OBOZY KON… TERENOWE POWSTAJĄ NA CAŁYM ŚWIECIE!

A OTO OBÓZ KON… TERENOWY DLA AZYLANTÓW W GRECJI ‼️ Wygląda strasznie, prawda ⁉️

➡️ Jest to jeden z 5 nowo wybudowanych obozów dla osób z innych krajów, ubiegających się o azyl na terytorium Unii Europejskiej. Ma 14500 metrów powierzchni, bramki magnetyczne na identyfikatory, ogrodzenie. Godzina policyjna trwa tam od 20:00 do 8:00.

Zaletą lub też wadą tego rozwiązania jest to, że taki obóz z powodzeniem może być wykorzystany dla nie-zakeczupowanych przeciwników ketchupu chemicznego.

Zwłaszcza, że takie obozy wcale nie są nowością.

Od wielu lat powstają liczne, jeszcze bardziej upiornie wyglądające obozy FEMA w USA, które wyposażone są w miliony plastikowych trumien do pospiesznego grzebania ciał.

W Polsce i w innych krajach także powstają izolatoria kontenerowe.

Na co tak naprawdę szykują się rządy państw świata? Może chemiczny ketchup i jego przeciwnicy wcale nie są prawdziwym powodem, jak twierdzą alternatywni? Może kroi się coś znacznie grubszego?

Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

HEJ, MAM PYTANIE! 🙂 Lubisz treści które publikuję na Jarek Kefir Bez Cenzury (na Facebooku) i na stronie jarek-kefir.com (na WordPressie)? Uważasz, że są wartościowe?

Możesz wesprzeć funkcjonowanie mojej strony na serwerze WordPress. Dzięki darowiznom jestem niezależny od różnych grup nacisku i wpływu.

Mogę dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia!

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

2 myśli w temacie “OBOZY KON… TERENOWE POWSTAJĄ NA CAŁYM ŚWIECIE!

  1. Dla ciapatych te kontenery są luksusem. Widac że wyposażone w kilmatyzację, pewnie z łazienką. Pracując wiele lat w firmach O&G mieszkaliśmy nieraz po kilka miesięcy w takich kontenerach. Głownie dla własnego bezpieczeństwa w strzeżonych kampach. A że jest to przestrzeń zamknięta? Musi byc żeby sie nie rozleźli jak robactwo albo jak ostatnio, nachodźcy po Litwie. Musi być żeby inni nie mieli kontaktu z potencjalnymi zoofilami, mordercami czy terrorystami.
    Jeśli zaś rządy tworzą je by internować nieposłusznych obywateli, to takie rządy trzeba obalać i osadzać w tych obozach właśnie polityków zanim oni osadzą nas….

  2. Uważam, że coś jest na rzeczy, bo w moim mieście też coś takiego budują w sumie nowe boisko przeorali, ogrodzili, zobaczymy co zrobią.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.