CZY WIERZYSZ W ŻYCIE PRZED ŚMIERCIĄ?

Podstawową wadą wielu, o ile nie większości ścieżek duchowych jest zbytnie skoncentrowanie na tym, CO BĘDZIE. Czyli na życiu pozagrobowym. Wszelkie dążenia do odkrycia ezoterycznej prawdy ostatecznej zmierzają do deski grobu, czyli do tego, co jest za kurtyną śmierci.

Ludzie zawsze chcą poznać tę tajemnicę. A gdy dochodzisz do sedna gnozy, to musisz okazać pokorę przed tym, że jest to ostateczna i niepoznana niewiadoma, póki żyjesz.

Tak więc te ezoteryczne ścieżki to nie dążenie ku życiu, ale raczej ku śmierci. Bo nie koncentrują się one na tym, co tu, na Ziemi, ale na świecie ducha, bardzo często zaniedbując ten materialny świat.

Powiem tak: Twoja dusza po śmierci i tak i tak pójdzie hen tam, do duchowej krainy, nie wiadomo dokąd. To nieuniknione. Dopiero wtedy Ci wszyscy chrześcijanie, mu.zułmanie, zy.dzi, ateisci, agnostycy, ezoterycy, poznają prawdę ostateczną. To się i tak stanie.

Dlatego uważam, że nadmierne, wręcz czasami patologiczne skoncentrowanie na pierwiastku ducha, pomijając przy tym i zaniedbując pierwiastek ciała, materii, Ziemi, jest szkodliwe. Te wszystkie ezoteryczne i new age’owe teorie to tylko pole ćwiczebne dla Ciebie. Tylko i aż. Mają Cię one przygotować do świadomego wejścia w świat materialny na własnych zasadach. A duchowi ludzie zapętlają się na wiecznym poszukiwaniu jakichś metafizycznych prawd objawionych, i zapominają o tym bezcennym życiu, które teraz mają.

Masz teraz to ciało. A wraz z nim zmysły, narządy, układy i organy, w tym płciowe, dwa mózgi (ten pierwszy w czaszce i drugi pomijany w jelitach), hormony, neuroprzekaźniki, receptory, emocje, uczucia, instynkty, intuicję, namiętności, żądze.

Tylko popatrz: ta niezwykle skomplikowana aparatura została Ci dana nieprzypadkowo – po to, byś poznawał ten świat i rozkoszował się nim.

Zadaj sobie pytania: czy wolny czas spędzasz aktywnie czy biernie? Czy dbasz o aktywność fizyczną, czy raczej hodujesz słodyczowo piwny bebech, zwalając winę na geny lub hashimoto? Czy masz dobry kontakt z naturą, czy raczej z telewizorem, i głupkowatymi serialami, newsami, sportem i kowidiańską propagandą? Czy wykonujesz pracę, która wzmacnia Cię fizycznie i mentalnie, czy raczej siedzisz w nudnym jak flaki z olejem biurze, gdzie tracisz testosteron i czekasz tylko do godziny 16, by wyjść? Czy Twoje życie jest pełne namiętności i czułości, czy raczej tkwisz w białym, nielubiącym się małżeństwie? Czy Twój seks to dzikie i pełne ognia pieprzenie, czy raczej coś nudnego? A może już go nie ma, bo Twoja druga połówka z tej sfery życia zrezygnowała?

Jestem zwolennikiem Tantry w szerszym znaczeniu tego słowa. Czyli duchowości uziemionej. Duchowości, która wraca do tego świata, by go poznawać, zamiast bujać w obłokach doktryn, teorii i fantasmagorii. To taniec ducha i materii. Jestem na to otwarty. Też popełniłem ten duży błąd, że zaniedbałem przestrzeń materialną. Nie chciałbym, byś też go popełnił.

🔥 Jarek Kefir Bez Cenzury

🔥 UWAGA: Prowadzę stronę jarek-kefir.com od 10 lat. Utrzymuję ją z darowizn czytelników. Piszę prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze:

1️⃣ Na konto bankowe:
Numer konta: 16102047950000910201396282

2️⃣ Dla wpłacających z zagranicy:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

3️⃣ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

19 myśli w temacie “CZY WIERZYSZ W ŻYCIE PRZED ŚMIERCIĄ?

