PRAWDZIWE POWODY AWARII FACEBOOKA I MESSENGERA!

Powody awarii facebooka, instagrama, whatsapp, messengera, jak i przejściowych kłopotów Twittera, TikToka, YouTube i serwisów Google!? To mogła być „cyfrowa bomba atomowa”, gdyż 2 miliardy użytkowników jak głodne psy rzuciło się na inne portale, powodując ich krytyczne przeciążenie.

➡️ Przeczytaj poniżej:

1️⃣ Cytat: „Powód przerwy nie był od razu jasny. Rzecznik prasowy firmy nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz ze strony CNN Business. Awaria nastąpiła rano po tym, jak „60 minut” wyemitował segment, w którym demaskator Facebooka Frances Haugen twierdził, że firma jest świadoma, w jaki sposób jej platformy są wykorzystywane do szerzenia nienawiści, przemocy i dezinformacji, i że Facebook próbował ukryć te dowody. Facebook odrzucił te twierdzenia. Wywiad nastąpił po tygodniach zgłaszania i krytykowania Facebooka po tym, jak Haugen opublikował tysiące stron wewnętrznych dokumentów organom regulacyjnym i Wall Street Journal. Haugen ma zeznawać we wtorek przed podkomisją Senatu. Akcje Facebooka spadły o ponad 5% w poniedziałek w południe, przyspieszając jego tempo w najgorszym dniu handlowym od prawie roku.”

2️⃣ Cytat:” Awaria Korporacji FB nastąpiła w czasie wybuchu największej afery ostatnich lat Pandora Papers. Masa bogaczy w tym miliarderzy, politycy, celebryci i wiele wiele innych osób ukrywało swoje pieniądze przed urzędami skarbowymi w rajach podatkowych. Praktycznie przedstawiciele każdego kraju są w to zamieszani. Pojawia się nawet nazwisko prezesa Inpostu. Blokada informacyjna FB może mieć jakiś z tym związek.

Ps. Może to być też efekt zakulisowej wojny pomiędzy USA a Chinami.” (Autor: Piotr)

🔥 Więc dla nas, Czytelników strony Jarek Kefir Bez Cenzury, bardzo ważne jest to, że w razie czego możemy spotkać się na mojej stronie na serwerze WordPress. Czyli: ➡️ https://jarek-kefir.com/

Tam możemy wtedy komentować. Znajdziesz tam kopię artykułów, jak i treści bez cenzury FB. Dlatego jeśli chcesz wspomóc utrzymanie strony jarek-kefir.com na serwerze WordPress, skorzystaj z opcji poniżej. To może być w przyszłości bardzo ważne:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.