3 RODZAJE SZPRYC: PLACEBO, ZWYKŁA I TRUJĄCA!

Przeczytaj o rzekomym skandalu w Słowenii, Republice położonej nad Adriatykiem:

Cytat: Jakiś czas temu w Słowenii wybuchł wielki skandal, a dziś cała Słowenia mówi o tabletkach z elixirum prolongatum. Naczelna pielęgniarka Uniwersyteckiego Centrum Medycznego, ośrodka klinicznego w Lublanie, która zajmuje się przyjmowaniem butelek i wszystkim zarządza, zrezygnowała, wyszła przed kamery i wyjęła listki z elixirum. Pokazywała ludziom kody na butelkach, z których każda zawiera 1, 2 lub 3 cyfry w, a następnie wyjaśniła znaczenie tych liczb.

Numer 1 to placebo, sól fizjologiczna. Numer 2 to klasyczna butelka genomowa. Numer 3 to pałeczka genomowa zawierająca gen onc, powiązany z adeno.wi.rusem, który przyczynia się do rozwoju raka. W przypadku tych butelek liczba 3 mówi, że osoby, które otrzymały je w ciągu 2 lat, będą miały raka tkanek miękkich.

Mówi, że osobiście była świadkiem połknięcia elixirum prolongatum przez wszystkich polityków i potentatów, i wszyscy otrzymali preparat Numer 1. I to wyjaśnia, dlaczego ta sama postać tabletkuje wszystkich naszych polityków, gdy robią zdjęcia dla mediów.” (Koniec cytatu, źródło nieznane).


Jednak niezależni weryfikatorzy informacji współpracujący z Facebookiem studzą emocje teoretyków spisku, węszących globalny podstęp.

Wg nich jest to typowy fejk (fake news), a ten wpis na FB wraz z dołączonym nagraniem video jest nieprawdziwy. Okazuje się bowiem, że to nie była pielęgniarka, tylko fanatyczna przeciwniczka elixirum, znana w tym kraju. Ponoć miała nigdy nie pracować w tym szpitalu, a na nagraniu mówiła też inne słowa, niż przedstawione w polskojęzycznym tłumaczeniu.

Z kolei teoretycy spisku uważają, że dziś bardzo łatwo spreparować życiorys, bądź usunąć z kartoteki istotną informację. Np czyjąś pracę w szpitalu.

Co sądzisz o tym, co przeczytałeś, po przestawieniu przeze mnie dwóch skrajnych opinii?


SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

1️⃣ Na konto bankowe:
Numer konta: 16102047950000910201396282

2️⃣ Dla wpłacających z zagranicy:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

3️⃣ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

9 myśli w temacie “3 RODZAJE SZPRYC: PLACEBO, ZWYKŁA I TRUJĄCA!

  1. Jarek tutaj Roman , daj znac jak sie wezmierz za temat Opiekuna Ziemi Enki . Chetnie bym poznal Twoje zdanie, Braciszku. dzis. Pozdrawiam i do przodu pa

  2. Słyszałem ten news kilka miesięcy temu i był ulgą dla tych, co mieli 01, a miałby być czarną traumą dla tych z kodem 02 i 03. Miałby być napisałem, bo trochę tych numerów sprawdziłem tym, co chcieli mi pokazać i powiem Wam, że nie widziałem innych niż 01. Kwitowałem, „aa, będziesz żył” (nie szczerze). Może pani egzekutor da sprawdzić, przed inseminacją z jakiej butli siorbie ten eliksir. Numer wraz serią mają wszyscy dziabnięci na tym zasranym certyfikacie. Ale lepiej wejść sobie na stronę https://howbad.info/ Tam są nr seryjnie wszystkich szpryc od 3 amerykańskich producentów na rynek USA i poza, wraz informacjami z systemu VAERS, co jaka seria nawywijała. Widać, że niektóre są bardziej objawogenne niż inne. Zresztą średnie pocieszenie, są i tacy co złowieszczą, że wszystkich dziabniętych i tak szlag trafi do max 5 lat więc, adios..

  3. w przypadku mod.erny to głównie 2 serie wypuszczane co jakiś czas charakteryzowały się znacznie większą liczbą powikłań w stosunku do innych serii, to właśnie te z oznaczeniem A20 i A21, jak Agenda 2021 – ktoś trafnie spostrzegł na forum :). Znalazł to jakiś gość, robiąc tabelę przestawną z danych vaers.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.