GORZKA PRAWDA Z UST POLICJANTA: JESTEŚCIE NIEWOLNIKAMI!

GORZKA PRAWDA z ust policjanta. Zobaczcie, co policja myśli o nas, oszmaconych obywatelach! Ten wywiad z policjantem pałującym demonstrantów i wystawiającym mandaty nieoszmaconym ludziom, bije teraz rekordy popularności w internecie.

Cytat: „Policja się z Was śmieje, hotelarze, restauratorzy, przedsiębiorcy, nauczyciele, kobiety, aktywiści, pacjenci …. , ze wszystkich, całego „pospólstwa”. To tak, jakby ktoś znowu wyrażał współczucie, bo przecież oni muszą, bo tylko wykonują rozkazy itd

➡️ Policjant:

Nagrywanie filmików nic nie da. Może to zabrzmi mocno i obraźliwie, bo pracuje w policji, ale my się z was po prostu śmiejemy na komendach i nie mamy do was szacunku. To dlatego, że sami nie macie szacunku do samych siebie. Wy nagrywacie filmiki, a my was pałujemy i zamykamy biznesy. Wy składacie skargi, a my się z tego śmiejemy. Bo wiemy, ze nie jesteście zdolni do czegokolwiek więcej niż nagrywanie filmików i pisania skarg. Nawet kibiców wykastrowaliśmy. Dobrze, że nie służę we Francji, już dawno bym odszedł, tam 11 policjantów zabili, Holandia to samo, Włochy też, tylko Polska to kraj niewolników i cebuli. Przykład, w Rybniku weszliśmy tam może do lokalu w 10, reszta stala na zewnątrz, spałowaliśmy, zagazowaliśmy, a wy po rzecznikach chodzicie… Jak bijemy waszego ziomka, to słychać: „ej zostaw go no, nagrywam , złoże skargę będziesz na youtubie”… I mamy mieć do was szacunek? Jak trzymamy was od ponad roku w domach i wszystko wam zamkneliśmy? Prewencji jest 30tyś, was 35mln, tylko że nie macie jaj, dlatego , nawet jak by było nas 1000 z prewencji, to możemy z wami robić ABSOLUTNIE WSZYSTKO bo macie mentalność niewolnika.

➡️ Ja:

Słuszna uwaga człowieku. Policjantom łamiącym prawo należy się coś innego niż tylko nagrywanie… Z mojej obserwacji wynika, że my Słowianie jako grupa najbardziej tolerancyjna najdłużej znosimy to co robi władza. To jest piętno nasze. Ale jak historia uczy jak nastąpi przegięcie to będzie przejebane… Jeżeli naprawde pracujesz w policji. To sobie teraz odpowiedz czy chciałbyś żyć w świecie w którym masz tylko kolegów z policji i nikogo więcej?

➡️ Policjant:

Sam służę , jeszcze za milicji, i widzę to wszystko od środka. Szczerze mówiąc, to jak leciała kostka w nas w latach 80 to cały pluton srał w gacie. Teraz się z was śmiejemy, ale to wy nam dajecie do tego powód i tylko przez was będziecie niewolnikami do końca świata. Historia pokazuje dużo, ale już nie będzie przegięcia , od lat pracujemy nad tym abyście byli tacy nijacy. Znaczy się, wypstrykacie się w internecie, zależy wam na ostatnim kawałku chleba, grunt aby sąsiad miał gorzej.
Nie po to 20 lat manipulowania abyscie teraz podskakiwali. Damy wam internet i tyle, po sprawie. Najlepsze jest to, że możemy o tym otwarcie pisać, bo zrobiliśmy was tak w konia i tak was wytresowaliśmy, że nikt nie uwierzy w co piszemy , nazwiecie to poprostu foliarstwem i to jest piękne. Dla nas to znaczy, że naszą robota wykonaliśmy perfekcyjnie. Zobacz sam. Ja jako policjant, osobiście mówilem wielu przedsiebiorcom że jak by się np w Rybniku wszystko otworzyło, lub w Kato, to policja nie ma absolutnie szans, ale jesteście tak zrobieni, że nie dość ze nie walczycie, to nawet sie nie otworzycie na raz, mimo, że nic wam za to nie grozi. Naród stracony, ale takie narody też są potrzebne, niewola, tania siła robocza, organy, eksperymenty itp. Więc jesteście potrzebni i ta świadomość wam wystarczy, no dołożymy do tego troche patriotyzmu i po sprawie. Odpowiadam na Twoje ostatnie pytanie: mam tak od samego początku jak większość psów, lekarzy, księży itp. Dlaczego? Bo my mamy tą wolność a Wy nie. I tak, stety i NIESTETY, pracuje w policji ale troche na innym szczeblu, wiadomo, troche już przepracowałem.

