CZY NADCHODZI KRYZYS W ROLNICTWIE i GLOBALNY GŁÓD!?

Ogromna większość ludzi mieszkających współcześnie w krajach Zachodu jak i w obszarach byłych demoludów, żyje w przekonaniu, że elita nie może im odebrać prawa do czegoś tak niezbędnego do życia, jak żywność, woda pitna i ogrzewanie domostw w zimę.

O tym, że być może jest to pogląd bardzo mylny, mogą się oni przekonać już wkrótce.

Inflacja szaleje, ale nie jest ona problemem numer jeden. Powszechna drożyzna ma też inną przyczynę – wzrastające ceny paliw. Ropa naftowa drożeje, gdyż tak zadecydował kartel OPEC, skupiający główne kraje wydobywające ten surowiec. Zmniejszyli wydobycie, przykręcili kurek, a inflacja i celowe spekulacje giełdowe, jak i odbicie gospodarcze po KA-666 dodatkowo podbiły cenę.

Sprawa z gazem ziemnym ma się nieco inaczej. Klaus Schwab i Światowe Forum Ekonomiczne, główni architekci Zielonego Nowego Ładu, jak i idei Wielkiego Resetu, mają cztery postulaty:

1️⃣ Powrotu do normalności (czytaj: do wolności, do praw obywatelskich i do praw człowieka) po KA-666 nie będzie;

2️⃣ Maksymalne ograniczenie emisji ceo dwa, więc wzrastają opłaty węglowe, czyli haracze, jakie płacą kraje za używanie tego surowca. Rosną też opłaty za prawa do emisji ceo dwa z innych źródeł niż węgiel. Gaz jest w tym przypadku źródłem relatywnie tanim, więc cała Europa się na niego rzuciła, windując jego ceny.

3️⃣ Schwab mówił też, że po lokdałnach związanych z KA-666 będą lokdałny kli.matyczne. Ludzie mają być nadal trzymani w aresztach domowych i pozbawieni najbardziej elementarnych praw, takich jak np wyjście na dwór tyle razy, ile się chce. Czy też pójście do takich miejsc, gdzie ma się ochotę. Celem jest maksymalne ograniczenie produkcji i konsumpcji.

4️⃣ Przejęcie i zreorganizowanie rolnictwa. Gdy Sylwia Sp.urek wypowiadała swoje tezy, że w najbliższej przyszłości zakaże się produkcji, sprzedaży i jedzenia mięsa, myślistwa, rybołówstwa, posiadania zwierząt domowych takich jak koty czy psy, to wszyscy pukali się w czoło. Twierdzili, że jest to czysta we.gańska fanaberią nie do wcielenia w życie. Teraz jednak okazuje się, że było to zdradzenie planu, który będzie już niebawem realizowany. Ale to nie wszystko.

Drastycznie drożeją nawozy zawierające azotany dla rolnictwa. Jest to bardzo ważny składnik przy produkcji żywności. Rolnicy w Polsce organizują się i blokują drogi, błagając rząd o podjęcie działania. Dlaczego drożeją te nawozy? Zakłady chemiczne je wytwarzające używają dużej ilości gazu. Jeśli gaz drożeje w kosmicznym tempie, to drożeje też nawozy.

Zakłady azotowe mają jednak dwa tryby pracy. Nawozy to tylko jeden z nich… Więcej nie napiszę…

➡️ Wracając do poprzedniego wątku: gaz ziemny zwyżkuje także przez to, że Europa nie ma napełnionych magazynów na zimowy sezon grzewczy. Gazprom, wyczuwając sytuację, nie tylko podniósł ceny, ale także zmniejszył tranzyt gazu na Zachód przez Polskę.

Czekają nas bardzo ciekawe czasy, raczej w negatywnym tego słowa znaczeniu. Okres względnego spokoju mamy już za sobą, skończył się on z upływem 2019 roku. A miało być tak pięknie! I gdzie ta nowa, wspaniała era? Pora się obudzić z tego przyjemnego, acz złudnego snu.

➡️ Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

🔥 Publikuję dla Ciebie niezależne materiały już od 2009 roku, zaś na stronie na WordPressie już od 2011 roku. Zawsze starałem się być na czasie, by zdążyć że sworzni świeżymi aktualizacjami tych wiadomości, które są nie w smak rządom, korporacjom i elitom.

Rozważ proszę wsparcie finansowe strony jarek-kefir.com na serwerze WordPress, bo sytuacja jest teraz naprawdę trudna. Znajduje się tam kopia artykułów z tego fan page i inne, niecenzurowane treści. W razie awarii FB będziemy mogli się tam spotkać, dlatego warto za to płacić.

Jestem niezależny od grup nacisku i wpływu, dlatego muszę radzić sobie sam z wyzwaniami tego świata, a pensja pracownika fizycznego nie zawsze na to starcza. Dzięki Waszej pomocy mogę utrzymać portal jarek-kefir.com na serwerze i dostarczać Ci ciekawych i ukrywanych informacji. 🙂

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Jedna myśl w temacie “CZY NADCHODZI KRYZYS W ROLNICTWIE i GLOBALNY GŁÓD!?

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.