 1. Całe to duchowe życie, to jedno wielkie pieprzenie! Niedawno miałem 3 operacje – jedną po drugiej. Każda trwała około 6 godzin i za każdym razem BEZPOŚREDNIO po słowach pani anestezjolożki „a teraz podamy panu lek numer jeden”, budziłem się na sali wybudzeń, a to oznacza, że nie było mnie przez te 6 godzin – po prostu wtedy NIE ISTNIAŁEM. Jestem pewien, że tak wygląda śmierć; różni się od tego stanu, który udało mi się przeżyć tylko tym, że NIE BĘDZIE żadnej sali wybudzeń. Nie ma drugich światów – tych duchowych, które stworzyły tabuny cwaniaczków dla łupania kasy z frajerów za pośrednictwem przedsiębiorstw zwanych religiami. Zastanawiam się czemu większości ludzi nie przychodzi to do głowy, lub przychodzi, ale to wypierają. Skąd ten brak odwagi i chęć samooszukiwania? Odpowiedź może być tylko jedna: Ludzkość jest jeszcze w stanie niemowlęctwa lub najwyżej w fazie wczesnego przedszkola, kiedy to można wciskać dzieciątku bajędy o Czerwonym Kapturku, Świętym Mikołaju i księżniczce na ziarnku grochu. Z tym stanem rzeczy jestem pogodzony, ale jednak mi szkoda, że nie zobaczę człowieka zasługującego w pełni na to miano 😦

  1. Myślę że jesteś w swoistym błędzie. Opiszę to co ja przeżyłem i jakie informacje i to sprawdzone bo zweryfikowane. Byłem tak zafascynowany i zakochany wspaniałą kobieta jaka poznałem po rozwodzie. Na drugim spotkaniu 13 lat temu będąc oddalonymi o ~30km (wtedy nie mogliśmy ze względów finansowych) żyć razem. Nawiązałem z nią kontakt telepatyczny i nawet to co widziałem spakowane obrazy-uczucia. Zapisałem jakie pytania jej zadałem i potwierdziła to. Raz w nocy uprawialiśmy nawet seks na odległość. Ona sir zaśmiała, że do sądu poda mnie za gwałt. Jaki gwałt wyraziłaś zgodę, jaki sąd w to uwierzy? Będąc w wojsku w Szczecinie w pociągu z Warszawy (~1983 lub 1985) spotkałem Leszka Szumana autora „Życie po Życiu” – wcześniej ją czytałem. Spojrzał na mnie i mówi ” w XXII wieku byłeś indianką w Ameryce Północnej i zginąłeś poprzez maltretacje twarzy. Masz na ciele sporo dziwnych blizn (nawet wcześniej nie sprawdzałem) jak od przebicia dzidą – sprawdziłem i rzeczywiście -są to blizny traumy, które pojawiają się w każdym odrodzeniu. Nagle ze 12 lat temu mówię mojej ukochanej, że ~750 lat temu we Francji w Bordeaux byliśmy kochankami, a ją za to skazano na karę śmierci w męczarniach. Stwierdziłem też, że za ~250 lat po naszych końcach teraz spotkamy się na mowo i poznamy nasze dusze i będziemy mieli dwóch synów i córkę. Do duchowości trzeba dorosnąć i nie każdy dostąpi tego. Sex jest cudny i był spontaniczny i biliśmy w weeekendy rekordy sexualnych uniesień. Teraz mi zawsze się jej chce – no ale nie mogę już jej w menopauzie skrzywdzić. Daję jednak sugestię że po trzech czterech dniach moglibyśmy się POCHĘDORZYĆ cudnie z nasieniem w niej.

