FEMINIZM SŁUŻY DO ROZBICIA i KONTROLI SPOŁECZNEŃSTWA

Bardzo mocne słowa. Chodziło tylko o to, by rozbić dotychczasową formułę rodzin i społeczeństwa, jak i o to, by kobiety też pracowały. Spowodowało to obniżenie wynagrodzeń, skoro na rynku pracy nagle pojawiło się drogie tyle pracowników.

Dawniej Ojciec potrafił sam utrzymać rodzinę. Dziś musi pracować dwójka, często na nadgodziny. Jest wiele przypadków rodziców, którzy widzą swoje pociechy tylko wieczorem, jak wrócą z pracy i załatwiania spraw na mieście.

Nie uważam, że tamten system był dobry ani tym bardziej doskonały. Bo nie był. Ale globalnie anulowano patriatchalną umowę społeczną, nie proponując jednocześnie nic w zamian. Mamy więc teraz mieszankę patriarchatu i „czarnego”, agresywnego matriarchatu (archetyp zbuntowanej Lilith). I wszyscy jesteśmy teraz zagubieni.


A teraz te słowa:

➡️ Cytat: „Feminizm jest naszym wynalazkiem z dwóch powodów: wcześniej tylko połowa społeczeństwa płaciła podatki,
teraz prawie wszyscy, bo kobiety idą do pracy.

Zniszczyło to też rodzinę i dało nam władzę nad dziećmi. Są pod naszą kontrolą (dzieci do szkoły we wczesnym wieku) i przez nasze media wpajane jest im nasze przesłanie, nie są już pod wpływem nienaruszonej rodziny.

Podżegając kobiety przeciwko mężczyznom i niszcząc partnerstwo i wspólnotę rodziny, stworzyliśmy rozbite społeczeństwo egoistów, którzy pracują (dla rzekomej kariery), konsumują (moda, marki), będąc tym samym naszymi niewolnikami i na koniec im się to jeszcze podoba.” (Koniec cytatu).

AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury

SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

1️⃣ Na konto bankowe:
Numer konta: 16102047950000910201396282

2️⃣ Dla wpłacających z zagranicy:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

3️⃣ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

5 myśli w temacie “FEMINIZM SŁUŻY DO ROZBICIA i KONTROLI SPOŁECZNEŃSTWA

 1. Feminizm — pojęcie dziś tak modne.
  Akurat do kontroli społeczeństwa dziś się nie nadaje. Są inne zapewne lepsze sposoby. Wszystko działa tylko do czasu. Bo potem tracimy kontrolę nad ideologiami. Potrafią już one żyć własnym życiem.

  Twórcy feminizmu chcieliby wziąć pod swoje buty kobiety. Aby tego dokonać dali paniom takie wolności i swobody, o jakich ONE nigdy dawniej nie mogłyby sobie nawet pomyśleć, pomarzyć.

  Co z tego wyniknie?
  Kto wie?
  Może się okazać, że złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma. Kozaka oczywiście.

  Do dziś pamiętam, jak żyłem na planecie rządzonej przez kobiety. To było istne piekło, na ,,ziemi”. Chyba pisałem już raz o tym tu dawno temu. Nie każdy czytał, więc powtórzę.

  Jak już wspomniałem planetę tę okupowały kobiety. Kobiety? Raczej samice. Każda brała sobie tylu mężów ilu potrzebowała do pełnego zaspokojenia jej nienasyconej chuci.

  Kobiety słabsze fizycznie i wszyscy faceci musieli ciężko harować. Najsilniejszych frajerów ogierów wybierały sobie na mężów, a inaczej rzecz ujmując konkubentów.

  To samice rządziły grupami społecznymi. To one składały się na policję, armię, administrację. To wreszcie samice toczyły ze sobą drobne potyczki i wielkie wojny.

  Ja należałem do grupy męskiej przeznaczonej do roboty. W wolnych chwilach uprawiałem ćwiczenia fizyczne i psychiczne. Z czasem gdy dorastałem zacząłem odnosić pierwsze sukcesy.
  Zaliczono mnie do rezerwy samców dających jakąś nadzieję.