➡️ Ja:

nie potrzebujesz świata z normalnymi ludźmi i relacjami? Wystarczy ci tylko ten zamknięty? A co z tymi na których ci zależy? oni też tak chcą?

➡️ Policjant:

Nareszcie ktoś normalny się trafił do konwersacji. Każdy ma rodzinę i o nia dba. Moja rodzina ma ok, jak rodziny innych z którymi pracuje, to jest zamknięty klimat, ALE, bardzo duży, takie państwo w państwie. Nasi bliscy maja wiedzę i świadomość, której zwykły cebulak nie ma dlatego rozumieją temat i chca tak żyć. Zobacz, że pewne lokale działają i tam nie ma policji, ale kto tam jada ? Policja itp. Zrozumiałem lata temu, że ludzie, szczególnie w polsce, w 95% są totalnymi kretynami, nie mającymi honoru, a za 500+ zrobią ABSOLUTNIE WSZYSTKO. Dlatego nie mam wyrzutów sumienia, ba, wręcz sprawia mi to przyjemność. Wierz bądź nie, tacy jak my, robimy to DLA WAS. Pewnie zastanawiasz się dlaczego pisze DLA WAS skoro rujnujemy was i wasze biznesy? Ano widzisz, normalnie, edukacja, rozmową, przykładami nie da sie wam nic wytlumaczyc. Prawda jest taka, że jak by wami rządził niemiec, rus czy inny okupant, to nie ma znaczenia, gdybyście mieli kasę i w miare dobre życie. Przykład: mieszkasz w bloku, gdzie mieszka 400 osób, gdybyśmy losowo raz na tydzień kogoś wyciągali z bloku i pałowali przy wszystkich, to ci niepałowani mówili by: nie jest tak źle, dzisiaj nie dostałem. A spałowany by powiedział: nie bili tak mocno i mam mniejsze prawdopodobieństwo dostania za tydzień. To jest wasza mentalność, powtarzam, WASZA nie nasza / moja, bo ja syna ucze lać każdego kto go atakuje, czy to w szkole czy na podwórku. Jedyną szansą dla was , w zasadzie ostateczną szansą, jest totalne stłamszenie was, ale mówie totalnie, i jeśli wtedy nie powstaniecie to nie powstaniecie nigdy. I ja własnie wypycham was w tym kierunku i sprawia mi to ogromną przyjemność, ogromną, bo robie coś dobrego, tylko wy tego nie rozumiecie, bo macie w głowie szambo typu pis po kościół aborcja itp. Kocham swoją robotę i urządzać wam różne ciekawe sprawdziany. I przyznaje, nie, nie pałuje was, to nie moja robota, ale od czasu do czasu człowiek wskakuje w mundur i trochę z wami potańczy, ale to bardziej z flustracji jak jesteście słabi, niż z jakiejś potrzeby. Widzisz , w to co pisze i tak nikt nie uwierzy, więc mogę pisać absolutnie co chcę. Moge nasrac polakom na twarz a oni, że to nie prawda, ze złoży skarge… Co mam Ci powiedzieć? Taka jest smutna prawda. PS jeśli liczycie, że ktoś z nas zostanie rozliczony to liczcie dalej, tego też potrzebujemy, bo to kolejny powód dlaczego nic nie robicie i wierzycie w osąd historii który my mamy w dupie, bo przez lata służby mamy już kontakty, a przykładowo skażemy kilku posterunkowych na 2 lata w zawiasach..

➡️ Ja:

a nie masz wyrzutów sumienia jak trafisz na kogoś z tych 5% na kogoś z jajami i masz tylko przewagę munduru i nic po za tym?