 2. Jarek – podaję link do różnych obrazów SVG (Scalable Vector Graphics) https://mega.nz/folder/Wgx0SAKI#YZnOD2Kdy3lMPrb1S6PweA/folder/69oRFCgK
  te cliparty mogą dla Ciebie ułatwić tworzenie wszelkich obrazów, które umieszczasz przed tekstem lub w trakcie. Sporo się tym bawiłem tworząc memy polityczne – już mi przeszło ale SVG czasem sir przydają jak okładki do e-boków obrabiam. Najlepiej otworzyć Libreoffice Writer i wkleić pasujący clipart (skalowanie proste, za pomocą myszki)

 3. Tutejszy francuski aktor/prezydent stwierdził w serialu, że niezaszprycowanych będą coraz mocniej nękać. Co jest tylko medialna nagonką filmową+fale manipulacji. ~6mld 800mln jest przeznaczone do utylizacji. Poczytajcie o zabezpieczeniach
  https://treborok.wordpress.com/about/blokowanie-sygnalow-mikrofalowych-w-domu/
  Ja czuję się lepiej bo foli więcej a jestem FOLIARZEM (wg. tych ZOMBI zamaskowanych. Dodatkowo w chacie mam cieplej o +2-3°C a to też pieniądze. W poniedziałek ruszam jeszcze po trzy koce termiczne na ścianę koło łóżka w sypialni. Pytanie dla zainteresowanych z wielka prośbą ???? Czy fajną młodą francuskę pracujacą w aptece uświadomić, że to film „covid-19” podając jej krótki tekst do poczytania? Bardzo dobrze przetłumaczony i wydrukowany? Tutaj link do translatora https://www.deepl.com/translator lepszy niż google.
  Jarek Kefir masz ode mnie trzy e-maile ZAJRZYJ!!! Nie musisz odpisywać , ale przeczytaj, bo tutaj otwartym tekstem nie wszystko można publicznie. Coś jeszcze ciekawego odkryłem – jak zdejmować pieczęcie nałożone przez kościół
  https://globalna.info/2020/07/29/pieczetowanie-ludzi-prawdziwe-oblicze-sakramentow-i-rytualow-koscielnych/

 4. WAŻNE (Jarek) prawdopodobnie potwierdzi, prawdopodobnie. Należy zaprzestać samogwałtu i stosowania prezerwatyw. Dziwne co? Otóż nasienie męskie (przynajmniej rasy białej) jest energetycznie czyste i jego miejsce jest w łonie kobiety. Kobieta nie może go połykać, bo przetrawi i do kanalizacji, również dlatego nie może ONO lądować w kanalizacji i śmieciach. Jeśli nie chcecie dzieci, antykoncepcja (tabletki hormonalne) – wiele zakazanych obecnie w tym świecie ksiąg starożytnych powiada „miejscem nasienia jest kobiece łono” -księga Henocha, stary hebrajski tora ale nie obecnie stosowania ale pierwotna, księgi Sumeru. Robiąc tak nie przyciągamy negatywnej energii. Przy okazji wie ktoś jak znaleźć Księgę Henocha.
  https://globalna.info/2022/01/05/proroctwa-henocha-czy-ponowne-przyjscie-boga-bedzie-inwazja-obcych-na-ziemie/
  zajrzyjcie też na
  ”CZERWONI BISKUPI” – NEFILIM, ANTYCZNA WIEDZA AFRYKI I HYBRYDYZACJA LUDZKOŚCI.
  https://globalna.info/2020/09/06/czerwoni-biskupi-nefilim-antyczna-wiedza-afryki-i-hybrydyzacja-ludzkosci/
  CZY POCHODZIMY Z ZIEMI? – BARDZO MOŻLIWE, ŻE TO NIE JEST NASZA PLANETA.
  https://globalna.info/2020/03/09/czy-pochodzimy-z-ziemi-bardzo-mozliwe-ze-ziemia-nie-jest-nasza-planeta/

 5. Znalazłem w formacie pdf – jak zrobię korektę tekstu wrzucę na mega i podam raz jeszcze link. Zbrodniarz/aktor/tutejszy prezydent wprowadza filmowy dalszy zamordyzm. Pozdrawiam z Francji

 6. Cóż ja, 45 letni emeryt mam Wam powiedzieć, jest czy nie ma życia po śmierci?

  O tym wiedzę mieliby tylko ci z nas, których by rozpylono do atomu, a następnie wskrzeszono.
  Tylko wypada zapytać: czy w takim przypadku byłyby to te same osoby?

  Wyobraź sobie, że wskrzeszają nie tylko Ciebie, ale i kilka Twoich kopii. Który egzemplarz byłby najbardziej podobny do Ciebie?
  To są już trudne pytania. Kilku Ciebie zaczyna nagle istnieć. Co się wtedy dzieje?

