NOWA MUTACJA SIEJE SZOK i PRZERAŻENIE w EUROPIE!

Nowa mutacja robala „omirkon”, której objawami są: zmęczenie, bóle ciała, bóle głowy, drapanie w gardle, objawy lekkiego przeziębienia, sieje popłoch i postrach w Europie i w USA. W Afryce życie przebiega normalnie, pogromu póki co nie ma i naukowcy starają się analizować ten fenomen.

Nie wiadomo, czy ta mutacja robala, mająca 4 razy większą zakaźność, niż alfa, jest łagodniejsza, czy też tak jak poprzednie może wywoływać śmiertelnie niebezpieczną i zdradliwą burzę cytokinową. Jest to ekstremalnie silny stan zapalny organizmu, powodujący uszkodzenie różnych narządów, nie tylko płuc. Nie są znane jego długoletnie powikłania. Być może niewielu ludzi dożyje emerytury, bo ich zdrowie będzie latami podniszczane przez przewlekle tlący się proces chorobowy, coś jak w przypadku HIV. Bio-br.oń idealna?

M

Z powodu omirkonu o takim przebiegu powoli znowu zamykana jest Europa i inne kraje świata. Od 1 grudnia 2021 w Polsce zostaną wprowadzone symboliczne obostrzenia. Ale to, co się dzieje w innych krajach sprawia, że włos jeży się na głowie. Grecja wprowadza obowiązek przyjęcia eliksiru. To samo chcą zrobić Niemcy, już dokręca się tam już śrubę. W Austrii full lokdałn i terror, władze urządzające sobie bale charytatywne bez dystansu i masek chcą, by odmowa zażycia eliksiru skutkowała najpierw 3600 euro kary, potem kara ma wynieść 7200 euro. Gdy to nie poskutkuje, to krnąbrny delikwent pójdzie na 4 tygodnie do więzienia.

Jak widać, masowe łykanie magicznych eliksirów nie przywróciło nam normalności. Jesteśmy totalnie oszmaceni, ogranicza się nam swobody i prawa, zamyka w czterech ścianach, byśmy dostawali pierdolca i wariowali, a kleszcze dyktatury zaciskają się na nas coraz bardziej.

Q to ściema, Trumpa dawno się już nie pamięta, federacja nie kwapi się by nam pomóc, a globalnej świadomości ani, widu ani słychu.

Idzie zima, proszę państwa. I to sroga. Już dawno takiej nie było.

Jarek Kefir Bez Cenzury

UWAGA: Prowadzę tę stronę jarek-kefir.com od 10 lat. Utrzymuję ją z darowizn. Jeśli lubisz moje artykuły, to możesz dorzucić swoją cegiełkę na budowę lepszego świata: 🙂

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

7 myśli w temacie “NOWA MUTACJA SIEJE SZOK i PRZERAŻENIE w EUROPIE!

  1. Trzeba utworzyć podziemną drukarnię euro i innych europejskich walut i nieść pomoc finansową wszystkim tym, którzy z jakiś osobistych powodów nie chcą się szczepić, żeby mogli spokojnie spłacać te kary 😛

  2. Idzie zima a zimą proszę Państwa to my się hartujemy i stajemy jeszcze silniejsi 🙂 zajebiście. Jak będzie dobra zima to zrobimy kulig stulecia !

  3. Kolejne straszenie rzekomo śmiertelnym wirusem. Na mnie od dawna to już nie działa. A „obowiązek” przyjęcia eliksiru jest bezprawny, bo państwa to firmy zarejestrowane w USA (Polska ma nr 0000079312). Ja mam dowód suwerena II RP i mogą sobie wprowadzać co chcą, a ja mogę ich olać.

  4. Objawy jak przy zwykłej grypie, kiedyś miałeś grypę dziś masz omikron 😜 następna
    mutacja to pierdolec będzie

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.