CZY ŚWIAT TO SYMULACJA!? TO NIE TAKIE PROSTE

Wszystkie nauki duchowe (EGZOteryczne – tradycyjne religie, i EZOteryczne – duchowość alternatywna) mają jedną wspólną cechę. Cechę, która jest jednocześnie ich największym i epicko niewybaczalnym mankamentem.

Otóż są związane ze światem materii, lub też do tej materii odnoszą się, pośrednio lub bezpośrednio. Nawet twory i zjawiska duchowe to taka bardzo rozrzedzona forma materii, póki co niewykrywalna przez naszą prymitywną aparaturę „naukową”, i niedostrzegalna dla ludzkiego oka.


Jest kilka form światów materialnych:

➡️ 1D – funkcje bazowe dla całego wszechświata. Jest to nieskończenie gęsta / ciężka forma materii

➡️ 2D – funkcje pomocnicze i budulec dla świata 3D

➡️ 3D – świat, który my nazywamy „wszechświatem” „rzeczywistością”, „materią”. Jest to rejon stosunkowo gesty / ciężki, ograniczający, piekielny. 3D to też sfera, w której bytują nasze ciała na co takiej. Widzimy ten wymiar własnymi oczyma i może go badać aparatura naukowa. W rzeczywistości materia składa się z większej ilości wymiarów.

➡️ 4D – Astral, Dehavan, Otchłań, Biezdna. Jest lżejszy i mniej gesty, niż 3D. Wpływa na niższy, trzeci poziom, nieraz w spektakularny sposób. Tu bytują nasze umysły, szczególnie intensywnie podczas snu. Tu dzieją się też wszelkie zjawiska paranormalne, demoniczne, anielskie, boskie, wizje, objawienia itp.

Pełni on rolę „bezpiecznika”, czy też „zaworu regulacyjnego” dla 3D, by nie było nam na Ziemi zbyt dobrze i przyjemnie. To właśnie tu zainstalowano obecną, piekielną matrycę operacyjną. Tutaj też działa odwrócone prawo przyciągania, które nagradza silnych i bezwzględnych, a karze tych dobrych, którzy są często słabi. Niekontrolowany dostęp do 4D może spowodować schizofrenię, urojenia, halucynacje. Leki psychotropowe w części zamykają to wejście.

➡️ 5D – pierwszy stosunkowo rozwinięty i w miarę „lekki” świat. W nim przebywają nasze dusze. Także wpływa on na poziom trzeci, który my nazywamy światem realnym, jednak wpływa na niego słabiej niż Astral. Intuicja, przeczucia inne głosy duszy, które są zasługą tego wymiaru, są stosunkowo słabe i łatwo je przeoczyć.

➡️ 6D – wymiar hipotetyczny, lżejszy i mniej gesty od 5D.

➡️ 7D – wymiar hipotetyczny, lżejszy i mniej gesty od 6D.

➡️ 8D – wymiar hipotetyczny, nieskończenie lekki i nieskończenie rozrzedzony. Bóg, Rdzeń, Macierz. Czy steruje niższymi światami? Nie. On tylko się przygląda, wszystko akceptuje i ma wszystko gdzieś.


🕉️ A może inaczej: wg idei Non Duality, w Polsce reprezentowanej m.in. Nitya lub Projekt Find Yourself, nie ma żadnego podziału na te osiem Wymiarów. Wszystko jest jednym, nie ma żadnych podziałów na Boga, Jarka Kefira, Jana Nowaka, drzewo, siłowniki hydrauliczne, funkcję logarytmiczną, egzystencjalizm, anioły, demony, itp itd.

Gdyż wszystko co tylko istnieje, co widziałeś i co tylko jesteś w stanie sobie wyobrazić, jest jednym organizmem. Który na dodatek bawi się w grę o nazwie „doświadczanie”.

Rozwój, w tym osobisty, duchowy, jest tutaj tylko iluzją. Gdyż najbardziej prymitywny i „gesty” meta-program z 1D, jest częścią (tak jakby organem, narządem, układem), tego samego organizmu, co najbardziej rozwinięte osoby z 3D (Kriszna, Budda, Jezus). Jak i jest częścią najwspanialszego, hipotetycznego bytu z 7D, który w założeniu „teorii rozwoju” ma wkrótce połączyć się z 8D.