  Zwłaszcza ciekawi nas to, gdy żadna dusza nie istnieje. Co wtedy jest Tobą?

  A przy istnieniu Twojej duszy pytanie podobne.
  W którym to egzemplarzu Twojego ciała mieści się Twoja własna dusza?

  A pozostałe Twoje ciała są bez duszy?

  A może wstąpią w nie inne dusze?
  Ot i mamy osoby opętane!

  Czyli po takim wynalazku byłaby potworna seria opętań. Jeśli duchy wstępują w uduchowione ciała ludzi, co mogłoby się dziać w ciałach bezdusznych? Tragedia nieamerykańska.

 7. Reinkarnacja jest bardzo dobrze opisana w wedach indyjskich – buddystą nie byłem, jednak wiele z tego co obecnie jest dostępne – można łatwo stwierdzić – jeśli się nie śpi, że zostało celowo sfałszowane a społeczeństwa tak nauczone, żeby łatwo dały się manipulować. Co widać na załączonym obrazku PLANDEMII Covid-19 z którymiś mutacjami.

 8. Pamietajcie, ze od wiekow bylo tak ze duchowni w kosciolach, czy imamy, rabini, coache,mentorzy, znachorzy od akupunktury,uduchowieni byli analizowani pod katem przydatnosci, kontrolowani, zarejestrowani, opodatkowani, ustawieni pod (czesto podstawionym) przelozonym ktory spowiada sie wladzy i kontroluje takie osoby. Wojsko, sluzby interesuje skutecznosc i interes wlasny (to jest logika wojska), jesli jest jakis duchowny,znachor o okreslonych predyspozycjach to go wykorzystaja dla celow wojskowych, narodowych, reszta to szara masa od rytualow. Np Grzegorz Miecugow rzucil intensywny palenie papierosow po wielu latach bo jakis znachor odprawil pare rytualow na nim. To dziala, pytanie dlaczego ten znachor zjawil sie tam? Bo sie roznioslo wsrod gwiazd, ze jest skuteczny. Mateusz Borek gdy stracil glos podczas wygranego meczu Polska-Niemcy to stracil glos. Jego znajomy aktor Artur Barcis dal mu jakis lek, powiedzial mu zeby nie mowil pare godzin (nie wiem czy dobrze pamietam) i po tym mogl normalnie komentowac.

 9. Prawda, duchowe poznanie etc.
  Pierwsza czesc disclosure czyli odkrycia/poznania nastapila (raczej oficjalnie) gdy w 1993 wojsko w USA uruchomilo program do analizy i porownania zdjec czyli FERET na wiki pod haslem FERET_(facial_recognition_technology) The program began in 1993 under the combined leadership of Dr. Harry Wechsler at George Mason University (GMU) and Dr. Jonathan Phillips at the Army Research Laboratory (ARL) in Adelphi, Maryland and resulted in the development of the Facial Recognition Technology (FERET) database.

  Po zeskanowaniu zdjec z paszportow, praw jazdy i wymieniajac zdjecia z dowodow osobistych i paszportow z Interpolem (Polska oficjalnie czlonkiem Interpol od 1990r) dostali automatycznie disclosure kto gdzie ma biologiczna rodzine, blizniaka, rodzenstwo, rodzicow). Ciekawe ktore kraje w ktorym roku dostaly disclosure.
  To w poczatku lat 90-tych grano serial La Femme Nikita, Archiwum X ktore uchylaly rabka tajemnicy, a miedzyczasie katolicy chodzili do kosciola i witali papieza JP2 liczac na blogoslawienstwa i lepsza Polske, ktory im sciemnial „nie lekajcie” w kraju w ktory w latach 90 tych obce sluzby (szczegolnie Amerykanskie) wchodzily jak w maslo.

  W stanie Maryland jest siedziba Discovery (wlasciciela TVN) i Echelon w Fort Mead. Nawet byly prezydent Rosji Miedwiediew 2008-2012 jest fanem stacji Discovery, brytyjskiego rocka Black Sabbath, Led Zeppelin i mial akwarium z egzotycznymi rybkami w kremlowskim biurze. Na polskiej wiki na profilu Dmitrija Miedwiediewa jest zdjecie Miedwiediewa z Davidem Cameronem z 2012 (Prezydent Rosji Miedwiediew z premierem Wielkiej Brytanii Davidem Cameronem, 20 maja 2012), czyzby spotkanie dwoch Brytyjczykow?

