GALERIE HANDLOWE ŚMIEJĄ SIĘ Z LEMINGÓW! [FOTO]

Oni już się nie kryją! Zdjęcia te były wykonywane w miejskich galeriach handlowych.

Przedstawiają one:

1️⃣ Barany:

m

2️⃣ Barana łapiącego się na chwyt o promocjach, a jak wiemy, w galerii handlowej cały rok jest promocja, wyprzedaż lub „sale.” Tylko o jakie „sale” chodzi? Sale weselne, sale bankietowe, sale gimnastyczne? Bo nie rozumiem. 🤣

m

3️⃣ Zaś na trzecim zdjęciu oszmacone barany w Ikei trzymające odległość od siebie i posłuszne systemowi:

m

Cóż, czy trzeba mówić więcej? Uważam, że to już jest jawna kpina elit z ludzi. Słowa: „Ty baranie” są używane jako obelga, zaś owce i barany nie należą do zwierząt zbyt inteligentnych. Są posłuszne i uległe, bez sprzeciwu idą na rzeź. Nawet w tekstach religijnych mówi się o „baranku Bożym”, czy o wiernych jako o owczarni.

Nietrudno się temu dziwić. Osoba, która płaci 500 zł za jeden ciuch tylko dlatego, bo ma markową naszywkę, zatrzymała się w rozwoju mentalnym na poziomie nastolatka. To w tym głupkowatym wieku liczy się tzw szpan przedmiotami materialnymi, czyli tym, co zdobyć najprościej. Bo nie trzeba się do tego rozwijać, poszerzać wiedzy, mieć pasji. Zakładasz odpowiednie spodnie i buty i rządzisz na dzielni.

To m.in. dlatego elity tak nas traktują i uważają, że mogą zrobić z nami wszystko. Kluczem jest więc rozwój świadomości i mentalności. To, co oni robią, jest zależne od nas samych.

🔥 Jarek Kefir Bez Cenzury

🔥 UWAGA: Prowadzę tę stronę jarek-kefir.com od 10 lat. Utrzymuję ją z darowizn. Jeśli lubisz moje artykuły, to możesz dorzucić swoją cegiełkę na budowę lepszego świata:

1️⃣ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

2️⃣ Dla wpłacających z zagranicy:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

3️⃣ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

4 myśli w temacie “GALERIE HANDLOWE ŚMIEJĄ SIĘ Z LEMINGÓW! [FOTO]

 1. Bydło musi spać: https://luxintertenebris.wordpress.com
  Taka jego rola w tej grze. Reszta musi rozpoznać swoje role, zająć stosowne pozycje na linii czasu i zrobić to co do nich należy. Nie ma drogi na skróty. Priorytety, ciągły wybór, zarządzanie ograniczonym czasem i zasobami. Nit nie mówił, że będzie łatwo, szybko i przyjemnie. 😉 Udawanie, że problem nie istnieje i wkładanie głowy w piasek nie spowodują, że nadchodzące wydarzenia nie zrealizują się, a problemy przestaną istnieć, jak to próbują wmawiać „oświeconym” baranom wszelkiej maści internetowi guru od „serduszkowania” i pozytywnego myślenia, żyjący ze sprzedawania naiwniakom iluzji raju już tu i teraz, bez żadnego wysiłku – wystarczy medytować, mantrować i nie dostrzegać zła. To jest właśnie myślenie niewolników i biernych baranów. Absolutnie mi ich nie żal.

  1. Konsumpcjonizm jest dla debili.
   Cukierkowa duchowość, new age jest dla jeszcze większych debili.

   Mi też ich nie żal.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.