SZOKUJĄCE DANE O SZKODLIWOŚCI ELIXIRU!

Zapraszam Cię do przeczytania szokujących w swej wymowie faktów na temat szkodliwości tabletek zawierających elixirum prolongatum.

Połykają je ludzie z całego świata.

Cytat: „Widzę że tutaj duże ludzi pisze na temat śmierci po elixirum, natomiast nie ma za dużo o patomechanizmach zawartych w tych szprycach.

Otóż zatory w mózgu, które powstają poprzez zaburzenie kaskady kwasu pirogronowego i arachidonowego, na końcu którego wytwarza się tromboksan A2. A jak go nie ma, to dostajesz zakrzepicy i…

Innym patomechanizmem jest blokowanie receptora konwertazy aliotensyny 2. Aliotensyna – arenina – aldosteron to jest układ redukujący ciśnienie w krwi. Jak ten receptor będzie zablokowany przez białko Spike, to powoli będzie narastało ciśnienie tętnicze, i za parę lat dostajesz zawału serca, bo ciśnienie będzie wzrastać i na leki nie będzie reakcji. Mięsień sercowy przerośnie, a naczynia wieńcowe nie urosną i będzie dług tlenowy, po czym nastąpi zgon.

Elixirum wywołuje wytwarzanie się interleukiny IL6. Jest to cytokina, czyli czynnik wywołujący zapalenie w organizmie. Uruchamia on procesy nowotworowe.

Poza tym białko Spike powoduje agregację płytek krwi. Płytki zbijają się w pakiety, bo tracą ładunek elektryczny ujemny, i wtedy mniej tlenu dochodzi do kapilar, do tych najdrobniejszych naczyń. Powstaje dług tlenowy w komórce i nasilają się wszystkie choroby metaboliczne.

W mRNA zakodowana jest informacja, gdzie blokuje się ekspresję genu wimad 2. Jest to gen odpowiedzialny za poczucie boskosci i duchowości u ludzi głęboko wierzących.

Jest też informacja, która powoduje, że twoje naturalne mechanizmy naprawy DNA są zahamowane, co będzie prowadziło do chorób nieznanych nauce do tej pory.”

(Źródło: internet)

🔥 Jarek Kefir Bez Cenzury

🔥 UWAGA: Prowadzę stronę jarek-kefir.com od 10 lat. Utrzymuję ją z darowizn czytelników. Piszę prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze:

1️⃣ Na konto bankowe:
Numer konta: 16102047950000910201396282

2️⃣ Dla wpłacających z zagranicy:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

3️⃣ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

3 myśli w temacie “SZOKUJĄCE DANE O SZKODLIWOŚCI ELIXIRU!

  1. Taa, i do tego wszystkiego doszli po roku szprycowania? Geniusze jacyś. Szkoda, że sami nie opracowali skutecznej i nieszkodzącej szczepionki na to gówno. Tryskają mądrością, więc powinno się im udać bez problemu…

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.