NOWA OKŁADKA NEWSWEEKA SZOKUJE POLAKÓW

Oto okładka nowego Newsweeka. Co o niej sądzisz?

M

1️⃣ Faktem jest to, że w naszym kraju po maju 2021 roku ograniczenia robalowe są jedynie symboliczne i nie są ani przestrzegane, ani specjalnie egzekwowane.

2️⃣ Kraje Zachodnie, gdzie delegatury chińsko-komunistycznego mr global mają większe wpływy, właśnie zaciskają na swoich obywatelach kleszcze i pęta kolejnych ograniczeń i blokad. Celem jest maksymalne dobicie zarówno ludzi, gospodarki jak i łańcuchów dostaw energii, elektroniki, nawozów dla rolnictwa, surowców, maszyn, żywności, wody, leków.

3️⃣ W Polsce utrapieniem lokdałnowego stronnictwa mr global spod znaku PO & SLD & Hołownia & PSL, są zwolennicy alternatywnych teorii i wersji rzeczywistości. Na okładce tego wydania Newsweeka są Ci bardziej znani aktywiści anty KA-666 i anty-eliksirowi. Około połowa społeczeństwa nie chce w ogóle połknąć mikstury elixirum, mnóstwo nie chce drugiego bądź trzeciego turbodoładowania nim. Media mainstreamowe drą szaty i ubolewają, że Polacy są niezbyt jaśni, nie chcą się elixirować, nie siedzą plackiem w domu jak posłuszne austriackie owce Panurego, i odmawiają zeszmacenia swojej facjaty w sklepach. Ma to odpowiadać za większe rozprzestrzenianie się robala KA-666.

4️⃣ Mr global także w naszym kraju postuluje, by krnąbrnych i głu.pkowatych ludziowców do pewnych rzeczy zmuszać przemocą administracyjną państwa. Bez wątpienia nasz kraj jest rajem dla antyglobalistycznego i anty-elixirowego buntu. Jest to powodem do rozpaczy dla światowej, liberalnej elity. Są podobno plany, że obaleniu obecnej władzy z jednej strony przez wyżej wymienione siły mr global, a z drugiej strony przez siły kapitalistycznej prawicy, z oczywistą pomocą finansową i militarną sąsiadów, śruba zostanie nam dokręcona bardzo mocno.

A jakie jest Twoje zdanie na temat robala i eliksiru?

Jarek Kefir Bez Cenzury

UWAGA: Prowadzę tę stronę jarek-kefir.com od 10 lat. Utrzymuję ją z darowizn. Jeśli lubisz moje artykuły, to możesz dorzucić swoją cegiełkę na budowę lepszego świata: 🙂

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

13 myśli w temacie “NOWA OKŁADKA NEWSWEEKA SZOKUJE POLAKÓW

 1. Że w obecnej sytuacji przyjęcie antidotum daje cokolwiek większe szanse przetrwania niż jego unikanie, chociaż też nie jest całkiem bezpieczne. Oczywiście jest sporo wyjątków mających przeciwwskazania medyczne. Cała dyskryminacja niezaszczepionych wynika z tego faktu, że wielu zaszczepionych stanowiących większość populacji chce się jeszcze zabezpieczyć dodatkowo, tak, żeby w ogóle nie ponosić ryzyka, a więc grają tu rolę niskie pobudki, takie jak zwyczajny ludzki egoizm i chęć przeżycia za wszelką cenę niż nie wiadomo jaki spisek. To jest dokładnie ten sam motyw, dla którego dokonywanych jest przez współczesne zachodnie dziewczyny wiele przerwań ciąży.

  1. Zimowa wyspa, a możesz podać jakieś argumenty popierające Twoją tezę o ‚większych szansach przeżycia” po szprycy? Tylko w odniesieniu do wszystkich preparatów a nie wybranych.
   Przy okazji.. może orientujesz się, bo ja nie śledzę, czy wyizolowano już sras-kov-II, albo jakikolwiek inny?

   dokonywane przez panny aborcje, to nie jest chęć przeżycia (co za chory koncept!) tylko zwykłe łatanie skutków puszczalstwa. Zgodzę się, że jest w tym egoizm.

   1. To jest chęć przeżycia (w szerszym znaczeniu życia społecznego). Samotne wychowywanie dziecka przez pannę oznacza dla niej w zasadzie no-life przy obecnych kosztach ekonomicznych. W pewnym sensie ją kanceluje, nie bez jej winy. Szkoda tylko, że „aborcjoza” marnuje tyle potencjalnych zasobów ludzkich, dziesiątkując populację.

    1. „aborcjoza”, zasoby..
     życie to nie zasoby, nie przejmuj języka patologii.
     expl:
     Wejście w tę materię jest b. trudne (inkarnacja) a mało kto o tym mówi, jeszcze mniej ludzi o tym wie.

     ZABIJANIE nienarodzonych dzieci, wg mnie, doprowadza do czegoś bardzo poważnego i niekorzystnego po „tamtej stronie”. Nie wiem, o co chodzi, to tylko moje przeczucie. Wpływa to też na życie tutaj, ale zaczyna się tam.

