OGROMNY WZROST PRZYPADKÓW SPOWODUJE REWOLUCJĘ!?

Mamy ponad 30.500 przypadków robala KA-666!

➡️ Co to oznacza ⁉️

1️⃣ Możliwe załamanie systemu opieki zdrowotnej, gdy przypadków będzie jeszcze więcej (np 100.000 dziennie) i te kilka procent będzie potrzebować leczenia. Obojętnie co o tym myśleć, to nasza opieka zdrowotna ledwie zipie już od około listopada / grudnia 2020 roku. Może to być ogromnym obciążeniem dla kraju i czynnikiem mogącym wywołać rewolucję.

2️⃣ Być może przetoczy się przez kraj tsunami zwolnień lekarskich i kwa.rantann z powodu objawów ze strony układu od.dechowego. Wielu pracowników nie będzie mogło wykonywać swoich obowiązków. Problemy z zaopatrzeniem, poprzerywane łańcuchy dostaw, mniejsze wynagrodzenia tych ludzi, skąpe zyski przedsiębiorstw. A potem dalsze dobijanie pełzającej już gospodarki.

3️⃣ Obrazki z 100.000 przypadków zarobaczenia dziennie, jak i z c.horymi ludźmi, którzy nie mogą dostać się do szpitali, nie tylko z powodu robala, będą nieustannie „grillowane” przez tak zwane „sojusznicze media” i proniemiecką opozycję. Pojawi się więc ogromna presja na rządzie, by zaczął w końcu coś robić. Możliwy twardy lockdown, zakaz opuszczania domów poza sklepem i pracą, nauka zdalna (czyli brak nauki i mnóstwo pracy dla rodziców i stresu dla dzieci), przymusowe oszmacenie nawet w lesie, do którego nie będzie można wejść, pozamykane kina, restauracje itp, i tak dalej.

4️⃣ Rząd coś będzie musiał zrobić, pokazać, że jednak ogarnia sytuację i dzielnie walczy z panoszącym się wszędzie robactwem. Więc blokada może być naprawdę ostra, a środki dobitne. Gdyż ryzyko wymknięcia się sytuacji spod jakiejkolwiek kontroli będzie coraz większe. Nikt nie chce rewolucji i anarchii w samym środku Europy, a na pewno nie chcą tego Ci, którzy na tej sytuacji zarabiają.

5️⃣ Skomasowane (łączne) skutki uboczne pasożytujących po ludzkich organizmach robali, jak i stosowania tabletek z elixirum mogą być opłakane dla zdrowia obecnych i przyszłych pokoleń.

🅰️) Robal KA-666 jako produkt inżynierii wo.jskowej jest doskonałą br.onią, która może służyć do cichego przetrzebienia ziemskiego stadka. I to nie tylko ludzkiego, bo robactwo to „uczy się” pasożytować także na innych ziemskich gatunkach. Jest to odwrotność starej koncepcji takiej bi.o-br.oni. Zakładała ona, że tego typu organizm zaczyna pasożytować na ogromnej liczbie ludzi, zabija 90% z nich i przede wszystkim – szybko się potem dezaktywuje.

W przypadku KA-666 jest inaczej – dopiero teraz jest logarytmiczny (szybki) wzrost. Powoli mogą zacząć się potwierdzać informacje z początku 2020 roku, że KA-666 po okresie ustąpienia objawów oddechowych będzie jak H.I.V.

M

Czyli przez miesiące lub nawet lata podniszczał powoli ludzki organizm, powodując ukryty stan zapalny, nasilenie istniejących już chorób i wysiadanie różnych narządów. Plan idealny, by zrobić to stopniowo, w białych rękawiczkach?

Być może.

🅱️) W przypadku tabletek zawierających elixirum prolongatum – pojawiają się skąpe i niepotwierdzone jeszcze informacje, że po jakimś czasie (kilka miesięcy) mogą powodować objawy podobne do zespołu nabytego niedoboru od.porności. Czyli nadmiernie przestymulowany układ im.munologiczny siądzie i nie poradzi sobie z niektórymi robakami. To trochę tak, jak przy H.I.V. Więc osoby takie zmierzą się z częstszymi chorobami pasożytniczymi, auto-i m.munologicznymi i innymi.

➡️ Ile miało nas zostać? 500 milionów? A może nawet nie tyle?

➡️ Dlaczego robactwo tak niechętnie pełza po Azji południowo wschodniej (grupa chińsko – wietnamska), Bliskim Wschodzie czy Afryce?

➡️ Czemu tak chętnie przyssywa się do ludzi z grupy indo-europejskiej?

Warto poszukać odpowiedzi na te pytania jeszcze głębiej i głębiej w globalnej króliczej norze. Może Cię ona bardzo zaskoczyć. Co jest na samym końcu tego planu, głęboko zakamuflowane ⁉️

Nie sądzę, że znam odpowiedź, ale mogę się pewnych rzeczy domyślać. Nic nie będę Ci teraz sugerował. Pomyśl. Uświadom to sobie.

Takie makiaweliczne plany lubią się sypać w końcowych szczegółach ich wykonania. Być może ktoś rzuci tego Jokera na stół i powie „Szach Mat”. Ja jestem raczej pozytywnej myśli, mimo wszystko.

🔥 Jarek Kefir Bez Cenzury

SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

1️⃣ Na konto bankowe:
Numer konta: 16102047950000910201396282

2️⃣ Dla wpłacających z zagranicy:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

3️⃣ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Jedna myśl w temacie “OGROMNY WZROST PRZYPADKÓW SPOWODUJE REWOLUCJĘ!?

  1. W świetle tego co piszesz, szczepienie nie jest już żadnym ryzykiem – przecież nic gorszego nie może nas już spotkać 😦

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.