 10. Maja leki i sprzety ale nie dla zwyklych smiertelnikow.

  Cytaty zrodlowe o szybkim wyleczeniu Grzegorza Miecugowa i Mateusza Borka :

  Miecugow
  „Wróciłem z nart, miałem ciągle gorączkę. Skończyła mi się pewna przyjaźń, byłem dosyć kłótliwy, fatalnie się czułem, fatalny czas. I do tego permanentny kaszel. Więc poszedłem do lekarza. Dostałem antybiotyki, 10 dni wolnego. Minęły dwa tygodnie i to samo. Poszedłem do kolejnego lekarza. Pani doktor powiedziała, że zajmie się mną porządnie. Zrobiła mi serię badań – i wtedy po raz pierwszy usłyszałem, że coś we mnie siedzi. Kilka tygodni później wracałem z jakiegoś spotkania, to był piątek, i po raz pierwszy w życiu spanikowałem, bo przy kaszlu pojawiła się krew. Raz. Postanowiłem rzucić palenie. Sięgnąłem wtedy po „wunderwaffe”, które nazywa się Rosjanin cudotwórca. Miałem jego numer, bo kolega miał problemy alkoholowe. Był dwa razy u niego, zapłacił 1500 zł i przestał pić. Zadzwoniłem. Rosjanin pyta: ile palę, ja mówię: 40 papierosów dziennie. On na to: dużo. Pyta: od kiedy. Ja mówię: 33 lata. Długo. Kazał złączyć mi kciuk z palcem wskazującym, takie kółeczka robić, złączyć stopy podeszwami, głęboko oddychać. Przestraszyła mnie ta teatralność. Potem położył mnie na kozetce. Zaczął stukać palcem w coś, mówić, że mam jedną nogę pustą, drugą nogę pustą, i mamrotał coś, a potem mówił: „Całkowita obojętność do papierosów”. To było tak operetkowe, że miałem ochotę parsknąć śmiechem. Zapłaciłem 400 zł. Pojechałem do pracy, powiedziałem o tym mojej załodze. Była godzina 11, a ja ciągle bez papierosa. To było dosyć nietypowe.

  Pan, taki racjonalny, uwierzył znachorowi?

  W domu, wieczorem, nalałem sobie whisky, wrzuciłem trzy kostki lodu i miałem poważną rozmowę ze sobą. Po mniej więcej godzinie moje wnioski były następujące: Rosjanin nie ma nic do zaoferowania poza moją nadzieją. Drugi wniosek był taki: to ja sam sobie pomogę.

  Mateusz Borek

  A we wtorek był mecz ze Szkocją. W sobotę – nic nie mówię, w niedzielę – nie mam głosu, w poniedziałek wieczór – panika. We wtorek rano zadzwoniłem do Artura Barcisia. Miał kiedyś problemy z krtanią, umówił mnie na wizytę w szpitalu na Banacha. Dali mi jakiś steryd i powiedzieli, żebym do godz. 18 nic nie mówił. A o 18 mówiłem normalnie. Doktorze, dziękuję!

 11. Pytasz Jarek,
  czy ja wierzę w życie przed śmiercią?
  Wypada mi zapytać, o jaką śmierć tu idzie?
  Są na razie dwa rodzaje śmierci. Są to:
  śmierć kliniczna i stany podobne w czasie pewnych zabiegów operacyjnych,
  śmierć biologiczna gdy już nie możemy przywrócić ciała do życia w ziemskim znaczeniu tego słowa. Ponadto pewna liczba ludzi się zamroziła wierząc, że kiedyś ich odmrożą i wyleczą ich / nieuleczalne dziś / choroby.

  Jeśli chodzi o przeżycia ludzi w czasie śmierci klinicznej, to nie będąc fachowcem nie zabieram głosu. Każdy ma swój rozum. Niech myśli tak, jak uważa.

  O przeżyciach po śmierci biologicznej nie wiemy praktycznie niczego. Nie słyszałem, aby ktoś z ludzi wrócił z zaświatów / za wyjątkiem Łazarza /.

  Summa summarum wiedza nasza jest skąpa i możemy istotnie tylko wierzyć.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.