PILNE! BIAŁORUŚ ZAKRĘCIŁA POLSCE KUREK Z ROPĄ!

Dostawy ropy zostały zmniejszone i jest to, wg strony białoruskiej, związane z „nieplanowanymi pracami konserwacyjnymi.” Jeśli ktoś wierzy w takie wyjaśnienie, to musi być po prostu bardzo naiwnym człowiekiem.

Czy wiesz, co jest powodem afery z amatorami zasiłków, szturmującymi polską granicę?

Chodzi o znacznie grubszą sprawę, i tutaj i Białoruś, i Rosja dmuchają w tą samą trąbę, co złowroga agenda globalistów deep state, chcąca wprowadzić wielki reset, zielony ład i generalnie zredukować liczebność ziemskiej populacji.

Kryzys na polskiej granicy spowodować może zablokowanie tranzytu, łącznie z pociągami dojeżdżającymi do Europy z Chin. Jest ich kilkanaście dziennie, a jest planowane 55 i więcej na dobę. Ten szlak kolejowy wiedzie właśnie przez granicę polsko-białoruską. Blokada transportu towarów tą drogą raczej nie spowoduje jakichś drastycznych ich braków w sklepach, ale na pewno bardzo podniesie ceny i spowoduje ogólny niepokój na rynkach i giełdach.

Z kolei zmniejszenie wolumenu dostaw paliw z Rosji do Polski i Europy rurociągami wiodącymi przez terytorium Białorusi już może spowodować częściowe niedobory. A praktycznie na pewno znacznie podniesie i tak kosmiczne ceny benzyny, diesla i gazu.

Jaki będzie efekt? Lokdałn kli.matyczny, zapowiadany przez Klausa Schwaba, jak i lokdałn żywieniowo – paliwowo – ogrzewaniowy. Czyli mówiąc z polskiego na nasze, będziemy powoli wariować w aresztach domowych, by chronić klimat, i nie będzie nas stać nie tylko na ogrzewanie mieszkania czy paliwo do auta. Ale nawet na wodę czy żywność.

Nie wierzysz? To przypomnij sobie, jak w 2020 i na początku 2021 odcięli Cię od: kina, kawiarni, restauracji, fryzjera, lekarza, koncertu, teatru, filharmonii, lasu, parku, plaży, i wielu innych miejsc i aktywności, aresztując w domu. Wszystko w imię walki z niewidzialnym wrogiem. Teraz równie dobrze mogą Cię odciąć od paliwa, gazu, prądu, ogrzewania mieszkania, wody, jedzenia.

Takie coś nazywa się dep.opulacją i to jest ostatecznym celem galopującej drożyzny. Kryzys przy polskiej granicy jest kolejnym puzzlem do układanki, a Łukaszenka i Putin wzorowo wykonują powierzone im przez globalną elitę zadanie.

🔥 Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

🔥 WAŻNA INFORMACJA: Prowadzę stronę jarek-kefir.com już od 2011 roku. Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Mówię prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Jedna myśl w temacie “PILNE! BIAŁORUŚ ZAKRĘCIŁA POLSCE KUREK Z ROPĄ!

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.