PILNA PROŚBA O WSPARCIE DZIAŁANIA STRONY JESIENIĄ!

Obecnie byt niezależnych mediów jest cięższy niż zazwyczaj. Musimy stosować specyficzny kod słów, takich jak: „szpryca”, „szczypawka”, „zakeczupowani”, i tak dalej, by nas nie usunęli. Czyż to nie znamienne, że wraca to samo, co było w czasach PRLu!? Ale mimo wszystko daje radę i piszę wiele artykułów.

Po zeszłorocznej odwilży z maja 2020, gdy zasięgi były bardzo duże, a cenzura zelżała, nie ma już śladu. Ponownie nas cenzurują i ograniczają widoczność niezależnych mediów.

Muszę stety lub niestety prosić Ciebie, Czytelniku, o pilne wsparcie finansowe strony jarek-kefir.com na serwerze WordPress. Moja obecna sytuacja finansowa jest trudna, a stronę utrzymać trzeba. W razie utraty fan page na Facebooku ta strona na WordPress jest „zasobnikiem” osób i artykułów, gdzie będziemy mogli się spotkać i komentować. Warto ją więc mieć.

Darowizn też jest po prostu mało. To logiczne. Dlatego proszę Cię o rozważenie, czy nie warto wesprzeć działania mojej strony.

Dzięki darowiznom jestem niezależny od różnych grup nacisku i wpływu. Mogę dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia! Za wszelką okazaną pomoc serdecznie dziękuję!

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.