➡️ Policjant:

Problem jest taki, że my nie mamy przewagi i mówię to na serio. Mamy przewage tylko psychologiczną. Jak widze młodych policjantów i jak uciekaja nie raz, jeden by dostał w łeb i ucieka jak ostatnio. Kiedyś, za zomo, młodych sie stawiało w pierwszym rzedzie, a z nim stali inni. Jak ten z pierwszego rzędu spanikował i zrobił krok w tył to od razu dostawał pałą w łeb. Nie mam wyrzutów, bo Ci z 5% albo zbiora pozostałe 95% albo… I szczerze mówiąc, oporu nie ma wcale, nie ma nawet promilu, więc smutnie stwierdzam – nie ma oporu.”

Jarek Kefir Bez Cenzury

❤️ WAŻNA INFORMACJA: Prowadzę stronę jarek-kefir.com już od 2011 roku. Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

18 myśli w temacie “GORZKA PRAWDA Z UST POLICJANTA: JESTEŚCIE NIEWOLNIKAMI!

 1. Serio? Sami się ośmieszają, albo ktoś ich. Tylko oni traktują poważnie ANONIMY (tym jest tekst), bo to donosy. Jakoś o donosach nie ma ani słowa.. dlaczego? Tym się posiłkują w pracy a frajerów jest dużo, więc nie chcą sobie odbierać narzędzia 😋

  M: „To dlatego, że sami nie macie szacunku do samych siebie”.
  Odbijam piłeczkę, tam gdzie powinna być i doczepiam drugą do niej sznureczkiem.

  Jest wielce prawdopodobne, że ten tekst też jest na rozkaz.
  Pamięć podpowiada, że już to czytałem parę latek temu i nie znajduję nowych treści.

 2. Przecież Polacy o tym wiedzą, że policja nie ma szans fizycznie. Ja nie wiem, co się z nami porobiło. Mnie jest wstyd za Polaków. Dumny naród, he he. Dobre .
  Z naszej dumy nic nie zostało. NIC.
  Zniewolili nas totalnie , a będzie gorzej. Covid zdziałał cuda.
  Straszne. Tragedia . Jesteśmy straceni .

 3. WSZYSTKO JEST ZAPLANOWANE. … Żydzi przeniknęli wszędzie. ….. Morawiecki to pionek ^podstawiony^… miękka depopulacja czyt. wymiana ludności bez jednego wystrzału z broni jest w toku . . . Jesteście sterowani – programowani dźwiękiem. Wszystko jest zagrane ponad 4 tony muzyczne za wysoko I równolegle za szybko. ……. W radio i tv, tam na miejscu w budynku, wszystko ^gra^….. przyspieszone tempo jest rekompensowane reklamami….. Wszystko jest tak zakonspirowane – ukryte…. Jak ^to^ działa, jest najlepszy przykład – COV ID…. intuicja u ludzi została wyłączona dźwiękiem…… Niemcy – to samo kłamstwo; ” Dziennik „Welt am Sonntag” dotarł do tajnej korespondencji między przedstawicielami rządu Niemiec a badaczami z Instytutu Roberta Kocha, który przygotowuje raporty o stanie pandemii w kraju. Z pism wynika, że niemieckie MSW w marcu 2020 roku „zatrudniło” naukowców, aby uzasadnić konieczność podtrzymania lockdownu po świętach Wielkanocnych.” Źródło polsat news……. czyt. rząd Niemiec też jest już na żydowski podmieniony bez wiedzy zwykłych ludzi. …..  Inaczej mówiąc znaczenie bydła. To stąd ta pozorna bezradność w głowach narodów i strach. „Powszechne uczucie bezsilności musi być kontrolowane przez wrażenie silnego interwencjonizmu państwowego”,  co przyczyni się do zminimalizowania problemów społecznych związanych ze „strachem społeczeństwa”…  Media to ich broń. …… Dźwięk -wibracja – energia. …… ^Oni^ znają temat ….. Pozdrawiam myślących ludzi

  1. Po co to wszystko? W jakim celu? Oprócz tego, że trwa depopulacja, to trwa bankructwo i „wykrwawianie” finansowe ludzi. Ludzie tracą firmy i popełniają samobójstwa.
   W Polsce umiera, codziennie, ogromna liczba ludzi.
   Naprawdę chodzi o depopulację, czy również o totalitaryzm?

   1. Jedno i drugie, ale to nie jest CELEM ostatecznym. To kolejne środki do właściwego CELU, a marionetki które widzimy, nawet te ze szczytów hierarchii, są tylko mniej lub bardziej świadomymi narzędziami. Carpe diem.

