POLITYCY! WSADŹCIE SOBIE NAUCZANIE ZDALNE W…!

Drodzy politycy! Moje prawa obywatelskie i prawa człowieka nie są zależne od subskrypcji wykupywanej co pół roku u fajzera. Nie chcę świata, w którym gdy nie kupię jakiegoś produktu, to nie będę mógł wejść do kina, restauracji, miejsca pracy, i umrę z głodu. Moje prawa są gwarantowane przez konstytucję, ustawy i ustalenia międzynarodowe, a nie przez korporację fajzer.

Wiem, że teraz stanowicie prawo poprzez telewizyjne konferencje prasowe. Dziwny to zwyczaj, trochę kloaczny, trochę złowrogi, bo w cywilizowanych czasach, dawno temu, prawo stanowiło się poprzez ustawy.

Ale mniejsza.

Nakazaliście edukację zdalną, czyli domową. Rozumiem, że rodzice mają obowiązek szkolny, inaczej grożą im różne sankcje. Ale rodzice nie mają obowiązku organizowania szkoły w domu.

Rozumiem, że skoro opiekunowie prawni muszą to zrobić, to wyślecie do ich mieszkań za darmo laptopy z potrzebnymi programami, zapłacicie rachunek za internet i doprowadzicie go tam, gdzie jeszcze go nie ma.

Dorzucicie się również na prąd potrzebny do zasilania komputera, oddacie połowę kwoty bonu edukacyjnego (czyli 225 zł na każde dziecko). Rodzice nie są także nauczycielami, mają na ogół inne zawody. Więc skoro część obowiązków szkolnych spada na nich, a nauczyciele, delikatnie mówiąc, mają tych obowiązków podczas nauki zdalnej mniej, to częściowo obetniecie belfrom pensje, a pieniądze te przelejecie na konta rodziców.

Oczywiście nie zrobicie tego.

Na tym świecie jest tak krytycznie duże nagromadzenie absurdów, że stale się dziwię, że tak cicho i potulnie siedzimy.

🔥 Jarek Kefir Bez Cenzury

🔥 UWAGA: Prowadzę tę stronę jarek-kefir.com od 10 lat. Utrzymuję ją z darowizn. Jeśli lubisz moje artykuły, to możesz dorzucić swoją cegiełkę na budowę lepszego świata:

1️⃣ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

2️⃣ Dla wpłacających z zagranicy:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

3️⃣ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

6 myśli w temacie “POLITYCY! WSADŹCIE SOBIE NAUCZANIE ZDALNE W…!

 1. oczywista oczywistość Autorze, ale wspomnieć wypada, wątpię jednak, czy ten przekaz do nich dojdzie… bo wiesz, na nich tle, prostytutki są święte i otoczone aureolą. Mówię serio.

 2. To nie jest wina nauczycieli że uniemożliwiają im normalną pracę.
  Komu tym razem klasa polityczna chce zrobić dobrze i czyim to się odbywa kosztem.

  1. Chodzenie dzieci do szkoły, to totalna głupota. Kiedyś syn uczył się zawodu w ojcowskim warsztacie, potem wyruszał na wędrówkę jako czeladnik, po powrocie zostawał majstrem i te wszystkie szkolne bzdety były mu do niczego niepotrzebne,

   Dziś każą uczniom czytać dawno wymarłych poetów romantyków. Dziś na szczęście nikt w te pojechane romantyczne pierdoły już nie wierzy.

   Zamiast mierzyć siły na zamiary, my ludzie XXI stulecia wolimy mierzyć zamiary podług sił.

   Ten C19 tak przy okazji pokazał nam nową drogę nauczania nowych pokoleń ludzi XXI stulecia. Wszak powoli stajemy się społeczeństwem informacyjnym.
   I te tłumy belfrów nie są już dziś nikomu potrzebne. Nauka powoli staje się towarem. A kto nie umie nauczać niech sobie poszuka innego zawodu. Jest wszak wiele deficytowych zawodów. Brak krawca, szewca, stolarza, hydraulika i ludzi wielu innych profesji.

   1. Cóż za prymitywizm umysłowy!Sprowadzenie wszystkiego do użyteczności i kasy…Twoja propozycja to totalne duchowe zubożenie człowieka…Coś co praktykuje się przede wszystkim w Szatanach Złajdaczonych…i co przynosi katastrofalne skutki…

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.