SMĘTNY LISTOPADOWY DOM NA PUSTKOWIU [FOTO]

Znowu jesień, znowu listopad. Koło naszego miasta jest taki oto domek. 😀

Trzeba się przyzwyczaić, że przez najbliższe pięć miesięcy pejzaż będzie wyglądał właśnie tak:

M

M

M

M

🔥 Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

🔥 WAŻNA INFORMACJA: Prowadzę stronę jarek-kefir.com już od 10 lat. Utrzymuję ją z dobrowolnych darowizn czytelników. Piszę prawdę prosto z mostu, często tę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jednak jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

4 myśli w temacie “SMĘTNY LISTOPADOWY DOM NA PUSTKOWIU [FOTO]

 1. Kilka lat temu, zmęczona szarówką, wyjechałam do ciepłego. Mam słońce cały rok, złotą jesień, „zimę” kiedy czasem zakładam tylko t-shirt, bardzo ciepłą wiosnę, a potem… kwarantannę w domu przez 3 i pół miesiąca! Bo lato jest tak gorące, że mam gorszą depresję niż to polskie, jesienne przygnębienie. Nie mówiąc już, że od wiosny zaczynam być zestresowna, bo zaraz będzie 40⁰ C na dworze w cieniu, a w słońcu pewnie z 50⁰C. Czyli zagrożenie dla zdrowia i życia. Właśnie stoję przed decyzją czy przeprowadzić się do klimatu umiarkowanego (w tym samym kraju), czy dalej zostać i mieć ¾ roku super ale potem ¼ roku wyniszczających upałów… Myślałam, że codziennie będę sobie na plaży i popływam dla ochłody, ale jest taki upał, że w tym roku tylko raz byłam na plaży… Także nie wiem Jarku co lepsze… Szarówka na dworze, ale możesz się ciepło ubrać i wyjść na spacer, czy upał, kiedy nawet w TV zalecają pozostanie w domu. Doradźcie mi, proszę.

  1. Dla mnie upały zaczynają się od 23’C, w latach 90-tych XX wieku wpojono ludziom trendy i modę na opalanie, wystarczy że prześledzisz sobie mass kulturę, wtedy powstała społeczność tzw. ćmo-ikarian, prawdopodobnie zostałaś podstępnie do tej sekty zwerbowana i oszukana.

   btw. jeśli chodzi o ciepłe państwa takie jak Grecja, Hiszpania, Turcja, Iran, Etiopia, Kenia, Meksyk to duża część tych krajów to tereny wyżynne czy górzyste gdzie klimat jest umiarkowany, tak więc wcale nie trzeba przeprowadzać się czy wracać na północ tym bardziej że obecnie mamy do czynienia z korzystnymi zmianami klimatu w strefie śródziemnomorskiej i zwrotnikowej, stepy w Kazachstanie czy na Ukrainie się krzewią i zadrzewiają, w Arabii Saudyjskiej pustynie zaczęły porastać krzakami, gdzieniegdzie rośnie już nawet trawa.

   Co do tego klimatu to każdemu odpowiada co innego, np. dla mnie super pogoda to jest np. burza lub sztorm także ja tam nie za bardzo rozumiem pogodynki/pogodziarzy, dla nich ładna pogoda to dla mnie może być paskudna pogoda. Zalecam ci przestać oglądać TV, słuchać zalecaczy, jakiś coachów i ludzi którzy wiedzą lepiej co sama lubisz jeść, czytać, robić, jaką pogodę lubisz, to jest paradoks że ludzie którzy narzucają coś innym zarabiają jeszcze na tym kasiorę choć to jest zwyczajny mind-fuck, może pora zacząć czyścić dyski z wgrywanego błędnego oprogramowania i postawić na nowo czystego windowsa, no chyba że wolisz operować na zaścimieconym i zawirusowanym programie z tymi wszystkimi gatwayami typu matka/ojciec natur/natura, sakramentami analnymi itd. itd. ogólnie to powodzenia

   1. Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Bardzo trafne spostrzeżenia. Czyszczenie dysku : START!
    P.S. Ja też uwielbiam burzę i sztorm 🙂

  2. Tam dom Twój gdzie serce Twoje. Pogoda to drugoplanowa sprawa.Przed snem wycisz się i zapytaj siebie gdzie wolałabyś być. Wnetrze Ci podpowie. Odczujesz to…

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.