KONIEC ZARAZY, POCZĄTEK WOJNY. CO ZA PRZYPADEK!

2 DATY, 2 WYDARZENIA, 1 FILM SPRZED LAT.. Pamiętasz?

Chodzi o poniższy film:

Jeśli jesteś czytelnikiem młodym lub dopiero początkującym, polecam go obejrzeć i połączyć FAKTY.


1️⃣ 21 LUTY 2022, WCZESNE POŁUDNIE, EVENT NR 1: „Zdaniem Billa Komputerowca, sytuacja związana z robalem KA-666 na świecie uległa na tyle znaczącej poprawie, że można mówić o końcu planetarnej zarazy. Wg niego jest to jednak zasługa nie tyle elixirów, ile odporności, jaką znaczna część populacji uzyskała dzięki kontaktowi z tym robalem.

Bill inwestuje w programy, mające na celu przyspieszenie opracowania nowego elixiru i jego sprawnej dystrybucji, szczególnie w krajach uboższych. Miliarder powiedział również, że przed nami kolejna zaraza, którą wywoła inny robal, niż KA-666.”


2️⃣ 22 LUTY 2022, GODZ. 00:25, EVENT NR 2: Kolumny rosyjskich wojsk przekroczyły granicę między Rosją a nieuznawanymi pseudo-republikami Doniecką i Ługańską. Tak naprawdę są one tymi częściami Ukrainy, które są od 2014 okupowane przez rosyjskich najemników i od lat popadają w ruinę.

Czołgi, transportery, sprzęt i autobusy z żołnierzami – było ich na tyle dużo, że jechały godzinę, co zarejestrowali na swoich telefonach mieszkańcy. Każdy w końcu ma teraz smartfon, także tam, i ukrycie lub medialne sfalsyfikowanie takiej inwazji nie jest możliwe.

Kolumny pancerne skierowały się potem z Doniecka w kierunku terenów kontrolowanych przez Ukraińców. Trwa ostrzał miasta Mariupol po stronie ukraińskiej z ciężkiej artylerii.

AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury

SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Na Pay Pal – link niżej: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

3 myśli w temacie “KONIEC ZARAZY, POCZĄTEK WOJNY. CO ZA PRZYPADEK!

 1. Na wojskowości się nie znam. W wojsku nie pełniłem zaszczytnej służby wojskowej.

  Od razu po maturze wyjechałem za granicę na Zachód, aby tam na obczyźnie poszukać kawałka chleba. Tam skończyłem studia, tam znalazłem żonę i robotę.

  Obca firma płaciła mi więcej niż firmy i instytucje krajowe tego kraju. Mówiono mi coś o patriotyzmie, o tym jak bardzo moja praca dla pewnych instytucji jest potrzebna etc.. Uprzejmie, ale stanowczo podziękowałem za wszystkie te propozycje. Ale pracę w Polsce zacząłem w siedzibie krajowej mojej firmy.

  Nie zamierzałem bowiem porzucać firmy, która dała mi pracę w czasie studiów, zatrudnienie i płaciła moje czesne. Nie wszędzie nauka jest tak darmowa jak w RP.

  Co do owej wojny ja stawiam tylko jedno pytanie: w imię czego młody ubogi Ukrainiec ma się bić o Ukrainę, skoro wszyscy bogacze ukraińscy spierdolili na Zachód?

  Ba, nie tylko spieprzyli sami z rodzinami, ale i wywieźli tam wszystkie swoje kapitały.

  I to wszystko co mam w tej sprawie do powiedzenia.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.