NAGRODA MILIONA $ ZA POKAZANIE GENOMU K.19 WCIĄŻ NIE ODEBRANA!

🔥 Jest propozycja nagrody za udowodnienie istnienia K.19 i za zsekwencjonowanie jego genomu.

➡️ Uwaga, jest haczyk – kolorowe grafiki takie jak ta, wygenerowane komputerowo w programach graficznych, zarówno mnie, jak i fundatorów nagrody, nie interesują:

To nieprawda, co mówią foliarze, że wi.rusy nie istnieją i że nikt ich nigdy nie widział. To teoria spiskowa powstała jeszcze w latach 90,gdy mikroskopia krioelektronowa i metody sekwencjonowania genomu nie były tak zaawansowane, jak dziś. K.19 można sfotografować za pomocą mikroskopu elektronowego. Takie zdjęcie jak najbardziej jest się w stanie zrobić i jest to w zakresie osiągnięć współczesnej nauki.

🔥 Tylko, że takiego zdjęcia nie ma.

To, co widzisz w internecie przy artykułach, to wynik pracy grafików komputerowych. Czyli po prostu wizje artystyczne.

➡️ Dziennikarz Samuel Eckert i jego współpracownicy zaoferowali 1,2 miliona dolarów nagrody, za wyizolowaną próbkę bakcyla K.19.

Jest haczyk:

➡️ Muszą być:
-Naukowy dowód is.tnienia K.19 z dokumentacją;
-Wyizolowany genom tego bakcyla.

Oferta ta trwa od kwietnia i jak dotąd nikt się nie zgłosił.

Warto się zastanowić, co takiego kryje się w budowie i w genomie zarazka K19, że nie chcą tego przedstawić światu. Może dowód na to, że powstał w niezbyt naturalny sposób? Albo też dowód na fakt, że jest dużo groźniejszy, niż mówią to nawet najbardziej oszmaceni fanatycy?

🔥 Jak to było? Tylko 500 milionów ludzi na Ziemi?

K.19 ma mieć w sobie także sekwencję HIV, o czym mówił pewien znany wirusolog z Francji, którego później uciszono. Wciąż zagadką jest to, czy ten patogen po pierwszej ostrej, oddechowej fazie, będzie w stanie przeżyć w ukryciu w organizmie. Taką zdolność ma np bakteria wywołująca boreliozę, która przez długie lata „podniszcza” ludzie tkanki. Potrafi ona się też ukrywać w formie przetrwalników, nawet po brutalnej kuracji antybiotykowej, by potem po wielu latach zaatakować znowu.

K.19 jest podejrzewany właśnie o to, że będzie w ludzkim ciele rezydualny – trwale bytujący. Tylko o tym nie mówi się w korporacyjnych mediach. Faza oddechowa może być dopiero wstępem do prawdziwego spustoszenia w organizmie, trwającego przez długie lata. Więc to nie jest tak, że od razu Kraków zbudowano, czy jeż raczej w tym wypadku zniszczono.

Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

HEJ, MAM PYTANIE! 🙂 Lubisz treści które publikuję na Jarek Kefir Bez Cenzury (na Facebooku) i na stronie jarek-kefir.com (na WordPressie)? Uważasz, że są wartościowe?

Możesz wesprzeć funkcjonowanie mojej strony na serwerze WordPress. Dzięki darowiznom jestem niezależny od różnych grup nacisku i wpływu.

Mogę dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia!

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.