PÓŹNĄ JESIENIĄ W POLSCE MOŻESZ BYĆ PEWIEN KILKU RZECZY!

1️⃣ Zimno, ciemno i pada, więc coraz mniej czasu spędzasz na łonie natury. Coraz więcej swoich chwil musisz spędzać w zamkniętych kubaturach pomieszczeń. Zalety: jest w nich ogrzewanie. Wady: nie ma w nich natury, za to są inni ludzie. Piekło dla introwertyka. 😉 Ale w sumie w naszym kraju pogoda typu: zimno i pada jest przez więcej niż 8 miesięcy w roku. Więc to duża oszczędność – kupujesz kurtkę zimową i chodzisz w niej cały rok. Jest tylko jedna pora roku – chu*jowa. Ale w tę zimę, która trwa nieprzerwanie od… października 2020, z chwilową przerwą na „nibylato” od czerwca 2021 do drugiego tygodnia sierpnia 2021, jestem już zahartowany. Będę łaził po lasach i kniejach, katując Was potem zdjęciami.

2️⃣ Wraz ze zmianą czasu na zimowy okazuje się, że gdy wracasz z pracy, to masz w praktyce (podkreślam, w praktyce), 2 godziny mniej na wypad na łono natury. Bo zachód słońca jest wtedy godzinę wcześniej czyli ściemnia się dużo wcześniej. Kradnie się nam godzinę jasności po południu, gdy jej potrzebujemy, a dodaje rano, w pracy, gdy jest nam zupełnie zbędna. Po co to robią? Dla oszczędności prądu? Nie. Po to, byśmy byli bardziej produktywnie dla naszych panów i władców, i by po pracy nie przychodziły nam do głowy głupoty, tylko byśmy siedzieli w domu przy oświetleniu elektrycznym i oglądali telewizję.

3️⃣ Nowa fala bakcyla KA-666 i jego odmian. Chcąc nie chcąc, stary świat odszedł w zapomnienie w 2019 roku. Dzieciństwo ludzkości się skończyło. Teraz srogi nadzorca Demiurg pokaże swoje surowe oblicze, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że od końca II wojny światowej jest bardzo głodny.

4️⃣ Strajk kobiet, to znaczy ich części, skupionej wokół środowiska kawiorowo-instagramowej lewicy z bogatych, wielkomiejskich przedmieść deweloperskich. Nie wiadomo z jakiego powodu te środowiska uważają się za reprezentantów połowy społeczeństwa, czyli wszystkich kobiet. Często już ulicę obok, ale na innej, biednej dzielnicy bloków tamtejsi ludzie mają zupełnie inne problemy.

Więc mija wrzesień, jest jesień, jest KA-666 i strajk (bogatych) kobiet.

Jest Crunchips, jest impreza! Fajnie jest obserwować ten cyrk, to ludzie ZOO z pozycji obserwatora-gnostyka. Tylko być może gra już nie pochłania, ale traci się cząstkę człowieczeństwa? Sam nie wiem.

🔥 Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

🔥 WAŻNA INFORMACJA: Prowadzę stronę jarek-kefir.com już od 2011 roku. Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Mówię prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

4 myśli w temacie “PÓŹNĄ JESIENIĄ W POLSCE MOŻESZ BYĆ PEWIEN KILKU RZECZY!

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.