    1. Chwytanie dnia przy ogólnie panujących nastrojach, w masce na twarzy ( lub na brodzie ) i oddechem psychopatycznej „władzy” na szyi – dla wybrańców.
     No dobrze – jaki, więc, jest CEL OSTATECZNY?

 4. Agresja jest dowodem słabości i strachu a nie odwagi. Ten policjant o tym nie wie i nic dziwnego bo jego wiedzę prawdopodobnie ogranicza jego społeczna pozycja, którą sam sobie narzucił. Światły człowiek prawdopodobnie nawet by nie chciał rozmawiać o tym cyrku bo ma ciekawsze tematy do konwersacji. Wolność to wewnętrzne poczucie całkowitej swobody działania i mocy sprawczej a nie poczucie władzy nad kimkolwiek. Mimo tego co wyprawia się na świecie od roku ja ciągle czuje się wolny, czerpię radość z asysty dorastającym dzieciom, kocham żonę, bliskich i dalszych przyjaciół. Pomagam tym którzy potrzebują mojej pomocy i każdy dzień zaskakuje mnie nowymi niesamowitymi zdarzeniami, Życzę podobnych doświadczeń wszystkim czytającym to forum. Pozdrawiam :).

   1. Tak to prawda jestem podatny i świetnie sobie w takich sytuacjach radzę. W tej konkretnej wierzę Jarkowi, jeśli to co pisze nie jest prawdą to kto ma problem? Na pewno nie ja xD

    1. Nie twierdzę że masz problem a fejki też niosą w sobie pewne prawdy. Natomiast niektorzy nabierają się na tandente reklamy czy teorie

 5. Tak to prawda jestem podatny i świetnie sobie w takich sytuacjach radzę. W tej konkretnej wierzę Jarkowi, jeśli to co pisze nie jest prawdą to kto ma problem? Na pewno nie ja xD

 6. Ja zachowuję sceptycyzm wobec tych wyznań. Gdzie jest ten film na którym policjant to rzekomo mówi? Niestety to prawda – 95% ludzi w Polsce to idioci i tchórze. Wierzą w kłamstwa mediów głównego ścieku i trzęsą się ze strachu. Jednak ten policjant (zakładając, że to wyznanie jest prawdziwe) nie wie albo udaje, że nie wie jednego – on jest takim samym niewolnikiem jak my tylko ma trochę większe możliwości. Ale tak samo musi wykonywać rozkazy przełożonych, którzy je dostają od swoich przełożonych, a ci z kolei od polityków, a ci też nie rządzą tylko wykonują rozkazy światowej mafii zwanej często rządem światowym. To oni tak naprawdę mają realną władzę. Reszta to niewolnicy tylko albo na krótszej albo na dłuższej smyczy. Ciekawe czy pan policjant wie, że Polska to firma zarejestrowana w USA w Security and Exchange Commision pod numerem 0000079312 podobnie jak policja?

 7. Ta milicyjna Łajza zapomniała że jest na Służbie Narodowi! i na garnuszku tych których pałuje! Dlatego ta Świnia (bo nie Człowiek – jak o sobie pisze) wszystko ma od Narodu, wszystko! nie tylko mundur, samochód, buty, ale nawet gacie! – ale do tego by być Świnią musiał o tym zapomnieć, czyli że Nie Jest Człowiekiem – bo nie zna Boga któryby go stworzył, więc nie jest Człowiekiem! Bo gdyby był Człowiekiem to Bóg by mu przypominał zawsze że jest Na Służbie! a nie w „pracy”. Do tego ta Służba została powołana, czyli do Służenia Pracującemu Narodowi! właśnie by Naród mógł pracować i z czego miał zapłacić im za tę Służbę. – Ale od tego jest Armia by bronić Naród, kiedy Naród jest atakowany. A jeśli jest atakowany przez „oszlałą z głupoty (ogłupioną) Policję”, to Armia powinna zrobić porządek z taką „Służbą” która nie Służy. – jak coś żle służy, to się to naprawia, wyrzuca, itd. Może trzeba im zabierać te Sorty mundurowe i całe Narodowe wyposażenie kiedy się zauważy w nich objawy Zepsucia!

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.