CO BĘDZIE Z TYMI, KTÓRZY NIE PRZYJMĄ PREPARATU!?

REPUBLIKA NIBIRUS, ROK 2022, OPOWIADANIE SF:

➡️ GNOSTYK: Czy przyjęcie preparatu jest dobrowolne?

➡️ ORIANIN: Owszem, jest całkowicie dobrowolne i nikt nie będzie do tego zmuszany. Nie jesteśmy przecież barbarzyńcami, no bez przesady. Za kogo Ty nas uważasz!

➡️ GNOSTYK: A co z tymi, którzy nie będą chcieli wziąć preparatu!?

➡️ ORIANIN: No muszą się liczyć z pewnymi niedogodnościami, to oczywiste w nowoczesnym społeczeństwie liberalnego, demokratycznego państwa prawa.

➡️ GNOSTYK: Jakimi konkretnie!?

➡️ ORIANIN: Już teraz nie mogą wejść do restauracji, kina, teatru, filharmonii, na koncert, do pubu, dyskoteki, i uczestniczyć w innych wydarzeniach społecznych, kulturalnych i rozrywkowych.

➡️ GNOSTYK: A dalej? Czy są planowane dalsze sankcje?

➡️ ORIANIN: Jest to już testowane w kilku podległych nam republikach. Oceniamy, jak ludność na to zareaguje i póki co testy wypadają świetnie. Ogólnie rzecz biorąc, odmawiający zapreparatowania nie będą mogli wejść do miejsca pracy. Żadnego. Fabryki, magazynu, biura, statku, i tak dalej, i tak dalej. Czyli w skrócie, nie zarobią na własne utrzymanie i na chleb dla swoich rodzin. W dalszej perspektywie, zamknie się dla nich sklepy, nawet te spożywcze, urzędy, nie skorzystają z komunikacji miejskiej, nie pojadą nigdzie pociągiem, PKSem, autobusem, busem, taxi, uberem i tak dalej. Nie zamówią do domu pizzy czy chińczyka, ale wątpię, by mieli już na tak drogie fanaberie pieniądze.

➡️ GNOSTYK: Czyli w praktyce pozostanie im albo los bezdomnego, albo zdanego na łaskę zapreparatowanej rodziny, lub też udanie się w Bieszczady i zaszycie w głuszy i los preppersa.

➡️ ORIANIN: Dokładnie. Potem zostaną usunięci z baz danych PESEL, NIP, paszportowych, NFZ i wszelkich innych. Urzędowo i formalnie przestaną istnieć. Stracą wszelkie prawa konstytucyjne, obywatelskie, prawa człowieka, prawa do leczenia.

➡️ GNOSTYK: O Boże, to straszne, co będzie następne, to można się tylko domyślać…

➡️ ORIANIN: Tak, dobrze wiesz, jaki będzie następny etap planu. Zajmie się nimi wojsko, a raczej zrobotyzowane drony, bo nie będziemy już potrzebowali do tego zawodnych i buntowniczych z natury ludzi.

➡️ GNOSTYK: O tempora, O mores…

➡️ ORIANIN: Tak, Bracie. Ty to przejrzałeś. Ale zauważ: czyż nie zasłużyli oni na ten los?

🔥 Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

🔥 WAŻNA INFORMACJA: Prowadzę stronę jarek-kefir.com już od 2011 roku. Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Mówię prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

2 myśli w temacie “CO BĘDZIE Z TYMI, KTÓRZY NIE PRZYJMĄ PREPARATU!?

  1. GNOSTYK: A jak już się ich zlikwiduje z tego świata to gdzie się oni podzieją?
    ORIANIN: No nigdzie, znikną.
    GNOSTYK: A gdzie jest to nigdzie, bo chcę się tam udać zawczasu :).

    1. Nawet nie potrzeba będzie wprowadzać takich rzeczy, bo umrą za parę lat ze starości (ci, którzy są za starzy i za słabi, żeby przyjąć antidotum) albo na samego robala, który istnieje i działa bezobjawowo ale na tyle powoli, że się nie zorientują. Z antidotum są oczywiście sporo większe szanse przeżycia, ale na dłuższą metę kosztem poddania się reżimowemu systemowi, a być może i cipowania (gdzie się podział po drodze ten cały Aśtar Szeran nawiasem mówiąc? – larum grają, a on się nie zrywa, za ster nie chwyta, do spodka nie siada…). A więc i tak źle, i tak niedobrze…

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.