WIELKI RESET 2023 – 2030: PRZEPOWIEDNIA PRZYSZŁOŚCI

Rok 2023. Liberalna lewica prosi o ostateczne rozwiązanie kwestii foliarskiej.

Korporacje, miliarderzy, filantropi, organizacje pozarządowe, ONZ, UE, USA, niezależni weryfikatorzy informacji, środowisko naukowe, medycy i przedstawiciele uprzywilejowanych, ups, przepraszam, wiecznie uciskanych mniejszości zawołali w Wiedniu międzynarodowy Kongres.

Zjechało się kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Były liczne prelekcje i wystąpienia. Koncert dali m.in. Madonna, Billie Elish i brzdąkający na swojej gitarce empatyczny demokrata, Bruce Springstein. On nigdy nie przepuści takiej okazji, by dać koncert, powiedzieć coś empatycznego, lukrowanego i zgodnego z linią demokratyczną, to znaczy zgodną z wolą elit. I przy okazji by dobrze na takim koncercie zarobić.

➡️ Nasze demokratyczne państwa prawa muszą być jeszcze bardziej demokratyczne! Foliarze zagrażają nam wszystkim roznosząc robala! Musimy zostać w domach i być posłuszni! Taka Polska czy Węgry mają mniej robala niż my, ale to nic nie znaczy! Musimy usunąć foliarzy z cywilizowanego społeczeństwa!

Tak wezwał do działania Bruce. Prawda, że empatycznie? W Wiedniu w Austrii, gdzie miał miejsce Drugi Kongres Wiedeński, jak nazwano w mediach to wydarzenie, była całkowita blokada. Wojsko otoczyło większe i mniejsze miasta. Nie kursowały pociągi, autobusy, ani komunikacja miejska. Ludziom przysługiwało jedno wyjście do sklepu na trzy dni, i musieli potwierdzać je w specjalnej aplikacji. Gospodarka zamarła niemal całkowicie, więc władze wpłacały obywatelom coś w rodzaju bezwarunkowego dochodu podstawowego w wysokości kilkunastu tysięcy Nowych Koron Transferowych (taka nowa, austriacka waluta zamiast euro), tylko na podstawowe produkty typu jedzenie i leki.

Jednak blokada nie dotyczyła tysięcy uczestników Kongresu. Oni bawili się w najlepsze. Zużyto tysiące prezerwatyw, tabletek ex.tasy i porcji amf.etaminy. Masowo podpalano samochody, dewastowano witryny sklepowe, przystanki, kościoły, zabytki. Rozkradano mienie, katowano ludzi. Policja w ogóle nie reagowała, więc skala tych przestępstw z dnia na dzień się nasilała. Miasto wyglądało jak po bombardowaniu. A zwykli ludzie gnili w czterech ścianach i drżeli o swoje życie i swój dobytek.

Pod koniec obrad postanowiono, że tak już być nie może. Z foliarstwem coś trzeba zrobić! Wyrok był bardzo konkretny.

Dokonano rozdziału społeczeństwa na dwie grupy. Prawomyślnych i antypaństwowców, czyli właśnie foliarzy. Okolice większych i srednich miast stały się w 2023 i 2024 roku olbrzymimi placami budowy. Pospiesznie wybudowano ogromne, ciągnące się kilometrami megamiasta, do których zaczęto zwozić prawomyślnych, czyli podporządkowanych systemowi obywateli. Zamieszkali oni w tych makabryłach, czyli w wysokich wieżowcach, postawionych jeden przy drugim, bez szacunku do przestrzeni, bez drzew, zieleni itp. Polskie blokowiska to przy tych ponurych, betonowych molochach zielony raj. Te megalopolis otoczono zasiekami z drutu kolczastego, murami i obstawiono wojskiem.

Zaś antypaństwowcom, czyli foliarzom, dano bezkresne przestrzenie, bogate we wsie, małe miasteczka, lasy, pola uprawne, łąki, rzeki, jeziora, i tak dalej. Wyjęto ich spod prawa i pozwolono stworzyć własną administrację na zajmowanych terenach. Jednak musieli oni zająć się rolnictwem, przemysłem, górnictwem i całą infrastrukturą krajów, by zapewnić wyżywienie i byt prawomyślnym mieszkańcom betonowych megalopolis. Oczywiście dostawali za to zapłatę od elit rządzących tymi metropoliami, jednak cała reszta losu foliarzy ich nie obchodziła.

Trwało to kilka lat. Tam, gdzie antypaństwowy ciężko pracowali przy utrzymaniu bytu podzielonego na dwa organizmu kraju, tam panował pokój. Zaś w miejscach, gdzie foliarze protestowali przeciwko takiemu dilowi, były interwencje wojskowe.

Przez te lata robal szalał nie u antypaństwowców, ale u prawomyślnych. Było coraz więcej przypadków. Ludzie permanentnie nie wychodzili z domów, o wyjściu do klubu, parku czy lasu mogli zapomnieć. Byli elixirowani już co 4 miesiące. Zgonów z miesiąca na miesiąc było coraz więcej. To był prawdziwy pogrom. Zabijał nie tylko robal, który siał prawdziwe spustoszenie. Plagą stały się sam.obójstwa, jak i mor.derstwa dokonywane w obłąkańczym szale. Tę przypadłość nazwano „szaleństwem czterech ścian.” Ludzie umierali także na inne choroby, ze stresu (zawały serca itp), z przedawkowania alkoholu i legalnych tam narkotyków, czy w końcu z głodu i biedy.

