CO ELITY POSTANOWIŁY NA COP26!?

Redukcja emisji metanu o 30% do 2030 roku. W tym celu USA i Unia Europejska ograniczą hodowlę zwierząt do produkcji mięsa i najprawdopodobniej obłożą je wysokimi podatkami. Jego cena ma drastycznie wzrosnąć, by stało się dobrem luksusowym.

Tymczasem jest ono podstawą żywienia przede wszystkim dla najbiedniejszych, gdyż teraz warzywa są dużo droższe, niż produkowane tanim kosztem i fatalnej jakości mięso. Dzisiejsze mięsne specjały bardziej przypominają dawną paszę dla zwierząt, niż produkt zdatny do spożycia przez ludzi. Ale miliony Polaków to je, by przetrwać.

A wiesz jaki jest największy żart? Elity szeregują Polskę w grupie krajów zamożnych, tak jak USA czy Norwegia. Oznacza to, że mamy ponosić pełne koszta zielonej transformacji, bez znieczulenia. A tak naprawdę dobrze w Polsce ma kilka procent wielkomiejskiej, korporacyjno-biznesowej „nowej szlachty.” Reszta klepie biedę.

Jeśli myślisz, że elita nie odetnie Cię od czegoś tak podstawowego, jak woda, żywność, ogrzewanie domu w surową zimę, prąd elektryczny, samochód, benzyna – to możesz bardzo się mylić. I to już w najbliższej przyszłości.

Celem tego wszystkiego jest uczynienie biednych zupełnie ogołoconymi, średniaków – biednymi, a z bogatych uczynienie jedynymi rządzącymi w miejsce dawnych, i tak przecież marionetkowych rządów.

🔥 Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

🔥 WAŻNA INFORMACJA: Prowadzę stronę jarek-kefir.com już od 2011 roku. Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Mówię prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

3 myśli w temacie “CO ELITY POSTANOWIŁY NA COP26!?

  1. 2/3 Polski ma stopę życiową i zarobki poniżej średniej w Kazachstanie, Turcji, Tunezji, Białorusi a to że 5% najbogatszych oligarchów zawyża srednią i żyje na tym samym poziomie co bogatsza część Norwegów czy Niemców nie czyni z nas bogatego państwa. Biedni będą płacić za bogactwo „elit” a elity powoływac się na biedę i dalej ciągnąć dotację z UE czy funduszy norweskich, piękny przekręt!

  2. ROK 20024, a później 2030, to kluczowe daty zakończenia pewnych etapów projektów elIt, pokroju Schwaba. Na RAZIE IDZIE IM JAK PO MAŚLE, ale nie można przewidzieć czy wszystko się im powiedzie. Historia uczy,że z planów zostają tylko ich marzenia.Przyszłości nie zawsze można przewidzieć ze względu na wiele innych czynników o których dzisiaj nie mamy pojęcia. Nie jestem wyrocznią ale widzę przyszłość z nadzieją dla ludzkości, tej która zostanie.Wszelkie bajki zawsze kończą się dobrze. JAK ŚWIAT ŚWIATEM elity zawsze były górą i nic się nie zmieniło. cyt.. Prusa – Tempora mutantur et nos mutamur in illis”,czyli czasy się zmieniają i my zmieniamy się w nich. To, jak zmieni się świat zależy TERAZ od nas ”;szczurów’, za jakich nas, biednych nazywają. „SZCZURY” Z OPUSZCZONYMI ŁBAMI I PODNIESIONYM OGONAMI, szukający awaryjnego wyjścia- tak o nas myślą. I te gryzonie,za które nas uważają, co poruszają się europejskimi kanałami w poszukiwani euro, funtów innej waluty, trzeba unicestwić,A WIĘC pozamykać granice, zatruć żywność, a w miarę zdrową ograniczyć.To, co się obecnie dzieje ( dla dobra ludzkości) na świecie, to reset ludzkości , ubój rytualny ludzkiego bydła, jak Pan sam pisze. Ale, ale …..zawsze jest NADZIEJA, BO BOSKIEGO CZŁOWIECZEŃSTWA, TEGO JĄDRA, co w nas, NIKT NIE JEST W STANIE ZNISZCZYĆ, czy unicestwić. Pozdrawiam z nadzieją, ze ich plany nie wypalą.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.