OBOZY KON…TENEROWE POWSTAJĄ W CAŁEJ POLSCE!

Na zdjęciach : izolatoria w Gdyni budowane oficjalnie dla osób podejrzanych o złapanie robala, który rozprzestrzenia się w najlepsze od dwóch lat, pomimo wielu drastycznych środków zaradczych.

Takie konstrukcje budowane są na całym świecie. Także w naszym kraju:

.

.

.

Powstają liczne spekulacje na temat rzekomo ukrytego przeznaczenia tych obiektów. Jedna z teorii mówi, że będą tam zamykani najbardziej krewcy przeciwnicy systemu, notorycznie odmawiający oszmacenia jak i połknięcia elixirum prolongatum.

Kolejna zaś łączy się z hipotezą, że miliony trumien w tysiącach obozów FEMA w USA ma z tym związek. Dodać należy do tego mobilizacje w armiach świata. Przyczyną tego wszystkiego ma być jakieś nagłe, potężne wydarzenie w przyszłości, przez które miliony ludzi ma najpierw stracić zmysły, a potem umrzeć.

Cokolwiek o tym nie myśleć, sprawa jest zagadkowa.

🔥 Jarek Kefir Bez Cenzury

🔥 UWAGA: Prowadzę tę stronę jarek-kefir.com od 10 lat. Utrzymuję ją z darowizn. Jeśli lubisz moje artykuły, to możesz dorzucić swoją cegiełkę na budowę lepszego świata:

1️⃣ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

2️⃣ Dla wpłacających z zagranicy:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

3️⃣ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

6 myśli w temacie “OBOZY KON…TENEROWE POWSTAJĄ W CAŁEJ POLSCE!

    1. Materiał zablokowany, bo te budynki to fotomontarz. A nawet jesli istnieją, to mają inne przeznaczenie. Pandemia covid-19 – to serial filmowy kręcony na potrzeby BigPharma przez aktorów/polityków/marionetki/psychopatów. Te obrady, protesty – to filmy (dokumenty fikcyjne) podobnie jest z demonstracjami, pałowaniem przez gliny i tak dalej. Następnie działa programowanie poprzez TV, radio i media – i już tylko ludzio-ZOMBI zaprogramowane barany i owieczki (95% na całym świecie) widzi z filmu rzeczywistość MATRIXA.

  1. Reichskommissariat Polen, dla wielu Polek i Polaków tego typu mieszkania to będzie ogromny awans socjalny i społeczny, szansa na lepsze życie.

  2. Rzeczywistosc jest bardziej skomplikowana. Jestesmy manekinami systemu, niektorzy doslownie, ci zamiplantowani jak Max Spiers, inni finansowo, psychicznie lub fizycznie.
    Max Spiers The 4th Reich, Dulce, and The Moon Soul-Catching Machine

  3. W linkach zobaczyc można obozy koncentracyjne w Chinach i Australii. Zamordyzm wprowadzili bardzo szybko. Trzba bedzie uciekac tylko gdzie? W śmiercionkach są nie tylko grafen ale też nano układy scalone. Ostatnie video w jezyku hiszpańskim tłumaczone na ang. Badacz Ricardo Delgado, naukowiec hiszpański z tytułem medycznym.https://www.bitchute.com/video/tiWxpetfQilq/https://www.bitchute.com/video/tLo2YdWho8AA/https://www.bitchute.com/video/ZHb8XzLzdmbO/https://www.bitchute.com/video/X1v7Qx9UQbZC/

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.