PRZYSZŁOŚĆ. 44 FALA I 52 DAWKA SZPRYCY.. [Opowiadanie political fiction]

ROK 9040 NA DALEKIEJ PLANECIE NIBIRUS, NADCHODZI 44 FALA ZARAZY KA-666, Nibiralna Organizacja Chorób (NOD) przypomina o konieczności wzięcia 52 dawki szprycy. Opowiadanie political fiction.

🔥 Szef Organizacji, Pawulon Leninus, ogłasza kolejne zarządzenia:

1️⃣ Osoby, które odmawiają wzięcia 50, 51 i 52 dawki szprycy, będą relokowane do specjalnych, odizolowanych od technologii i infrastruktury „Stref Dekontaminacji”. Będą tam, pod okiem NOD-Commando, poddawani resocjalizacji, terapii i obowiązkowym zabiegom medycznym, jeśli będą one potrzebne.

2️⃣ Powoli dobiega końca transport do Stref Dekontaminacji 2,4 miliarda osób, które notorycznie i od dawna odmawiają przyjęcia kolejnych dawek szprycy. Są to jednostki wyjątkowo zdemoralizowane i szkodzące naszemu nibiralnemu narodowi. Zarząd planety Nibirus, oddany w 9028 roku w ręce NOD, nie pozwoli na krzywdzenie i zakłócanie spokoju porządnych obywateli. Strefy Dekontaminacji powstały na całej planecie i obejmują około 11% nadającej się do zamieszkania powierzchni lądowej. Przez cały świat mkną po torach eszelony a po drogach ciężarówki, wyładowane transportami „Notorycznych Odmieńców”.

3️⃣ Osobom, które powtarzają teorie, że bakcyl KA-666 został stworzony sztucznie i jest jak boneloza czy WIF, które przez długie lata wyniszczają organizm, będą odbierane punkty z Nibiralnego Systemu Oceny Społecznej. Zarząd rozważy również, czy nie ograniczyć im wypłacanych raz na 41 dni kwot bezwarunkowego dochodu podstawowego. Ta niepotwierdzona przez naukę hipoteza jest błędna i szkodliwa. Bakcylowi KA-666 można skutecznie zapobiegać, biorąc szpryce, przestrzegając zaleceń i pozostając w domu. Można go też leczyć, a sama choroba, nie licząc rzadkiego zespołu long-ka, trwa maksymalnie 3 miesiące. Nie jest prawdą, że raz zarażony człowiek będzie miał tego bakcyla długie lata w organizmie, w uśpieniu, i w wyniku tego umrze przed czasem.

Głoszenie tego typu bzdurnych teorii przypomina najgorsze czasy roku 8939, gdzie zbuntowane plemię Polinus wywołało wielką wojnę, buńczucznie sprzeciwiając się pierwszej próbie stworzenia Unii Nibiralnej. Jednak doświadczenia zdobyte po zamachu na Światowe Centrum Wyzysku w 9001 roku i wprowadzone potem regulacje, jak i nasza reakcja na zarazę KA-666, doprowadziły do sprawnego utworzenia owej Unii. Nigdy nie dopuścimy, by grupy wykolejeńców i terrorystów zaprzepaściły ten trud i wysiłek pokoleń, nękając niewinnych obywateli.

[UWAGA: zamieszczone powyżej treści są fikcją literacką i zabawą konwencjami (fantazją autora). 😜
Żadne z nich nie odpowiada prawdzie i żadne z nich nie miało realnie miejsca.]

Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

HEJ, MAM PYTANIE! 🙂 Lubisz treści które publikuję na Jarek Kefir Bez Cenzury (na Facebooku) i na stronie jarek-kefir.com (na WordPressie)? Uważasz, że są wartościowe?

Możesz wesprzeć funkcjonowanie mojej strony na serwerze WordPress. Dzięki darowiznom jestem niezależny od różnych grup nacisku i wpływu.

Mogę dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia!

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.