby dla swojego nowego królestwa krzemowego, które planują zdominować i uzbroić, aby dosłownie podbić całą galaktykę. Widzisz, ludzkość stoi im na drodze do osiągnięcia swoich celów. Wierzą również, że ludzkość spełniła teraz swój cel, dając początek sztucznej inteligencji i wysoce zaawansowanym krzemowym formom życia. Dlatego ich zdaniem rasa ludzka jest teraz zbędna. Właśnie dlatego globaliści twierdzą, że toczą „wojnę z węglem”. Wszyscy ludzie są zbudowani z węgla. Wierzą, że wszyscy ludzie muszą umrzeć, aby ich własne życie mogło osiągnąć nieśmiertelność poprzez krzem. SZCZEPIONKI COVID-19 SĄ DOSKONAŁĄ BRONIĄ DO MASOWEJ EKSTERMINACJI, ponieważ głupi, łatwowierni ludzie ustawiają się w kolejce i zgłaszają się na ochotnika, by popełnić „samobójstwo po szczepionce”. To idealny schemat dla globalistów, ponieważ nie muszą zawracać sobie głowy strzelaniem do ludzi, gazowaniem ludzi, a nawet łapaniem ich. Bydło / owce zgłoszą się na ochotnika do samobójstwa, myśląc, że są „inteligentnymi ludźmi”, którzy „przeprowadzili badania” i ufają „autorytatywnym źródłom”, kiedy decydują się na samobójstwo szczepionkowe. Po przyjęciu szczepionki będą generować w swoim organizmie super szczepy wirusa.!!!

  2. Jeśli w wieku 70 lat stajemy się mądrzy to dlaczego takich ludzi tak łatwo oszukać ? Naiwni niczym dzieci a jednak „mądrzy”

  3. Madrosci sie nie nabywa przez 70 lat, naszych ziemskich teraz. To trwa dluzej. Stad wiek cielesny jest przykladem do bani pod tym wzgledem.
    Dlaczego jest tak wiele skonczonych idiotow? Bo wiedza to bol i odpowiedzialnosc, nie kazdy do niej dazy. Raczej wiekszosc unika wiedzy jak tylko moze. Z przyczyn wymienionych po „Bo..”.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.