BLACKOUT W POLSCE: BĘDZIE 3 STOPIEŃ ZASILANIA?

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega w swoim wpisie na portalu Twitter o możliwym blackoucie, czyli braku energii elektrycznej:

M

Czy jest to możliwe?

Tak, bardziej na Zachodzie niż w Polsce, gdyż tam jest więcej zawodzących zimą elektrowni wiatrowych i słonecznych, a ceny węgla i gazu szybują w kosmos. Zaś Niemcy pozamykały swoje elektrownie atomowe.

Jednak taki scenariusz jest też prawdopodobny w naszym kraju. Już teraz (07.12.2021) w sieci energetycznej momentami brakuje 1000 MW prądu. Importujemy niedobory mocy z Litwy, Ukrainy, Niemiec, Szwecji i innych krajów. Gdyby nie to, to sieć miałaby krytyczne niedobory i mogłoby się to skończyć wyłączeniem lokalnym lub w wielu województwach. Przyczyny to m.in. zdezelowana i nienaprawiana od dziesiątków lat infrastruktura przesyłowa, ceny węgla i inne.

Przede wszystkim jednak nie będzie to blackout, ale tak naprawdę od dawna zaplanowany lokdałn energetyczny. Od lat było wiadomo, że po przejściu Europy na energię odnawialną i jednoczesnym zamknięciu przez Niemcy siłowni jądrowych, będą się działy takie cyrki. Kombinacje Rosji przy cenach i przesyle gazu, jak i OPEC przy cenie i wydobyciu ropy, co drastycznie podnosi ceny tych surowców, to tylko granie w dudkę mr. Global. To kolejne celowe działanie.

Idzie naprawdę ostra zima. Odcięli nas już od kina, rozrywki, restauracji, kultury, sportu, dyskoteki, kontaktów międzyludzkich. Zamknęli w aresztach domowych i zabronili zbliżać się do siebie bliżej, niż dwa metry.

Wkrótce zabronią Ci świecić światła w domu i ogrzewać go podczas zimy, bo trzeba zmniejszyć emisje ceo dwa i ratować planetę. Będzie to lokdałn energetyczny, o którym oficjalnie i bez skrępowania pisał architekt wielkiego resetu, Klaus Schwab. Tak, poszukaj, poczytaj, to kopara opadnie Ci do kolan.

A potem przez załamanie łańcuchow dostaw, ustanie produkcji w fabrykach, krytyczne braki nawozów do rolnictwa z powodu ogromnych cen gazu, którego używa się do ich produkcji – odetną Cię od żywności, wody, lekarstw.

Celem jest zarówno wyłączenie przemysłu i gospodarki, jak i depopulacja.

A potem zostaną oni – elita z bogactwem całej czystej Ziemi, ich roboty i maszyny do wykonywania pracy zamiast ludzi, i około 500 milionów niewolników do rozrywki.

Teraz możni tego świata nie będą potrzebować tylu niewolników do wykonywania prac potrzebnych do gospodarki. Przez automatyzację i robotyzację zwykły obywatel będzie już dla elity tylko bezużytecznym ciężarem. To jest właściwą przyczyną wypuszczenia robala KA-666 jak i innych działań, które obserwujesz. Przez całe tysiąclecia góra bogaciła się dzięki ciężkiej i mało płatnej pracy dołu. Teraz rolę dołu przejmą roboty, a owce pójdą na rzeź.

Teraz już rozumiesz? Tu nie chodzi tylko o blackout i zasilanie. To element większej układanki.

Jarek Kefir Bez Cenzury

UWAGA: Prowadzę tę stronę jarek-kefir.com od 10 lat. Utrzymuję ją z darowizn. Jeśli lubisz moje artykuły, to możesz dorzucić swoją cegiełkę na budowę lepszego świata: 🙂

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.