  Nadszedł dzień, w którym wysłano mnie z poselstwem do innej dużej grupy kobiet. Nie było to zbyt zaszczytne. Zabicie posłów zdarzało się często. Była to taka straceńcza misja. Narażano zatem nas półludzi do nadludzkich kobiet /komuś coś to przypomina?/. Reasumując, to tylko ja wróciłem z takiej misji żywy. Pozostali zginęłi pokonani przez samców nadludzkich samic /dano im jako posłom ten zaszczyt bitki z kochankami rządzących kobiet/. Tylko ja wygrałem ten pojedynek.

  Po powrocie doszło do małej potyczki, w której i ja musiałem wziąć udział. Pokonałem pięciu samców i aż dwie samice. To była szaleńcza rzeź, a nie zmagania bitewne. I wówczas zostałem już zaliczony do kadry samców. Żyłem tak jakiś czas spokojnie, aż pewnego dnia wybrała mnie sobie jedna z naszych samic. Zostałem jednym z jej konkubentów. Spisywałem się chyba dobrze. Po pięciu latach rozwiedziono nas urzędowo i dano możliwość wyboru mnie innym nadkobietom.
  Summa summarum to była straszna dla mężczyzn uznanych za podludzi cywilizacja. Czy podobna kiedyś pojawi się na Ziemi?

 2. Dear Jarek.

  Piszesz, że to teraz nagle jak królik z kapelusza pojawiła się praca kobiet. Przeczytaj sobie dawną literaturę polską, gdzie na wsiach kobiety ciężko harowały na ziemiach dziedziców. Kobiety zapierdalały odrabiając pańszczyznę. Potem pojawiła się taka nędza, że musiały iść do fabryk i pracować w nich na fabrykantów za nędzne grosze. A potem eksploatacja kobiet w czasie obu wojen światowych.

  Nie wybielam dzisiejszych czasów. Są wprost okropne. Ale wiedz, że dawniej wcale nie było tak słodko ani mężczyznom, ani kobietom. I faceci i kobity są, były i będą zawsze wyzyskiwani i uciskani. Nie jestem marksistą. Ale miał rację Marx pisząc, że ,, Państwo to aparat wyzysku i ucisku”. Temu chyba nikt rozsądny nie zaprzeczy.

  Im więcej ludzi tym okrutniejszy wyzysk i ucisk. Sytuację ratują dziś maszyny. Następuje automatyzacja produkcji.Bliskie są już czasy gdy władza przejdzie do domeny AI, a po polsku SI.

  Co się wówczas stanie?
  Czy ludzie dostawszy dochód gwarantowany zechcą pracować?
  Czy będziemy zajmować się tylko sobą?
  Czy powstaną egoiści?
  Czy po iluś pokoleniach ludzkość nie zacznie wymierać sama z siebie?
  Czy nastąpi upadek ludzkości?
  Czy światem zaczną samodzielnie rządzić usamodzielnione systemy AI?

  Takich pytań można postawić o wiele więcej. Ja postawiłem kilka, być może nie tych najważniejszych. Pozostałe postawcie sami.

 3. ten artykuł to dla spóźnialskich? 😀

  niby femi, niby dostały coś, ale tak naprawdę to zostały wykorzystane i niebawem to wyjdzie.

  ale będzie zgrzytanie zębami i tupanie. A ja mówiłem.. 😉

  1. Czyj ten cytat? „Feminizm jest naszym wynalazkiem z dwóch powodów: wcześniej tylko połowa społeczeństwa płaciła podatki,
   teraz prawie wszyscy, bo kobiety idą do pracy.
   Zniszczyło to też rodzinę i dało nam władzę nad dziećmi. Są pod naszą kontrolą (dzieci do szkoły we wczesnym wieku) i przez nasze media wpajane jest im nasze przesłanie, nie są już pod wpływem nienaruszonej rodziny.
   Podżegając kobiety przeciwko mężczyznom i niszcząc partnerstwo i wspólnotę rodziny, stworzyliśmy rozbite społeczeństwo egoistów, którzy pracują (dla rzekomej kariery), konsumują (moda, marki), będąc tym samym naszymi niewolnikami i na koniec im się to jeszcze podoba.”

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.