NWO JUŻ BLISKO: ŚWIAT I NIEDOBORY ŻYWNOŚCI!

1️⃣ Ceny węgla poszły drastycznie w górę i drożeje on właściwie z dnia na dzień. Węgiel jest paliwem nie tylko dla polskich, zacofanych i ciemnogrodzkich elektrowni, z których nasz niedemokratyczny kraj, tak łagodnie traktujący obywateli w związku z KA-666 w porównaniu nie tylko z Australią, ale chociażby z Niemcami, produkuje prąd elektryczny. Węgiel wciąż jest paliwem dla elektrowni Niemieckich czy w innych krajach Europy (szczególnie wtedy, gdy w przypadku ostrej zimy unieruchomione są panele słoneczne i farmy wiatrakowe). A zima w tym roku ma być naprawdę sroga.

2️⃣ Węgiel jest też ważnym surowcem dla gospodarki chińskiej, która zużywa jego olbrzymie ilości do wytwarzania prądu. Już teraz go brakuje i są ograniczane dostawy energii elektrycznej do serca przemysłowego świata. Fabryki już teraz pracują na połowę lub mniej mocy. Na domiar złego tajfun unieruchomił kilka kopalni węgla w Chinach, co dalej zmniejszyło jego ilość. Podobna sytuacja jak w Państwie Środka jest też w Indiach. Włącza się tam oświetlenie i odcina prąd na większość dnia, co sprawia, że coraz większa ilość ludzi burzy się i wychodzi na ulice.

Oznacza to załamanie łańcuchów dostaw i spore braki podstawowych produktów we wszystkich krajach. I to nie tylko elektroniki. W Wielkiej Brytanii powoli pustoszeją półki sklepów, a kierowcy stoją w kolejkach po benzynę podobnie jak my w latach 80.

3️⃣ Horrendalne ceny osiągają kontenery, którymi przewozi się towary z azjatyckich fabryk do Europy i Ameryki. To nie tylko rezultat większego zapotrzebowania, ale też celowych mechanizmów spekulacyjnych na giełdach.

Statki, które mają te towary przewozić i rozładowywać, notują wielodniowe lub nawet wielotygodniowe opóźnienia, spowodowane koniecznością odbycia przez marynarzy niedobrowolnej izolacji w związku z KA-666.

4️⃣ W magazynach Europy Zachodniej jest niewielka ilość gazu na zbliżający się sezon grzewczy. Cena tego paliwa zaczęła rosnąć w kosmicznym wręcz tempie. Polska na szczęście zapełniła swoje silosy w większości tuż przed tymi wzrostami. Jednak mieliśmy już w tym roku podwyżki cen gazu dla odbiorców końcowych, i na 100% będą kolejne.

Po zgodzie biddona na Nord Stream II Rosja znacznie obniżyła tranzyt niebieskiego paliwa przez rurociągi wiodące terytoriami Białorusi i Ukrainy (a potem Polski i innych krajów). Wg części obserwatorów zaczął się właśnie gazowy szantaż Rosji. Plus oczywiście jest to gra Putina na zwiększenie cen rynkowych, co przekłada się na zyski.

5️⃣ Wraz z gazem drożeje też benzyna i olej napędowy. W połowie października cena za benzynę 98 przekroczyła psychologiczną barierę 6 zł za litr. A prognozy mówią o ośmiu złotych do końca 2021 roku. Wzrost cen paliw to także wzrost cen wszystkich innych towarów i usług.

6️⃣ Inflacja, której przyczyną są celowe spekulacje giełdowe i masowy dodruk pustego pieniądza, szaleje właściwie w każdym kraju. A to kolejny element układanki pożerającej nasze pieniądze.

7️⃣ Z innych ciekawych newsów: banki centralne szykują ścisle kontrolowaną przez siebie walutę cyfrową, której używanie będzie oznaczało koniec anonimowości.

Po zamknięciach związanych z KA-666 będą kolejne. Klaus Schwab zapowiedział zamknięcia klimatyczne. Musimy nadal zostać w domach, unikać normalnych spotkań, relacji i aktywności, jak i znacząco ograniczyć konsumpcje, bo nie emitowaną tyle ceo dwa do atmosfery.

I tak będzie. Ludzkość zostanie poddana globalnej izolacji. Każdy będzie w nieformalnym areszcie domowym, np z prawem wyjścia do sklepu dwa razy w tygodniu, do pracy i z powrotem, a dla wzorowych obywateli karnet na wyjście na plażę lub do lasu raz na miesiąc plus dwa karnety w miesiącu na odwiedzenie bliskich w sobotę. Bezwarunkowy dochód podstawowy sprawi, że zapłacisz za rachunki i minimum żywnościowe. Gdy podpadniesz, to najpierw kilka razy Ci go zmniejszą, a w przypadku ciągłej recydywy – odbiorą. W dobie 50% bezrobocia taka perspektywa będzie bez wątpienia druzgocząca.

🙊 🙉 🙈 Więc żegnaj, globalna świadomości, żegnaj przebudzenie ludzkości. Do widzenia mr Qu, do widzenia nowa ero.

Potańczyliśmy na ezo-festiwalach, posłuchaliśmy bębnów szamańskich i tybetańskich gongów i mis… Sen był błogi, ale pobudka będzie cholernie bolesna.

Witaj globalny, chiński komunizmie wspomagany technologiami Orwella. Pora w końcu przestać bujać w obłokach i na serio otworzyć oczy, choć prawda boli.

➡️ Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

🔥 Publikuję dla Ciebie niezależne materiały już od 2009 roku, zaś na stronie na WordPressie już od 2011 roku. Zawsze starałem się być na czasie, by zdążyć że sworzni świeżymi aktualizacjami tych wiadomości, które są nie w smak rządom, korporacjom i elitom.

Rozważ proszę wsparcie finansowe strony jarek-kefir.com na serwerze WordPress, bo sytuacja jest teraz naprawdę trudna. Znajduje się tam kopia artykułów z tego fan page i inne, niecenzurowane treści. W razie awarii FB będziemy mogli się tam spotkać, dlatego warto za to płacić.

Jestem niezależny od grup nacisku i wpływu, dlatego muszę radzić sobie sam z wyzwaniami tego świata, a pensja pracownika fizycznego nie zawsze na to starcza. Dzięki Waszej pomocy mogę utrzymać portal jarek-kefir.com na serwerze i dostarczać Ci ciekawych i ukrywanych informacji. 

🔥 Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Jedna myśl w temacie “NWO JUŻ BLISKO: ŚWIAT I NIEDOBORY ŻYWNOŚCI!

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.