     Sorry, nie mogę.

     1. Aborcjoza – tu bym bronił terminu, bo to jest koniec końców choroba psychiczna. Jak słusznie zauważyłeś śmiertelna nie dla tych, co na nią chorują, z masakrą dopiero co inkarnowanych bytów. Kilkadziesiąt panien uprawiających proceder zsumować i mamy wariata-pilota jak ten Niemiec niespełna rozumu za sterami samolotu pasażerskiego uderzający w szczyt górski. Kilka – i pijanego pirata drogowego rąbiącego w przystanek. Różnica jest tylko taka, że tamto wariactwo nie jest społecznie akceptowane.
      Zasoby – przyzwyczajenie stąd, że jedna z gałęzi moich przodków od strony matki byli to panowie dziedzice feudalni całą gębą, dysponujący (przed uwłaszczeniem przez cara) dziesiątkami, a może nawet setkami dusz. I jako przykładni właściciele musieli o nie dbać – kojarzyć małżeństwa, przydzielać grunty pod uprawę, fundować im budowę gospodarstw, zaczątki stad bydła, dostęp do lasu po chrust i runo etc. co chłopi spłacali czynszami w pieniądzu, naturze albo zamienianymi na robociznę, do której najczęściej wysyłali parobków. No i rycerz musiał dbać o obronę wioski podczas wojny – walczyć samemu i powoływać spośród chłopów giermków, ordynansów i innych wybrańców, którzy po bitwie byli z reguły awansowani do stanu szlachty, wolnych obywateli za bohaterstwo. Więc może było i trochę wyzysku, ale jeszcze znacznie więcej odpowiedzialności jak to przy zarządzaniu życiem (właśnie jako zasobem). Aquila non captat muscas.

 2. Nie lubię Górniak, ale okazała się jednak mądrzejsza, niż ładniejsza 😉 O! I pan radca Schramm tez się załapał.. z Bentleya na okładkę. Ciekawe, jak wygląda wyrażenie zgody na publikację wizerunku, w dodatku okraszone epitetem „głupi”? Pytają czy nie? Zgodzili się, czy nie?

  Ciekawe, że jaruzelska juz Rymanowskiego do siebie zaprasza.. ciekawe, NW i ona to ta sama ekipa… wygląda na szopkę, ale może nia nie być, może to zmyłka.

  Udział Schramma jest niewielki: „należy natychmiast rozpocząć debatę na temat dalszej polityki szczepień przeciwko COVID-19”.

  Cyrk musi się kręcić, więc lisek nakręca pierdzącą sprężynę w swojej… 😀

  1. „Hymn ten dla wprawy
   też ćwiczą czasem:
   baby sopranem,
   mężczyźni basem;

   bardzo prześlicznie
   śpiewają oni,
   a Lis przygrywa
   na fisharmonii.”

    1. Antidota antidotami, ale ograniczanie dostępu do amantadyny to moim zdaniem ciemnogród i walka z postępem. Tak jak system Wilusia okienkowy jest 100 lat do tyłu pod względem bezpieczeństwa w komparycji z Linuksem!

 3. W wielu krajach zachodnich jest dużo lepiej niż w Polsce jeśli chodzi o ograniczenia związane z COVID, tego typu tłumaczenie Jarek naszej opozycji i rządu że u nas to zielona wyspa jedynie utrwala ich w przekonaniu że mogą wprowadzić kolejne bezsensowne przepisy jak te z „zamknięciem” polskich lasów.

 4. Niczego nie wiem na pewno, dlatego nie będę się wypowiadał na ten temat, ale mogą za mnie mówić: statystyka, komunikaty i prawdopodobieństwo podłapania tego świństwa. Ja stawiam na „szprycowanie”, dlatego już mam termin na trzecią szprycę. Niech każdy uważa co chce za słuszne i nie ocenia wyborów drugiego, bo jak jest naprawdę – nie wie nikt. Sytuacja zero jedynkowa – czy chcesz, czy nie chcesz – coś wybrać musisz, i na pewno się dowiesz czy twój wybór był słuszny. Tu powinno być jak z wiarą lub niewiarą w boga – kulturalny człowiek nie powinien nią epatować i starać się wpływać na innych – niech każdy robi, co uważa za stosowne, byleby drugiego nie skrzywdzić („…rób, co trzeba, rób co chcesz, ale na swoim…”).

  1. Dokładnie. Ja to samo. Terminu na trzecią szprycę jeszcze nie mam, ale prawdopodobnie ją wezmę, bo druga mi zaszkodziła znacznie mniej od pierwszej, gdzie też objawy były zresztą umiarkowane. Co będzie to ja to się mówi: „wyjdzie w praniu”, więc do antidotum nie należy na siłę ciągnąć. Generalnie jestem pod tym względem raczej optymistą, ale dość umiarkowanym, nie entuzjastą.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.