CO NAPRAWDĘ KRYJE SIĘ ZA RESETEM ZWIĄZANYM Z KOW19!?

… I za szprycami na niego? Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z tego z żyjemy w epoce „końca czasów.” O wielkim resecie mówiły czołowe osobistości ze świata polityki i korporacji. I nie jest to teoria spisku – wpisz w Google frazę: „The Great Reset.”

A sprawa jest bardzo prosta. Przez tysiąclecia ludzkiej historii cała gospodarka, bez względu na panujący system (monarchia, feudalizm, 19-wieczny kapitalizm, komunizm, faszyzm, neoliberalizm i tak dalej), miała jedną wspólną cechę. Opierała się ona na zasadzie:

„ORA ET LABORA”

Czyli po łacinie: „Módl się i pracuj. Życie człowieka poddanego, nie należącego do ścisłych kręgów elit, miało polegać na poddaństwie normom społecznym i religijnym, jak i na ciężkiej, czasochłonnej, i co najważniejsze, NISKO OPŁACANEJ pracy na rzecz bogacącej się ponad miarę elity.

Fakt niskiego opłacania nas, pracowników najemnych wywodzących się z ludu, jak i obrzydliwego bogacenia się elity władzy, która ciemiężyła lud i konspirowała przeciwko niemu, jest wspólny dla wszystkich epok, kultur, religii, ideologii politycznych, systemów ekonomicznych.

Wszystkich, oprócz wspólnoty zbieracko-łowieckiej tworzonej przez ludzi kilkanaście tysięcy lat temu, przed nastaniem rolnictwa. To był nasz naturalny stan istnienia. Wraz z zerwaniem zakazanego kłosu zboża z łodygi poznania dobra i zła, wygnano nas że zbieracko-łowieckiego Edenu do agrarnej, a potem przemysłowej cywilizacji, i wszystko jebło.

PISAŁEM O TYM SZERZEJ TUTAJ: ➡️ https://jarek-kefir.com/2021/05/26/technicznie-jestesmy-w-epoce-komputerowej-a-emocjonalnie-w-epoce-jaskiniowej/

JAK I TUTAJ: ➡️ https://jarek-kefir.com/2021/05/17/kiedy-zaczal-sie-upadek-ludzkosci/

Dalej: po co elita w ogóle tolerowała obecność swoich obskurnych, prostackich, wrednych, krnąbrnych i skłonnych do buntu poddanych? Tak o pozwalali im żyć na swoich ziemiach, bo byli tacy wspaniałomyślni? Nie, chłopi, rzemieślnicy i mieszczanie byli im potrzebni tylko po to, by wykonywać te prace, których oni sami jako elita nie chcieli by robić. I przy okazji nie umieli, bo zazwyczaj w swoich pałacach i nudzili się i dlatego wymyślali różne intrygi.

Przed nami czwarta rewolucja przemysłowa. Polegać ona będzie na tym, że stopniowo coraz więcej miejsc pracy będzie automatyzowanych, robotyzowanych lub informatyzowanych. Coraz liczniejsza grupa ludzi będzie bez pracy. Ale to nie wszystko. My, zwykli obywatele, nie tylko nie będziemy elicie niepotrzebni, ale wręcz staniemy się balastem i zagrożeniem. Bez pracy, bez środków do życia, bez jedzenia, coraz częściej wierzący w teorie spiskowe i w alternatywną duchowość. Zbuntowani, niepokorni, skorzy do rewolucji, wymagający. To im nie w smak.

I tutaj, już na samym początku tego procesu, pojawił się bakcyl Kow19, który być może niszczy ciało powoli, długimi latami, i szpryce na niego. Czy to nie dziwny zbieg okoliczności? 😉

A Ty co o tym sądzisz? Zapraszam do dyskusji. Wyraź swoją opinię w komentarzu. 🙂

Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury. Po więcej zapraszam na swoją stronę: ➡️ https://jarek-kefir.com/

HEJ, MAM PYTANIE! 🙂 Lubisz treści które publikuję na Jarek Kefir Bez Cenzury (na Facebooku) i na stronie jarek-kefir.com (na WordPressie)? Uważasz, że są wartościowe?

Możesz wesprzeć funkcjonowanie mojej strony na serwerze WordPress. Dzięki darowiznom jestem niezależny od różnych grup nacisku i wpływu.

Mogę dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia!

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

3 myśli w temacie “CO NAPRAWDĘ KRYJE SIĘ ZA RESETEM ZWIĄZANYM Z KOW19!?

  1. Miałem nadzieje że Twoje artykuły służą rozwojowi człowieka i poprawie jego świadomości dla dobra wszystkich. Niestety mam wrażenie czystej manipulacji chociaż może nie zamierzonej. Pisząc ten artykuł pomijasz czasy komunizmu lub raczej realnego socjalizmu, czasy neokolonializmu gdzie niewolnicy się wyzwolili i popadli w biedę i głód.

  2. Ludzie jedzą ponieważ się przede wszystkim stresują. I z innych, zwierzęcych przyczyn, zdeformowanych post – oryginalnie przez węża. Przecież krowy odżywiają się trawą i wyglądają na zadowolone. Praca to jest pochodna buntu. Zakochany nie pracuje, że tak ujmę. Czy zwierzęta się stresują? Czy chorują wegetatywnie z nerwów? Tylko inteligencja jest w stanie się zbuntować sensu stricto. Jednak inteligencja to nie implikuje Mądrości. Cała historia duchowa świata to problem–reakcja–rozwiązanie, i u ludzi niższego szczebla.

  3. 3 ostatnie akapity są bardzo dobre… Elity chcą nas wymordować legalnie…konsekwentnie realizują ustalone dawno temu 10 przykazań NWO.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.