Perspektywa tego, że jesteś tym samym olbrzymim organizmem, co Kim Dzong Un z Korei Północnej, kamień i powieść Pan Tadeusz, wydaje się co najmniej niepokojąca.


😈 A ja, który widzę wszystko inaczej, z innej strony, i podobno wszędzie zadaje głupkowate pytania i w ogóle szuka dziury w całym, pytam o kilka kwestii..

1️⃣ Czy jest coś innego, zupełnie inna rzeczywistość, która w ogóle nie jest związana ze światem materii, zarówno tej nieskończenie gęstej (1D), jak i tej nieskończenie rozrzedzonej (8D)?

To pytanie zasadnicze dla Gnostyka, który zawsze mówi: „Czy na pewno Bóg tak rzekł”?

2️⃣ Czy na pewno to, co mówi byt materialny od 3D do 7D, jest prawdą? Jak CAŁKOWICIE zaufać bytowi, który jest związany z tą materią?

3️⃣ Skoro może coś istnieć poza materią, nawet poza tym, co nazywamy „Bogiem” (czyli poza 8D), to gdzie się to znajduje i na jakich zasadach działa?

4️⃣ Gdzie się ten cały wszechświat od 1D do 8D znajduje? Może na czymś, co nazwalibyśmy dyskiem twardym komputera?

5️⃣ Może nasze Multiuniversum jest kolonią karną („piekłem”)? Do którego zsyła się na resocjalizację twory popełniające jakieś wykroczenie? Gdzie twory te muszą zmierzyć się z ograniczeniami różnych poziomów materii, które w 3D nazywane są niedoskonałością, głupotą, niską świadomością, złem?

6️⃣ A może rację ma gnoza, że jest to matecznik, „macica”, komora wzrostu i dojrzewania różnych tworów? Może poprzez miliardy lat podróży przez eony eonów czasu, wymiary 3D, 4D i 5D są takim „pierwszym porodem”? Podczas niego z zupy (czy raczej z bajora), świadomości kolektywnej / zbiorowej wykluwają, rodzą się indywidualności? A potem przed nimi kolejne etapy, gdy z indywidualnej jednostki same stają się na 6D i 7D świadomościami zbiorowymi, np całych planet lub galaktyk?

Czyli z poziomu Buddy / Kriszny / Chrystusa, gdzie narodziły się ich zaczątki indywidualności, stają się duchami opiekuńczymi (czyli świadomościami zbiorowymi) planet czy większych zgrupowań. A potem taki potężny, posiadający indywidualność Byt opuszcza cały nasz świat materii, i w ogóle przestaje istnieć w tych różnych „D” od 1D do 8D. Byłoby to właśnie to, co duchowi ludzie nazywają Wniebowstąpieniem czy opuszczeniem Koła Samsary (świata snu)?

7️⃣ Czy możliwe jest to, że po wyjściu ze świata materii od 1 do 8, po prostu budzimy się w jakimś łóżku ze snu, już tym Wszechświatem? Lub też zdejmujemy jakieś tam gogle czy hełm z głowy, i mówimy: „Wow, zajebista była ta podróż”?

8️⃣ Tego pytania nie będzie. Jeśli chcesz, to wymyśl własne w jego miejsce. 😉

AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury

SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

🟢 Na konto bankowe:
Numer konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

3 myśli w temacie “CZY ŚWIAT TO SYMULACJA!? TO NIE TAKIE PROSTE

  1. Oj! Przepraszam, ja się zastanawiam i już mam dosyć ładunków do żołądka, dosyć nieodgadnionych sennych symboli i dosyć oddychania nieświeżym powietrzem Nie mam depresji ale mam dość Chce wiedzieć co ja tu robię i już. Żadna religia, doktryna nie dała mi odpowiedzi. Najbardziej prawdopodobną wg. mnie jest to, że mogę być osoba z symulacji komputerowej. Myślę, że Twój paradygmat myślowy jest słuszny Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.