Krótka piłka: ZA czy PRZECIW byciu Polski w UE!?

Swoje stanowisko oprzyj o niedawne ustalenia Unii:

1️⃣ Rezygnujemy z węgla, gaz jest paliwem warunkowo i czasowo dopuszczalnym (więc ceny są kosmiczne), zamykamy siłownie jądrowe (bo atom jest be, więc brakuje mocy). Wszystko absurdalnie wysoko drożeje, zimą może brakować prądu i ogrzewania (rządy krajów Zachodu przed tym ostrzegają).

2️⃣ Rezygnujemy z mięsa, które jest dość tanim źródłem pożywienia, bo na szczycie COP26 USA i Unia postanowiły zmniejszyć emisje metanu z hodowli zwierząt. Mięso będzie więc ekstremalnie drogie, a warzywa nadal „tylko” drogie.

3️⃣ Ogólnie, wszystko będzie drożeć. Bardzo, bardzo drożeć. Szykuje się lokdałn kl.imatyczny, elektryczny, ogrzewaniowy i przede wszystkim żywnościowy. Cała gospodarka świata stanie, jak planował Klaus Schwab.

Co Ty na to? Napisz w komentarzu. 🙂

🔥 Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

🔥 WAŻNA INFORMACJA: Prowadzę stronę jarek-kefir.com już od 2011 roku. Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Mówię prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

9 myśli w temacie “Krótka piłka: ZA czy PRZECIW byciu Polski w UE!?

  1. Nie ma formalnej ucieczki przed Nowym Porządkiem na poziomie organizmów państwowych, przynajmniej nie w najbliższej perspektywie. UE to twór wdrażający dyspozycje prawdziwych władców tej planety na terenie Europy, rękoma wysoko postawionych marionetek – komisarzy unijnych i ich podwładnych. Inne regiony mają swoje lokalne organizmy polityczne służące wdrażaniu Planu. Trzeba patrzeć w szerszym kontekście – z samego wierzchołka Piramidy. Tak więc takie dywagacje nie mają już sensu, przyjmując holistyczne spojrzenie na to co się dzieje i będzie dziać. Wyjście niewiele zmieni, bo to dzieje się dookoła nas. Jak już kiedyś pisałem: powodzenia w nadchodzącej Nowej Normalności. Kres temu może położyć tylko interwencja z zewnątrz, czymkolwiek by ona była. Wszystkie pozycje są obstawione i uwzględnione w Planie. Jedyne wyjście to znaleźć możliwość rozwiązania spoza dopuszczalnego zbioru – nielogiczną, nieprzewidzianą, pozornie bezsensowną. Na szachownicy położyć Jokera. A w międzyczasie – siać ziarno przyszłych myśli, i budować szklane domy. Co zbudowane, to nasze.

    1. :):):) brawooo „Jedyne wyjście to znaleźć możliwość rozwiązania spoza dopuszczalnego zbioru – nielogiczną, nieprzewidzianą, pozornie bezsensowną. Na szachownicy położyć Jokera. A w międzyczasie – siać ziarno przyszłych myśli, i budować szklane domy. Co zbudowane, to nasze.” Człowieku to jest genialne. Wykorzystując efekt motyla to wystarczy kiwnąć małym palcem u lewej nogi poczekać co czas przyniesie utrzymując silną wiarę w powodzenie misji. No i dobra modlitwa też nie zaszkodzi :).

  2. Skoro prawdziwi władcy tej planety załatwiają coś bez ujawniania się, wykorzystują prawdopodobnie nieświadomych i zmanipulowanych ludzi to znaczy że nie są żadnymi władcami i do tego są cykorami bo się nas boją 😛

  3. A jeśli chodzi o UE to moim zdaniem nie ma znaczenia czy wyjdziemy czy nie bo jak nie przez UE to będą nas cisnąć inaczej. Powiedzieli by w końcu wprost o co im chodzi bo mnie już ta sytuacja bawić zaczyna.

  4. Coraz krótsze i jednostronne są te Twoje nowe artykuły, Jarku.
    Po Tobie oczekuję lepszego dziennikarstwa, jakim wcześniej się wykazałeś.

  5. Mam tłumaczenie ostatniej książki na polski ( część) przez Jana Rybskiego i wiem o co biega. Dla mnie to starzec PSYCHOPATA.. TAK naprawdę, to nie wiemy co dzieje się za kurtyną zdarzeń. Myślę, że chodzi o reset ludzkości. PAMIETACIE Mickiewicza i Jego słynne czterdzieści i cztery. Czy nie jest to Jego wizja na rok 2024 ? bo 40 -to 20 plus 20 no i 4.Czyżby miał rację ?

  6. Bez Unii nas zadziobią – i ci z prawej, i ci z lewej. Na dodatek wewnątrz działa V Kolumna, która chce nas pozbawić iluzorycznego, ale jednak, sojusznika zza oceanu. Z taką pewną nieśmiałością, jednak jestem ZA 😦

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.