PO LOCKDOWNACH K-19 BĘDĄ LOCKDOWNY KLIMATYCZNE!

CZY WRÓCIMY DO NORMALNOŚCI PO BAKCYLU KA-666!? CZY TO ZOSTANIE Z NAMI NA ZAWSZE!?

➡️ Na początek dwa kawały o polskiej pogodzie w 2021 roku:

1️⃣ Rok ma 12 miesięcy, ale tylko w Polsce najbardziej chu*jowy listopad występuje 9 razy w roku.

2️⃣ Polski klimat to duża oszczędność. Kupujesz kurtkę zimową i chodzisz w niej cały rok. Bo jest tylko jedna pora roku – chu*jowa.

➡️ A więc tak: regulacje związane z zamachem 11 września zostały z nami na stałe. Zaś wojna z terroryzmem nie zakończyła się na Afganistanie, jak nam wtedy obiecywano. Trwała prawie 20 lat. Gdy osiągnięto wszystkie cele, to następnym etapem dążenia ku globalizmowi jest bakcyl KA-666 z 2019. Więc regulacje i ograniczenia zostaną z nami na zawsze, a wojna z oddychaniem i normalnym życiem potrwa wiele, wiele lat. Zaś szprycowanie będzie regularne, 2 lub 3 razy w roku.

➡️ Klaus Schwab, główny architekt nowego ładu, powiedział, że po lokdałnach KA-666 nastąpią lokdałny klimatyczne. Ludzi trzeba przerazić zmianami i kataklizmami klimatycznymi i zamknąć w domach, by zmniejszyć emisję ceo dwa. Gospodarki muszą być zamknięte, by było mniej ruchu samochodowego i w przemyśle. Główny cel to tresura społeczeństw jak i przyzwyczajanie do zamordyzmu i totalnej kontroli.

Czy obywatele państw Europy i Ameryki zastanawiają się nad tym, że w roku 2021 jest tak skrajnie zimno? Ekstremalnie chłodny marzec, kwiecień (2 – 4 stopnie) i maj (5 – 10 stopni), jak i deszczowe, pochmurne lato. Które to lato skończyło się 16 sierpnia 2021. Wtedy przyszła typowo listopadowa pogoda, kończąc tę chwilkę ciepłej pory. Grzyby w lasach są obficie od początku sierpnia, a zimnolubne opieńki miodowe obrodziły już we wrześniu. Zupełnie jakby natura przewidywała, że zima w tym roku będzie ciężka i przyjdzie szybko.

Dlaczego tak się dzieje?

➡️ Ponad 50 krajów świata manipuluje pogodą. Rosja i USA mają swój plan, by manipulacjami pogodowymi spowodować globalną odwilż. Gra toczy się o olbrzymie tereny, które są albo zupełnie bezludne (Antarktyda), albo bardzo słabo zamieszkałe (Syberia, północ Skandynawii, Grenlandia, większość terytoriów Kanady, Alaska).

Chodzi o to, by diametralnie podnieść temperaturę na Ziemi, rozmrozić czapy lodowe na biegunach, jak i wieczną zmarzlinę w rejonach, które wymieniłem powyżej. Na północy Syberii, na Grenlandii i na Antarktydzie odkryto ogromne złoża surowców. Ze względu na wieczna zmarzlinę, zimę trwająca praktycznie cały czas, ekstremalne temperatury, problemy transportowe i lód, ich wydobycie jest obecnie niemożliwe.

Dzięki osłabieniu Golfsztromu w wyniku katastrofy na platformie wiertniczej Deepwater Horizon w 2010 roku, możliwe jest teraz spychanie gorących mas powietrza w kierunku Syberii, Arktyki i biegunów. Z kolei bardzo zimne masy powietrza zstępują na południe, w kierunku środka Ziemi. To jest przyczyna zimnego października 2020 jak i ekstremalnie zimnych miesięcy wiosennych w tym, 2021 roku.

Dalej:

➡️ USA od dawna podejmuje starania, by kupić od Danii ogromną Grenlandię. Ta wielka wyspa jest dziś skuta czapą lodową, ale po globalnej odwilży może być krainą mlekiem i miodem płynącą. Podobnie Syberia, po jej ociepleniu może być domem dla milionów ludzi.

➡️ Biden wyraża zgodę na Nord Stream II, a to oznacza, że Rosja dobija targu z Europą Zachodnią, w zamian za oddanie Grenlandii USA. Tak więc Ukraina z obszarem postsowieckim, jak i Polska z całym projektem Międzymorze zostały przehandlowane.

Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

HEJ, MAM PYTANIE! 🙂 Lubisz treści które publikuję na Jarek Kefir Bez Cenzury (na Facebooku) i na stronie jarek-kefir.com (na WordPressie)? Uważasz, że są wartościowe?

Możesz wesprzeć funkcjonowanie mojej strony na serwerze WordPress. Dzięki darowiznom jestem niezależny od różnych grup nacisku i wpływu.

Mogę dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia!

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

2 myśli w temacie “PO LOCKDOWNACH K-19 BĘDĄ LOCKDOWNY KLIMATYCZNE!

  1. Tak to prawda, może tak już być na stałe. Niestety prawidła Geopolityki o tym mówią. Jeśli ktoś chce zasiedlić Syberię cieplejszą niż dziś to dla mnie kojarzy się z ideologią marksizmu. Tam było coś takiego, że ktoś mówił coś podobnego do tego stwierdzenia: wyjeżdżajcie tam zasiedlać tereny rozległe a po co to nie wiem.
    Geoinżynieria dot. manipulowania pogodą jest dziś o wiele lepiej dostępna i stosowana. Tutaj dobrym przykładem opady deszczu z Dubaju. Będzie stosowana w kolejnych latach bez pardonu. Przegląd Geofizyczny zapodał ostatnio pracę na temat HAARP.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.