W 2032 roku miasta te były w rozsypce. Ich populacja skurczyła się o około 80%. A u foliarzy? Robal na początku nadal się rozprzestrzeniał i zabijał, w końcu jest to twór sztuczny do tego stworzony (b.io – br.oń). Ale było to umiarkowane i stopniowo wygasało. Nie majstrowano tam przy podejrzanych elixirach, więc robal ten nie był taki wredny. Kto miał umrzeć, ten umarł i u foliarzy. Reszta nabyła naturalnych mechanizmów obronnych. Brutalne, ale prawdziwe. Takie są FAKTY.

➡️ Musieliśmy to zrobić i wyeliminować gł.upków z ziemskiej puli genowej. Z nimi nic nowego byśmy nie stworzyli. Nie byłoby szans. Wieszają na nas psy i wyzywają od ill.uminatów, zbrodniarzy.. Ale ziemska ścieżka ewolucyjna tego wymagała. To i tak by się stało. -Powiedział zarządca jednego z upadających i wyludniających się megamiast do swojego zastępcy.

➡️ Kochana, tak dziwnie być nad tym morzem, jak przed laty, i widzieć prawie że pustą plażę, a za plecami niezamieszkałe bloki z powybijanymi szybami.. Brakuje mi jednak tej dużej ilości ludzi. Pamiętasz jeszcze Długą w Gdańsku w 2019, zanim stał się opuszczonym już i zrujnowanym megamiastem? -Powiedziałem do niej w 2033 roku, patrząc na słońce chowające się za linią morskiej wody.

➡️ Jarcio! Weź mnie nie denerwuj nawet, haha! Tak przecież lubiłeś, jak było mniej ludzi na ulicach. A teraz zatęskniłeś za dawnym, kawiarnianym klimatem? Ahahaha! Uważaj o czym marzysz, bo może się to spełnić!

🔥 Jarek Kefir Bez Cenzury

🔥 UWAGA: Prowadzę tę stronę jarek-kefir.com od 10 lat. Utrzymuję ją z darowizn. Jeśli lubisz moje artykuły, to możesz dorzucić swoją cegiełkę na budowę lepszego świata:

1️⃣ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

2️⃣ Dla wpłacających z zagranicy:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

3️⃣ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

5 myśli w temacie “WIELKI RESET 2023 – 2030: PRZEPOWIEDNIA PRZYSZŁOŚCI

 1. Nie taki ten reset straszny jak go nam malują. Wczoraj zrobiłem sobie w nocy symulację na gospodarstwie i posiedziałem sam przy zapalonej świecy w kompletnej ciszy, słychać było tylko oddechy śpiących dzieci i żony. Zamilkły wszystkie domowe urządzenia i było super :).

 2. Ostatnio pan K. Jackowski w swoich przepowiedniach mówi o zamkniętych miastach.

  Przepowiednia Jarka nie jest zatem z dupy wzięta, ale jest jakimś odbiciem rzeczywistości, jaka może, ale wcale nie musi się wydarzyć.

  Idea zamkniętego miasta musi zatem być na razie jeszcze jedną realnością alternatywną.

  Dzikie tereny wokół ogrodzonych miast. To oznacza tylko jedno. W miarę postępowania procesów urbanizacji liczne przedmieścia stają się coraz bardziej autonomicznej aż do no go zone.

  W końcu musi nastąpić oddzielenie normalnego społeczeństwa od elementu patologicznego. Od ludzi, którzy nigdy nie skalali się jakąkolwiek, powiedziałbym żadną użyteczną pracą dla społeczeństwa.

  Stąd już prosta logika wiedzie ku takim rozwiązaniom. Tu nie trzeba nawet jasnowidzenia. Wystarczy zwykłe logiczne myślenie i mądre wyciąganie wniosków.

  Ja nie zajmuję się dziś problemami Tego Kraju / RP of EU?. Guzik mnie to wszystko obchodzi. Ta RP, ta Unia, ten cały popaprany świat.

  O Polskę niechaj się martwią i troszczą zawodowi politycy, Sejm RP, Senat RP, Obywatel Prezydent RP. To ONI poświęcili się polityce i to ONI biorą za swoją robotę niemałe pieniądze.

  Ja sam musiałem pracować i studiować, a potem być na odpowiedzialnym stanowisku. Nawet po moim odejściu na emeryturę od 1 grudnia 2021 nadal wszystkie decyzje moich następców są porównywane z moimi decyzjami podjętymi już nieformalne. Jak dotąd okazało się, że nie miałem żadnej pomyłki.

  A dziś Europę i Polskę najeżdżają ludzie, którzy wcale nie palą się do jakiejkolwiek pracy i pragną jedynie żyć z socjalu. A te kraje płacą im ten wysoki socjal, co automatycznie podkręca spiralę imigracji.

  Sądzisz Jarek, że te pozostawione same sobie pasożyty społeczne zabiorą się dobrowolnie do pracy na roli?

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.