WOJNA INFORMACYJNA: 10 ZŁ ZA PALIWO I INNE FEJKI

Jest skomasowany desant prorosyjskich trolli w komentarzach. Na Facebooku zablokowałem ich dziś chyba 90 lub więcej, było tego tak dużo, że sam nie wiem, straciłem rachubę. To po prostu wojna informacyjna. Do tego tzw „pożyteczni”, którzy nasiąknęli przez lata teoriami spiskowymi pisanymi na zlecenie pionu propagandy KGB, i myślą, że Putin chce dobrze dla świata.

Nie, on chce zwyczajnie wziąć za mordę Europę razem ze sz.wabami, otwierając furtkę dla ekspansji i być może dla przyszłej inwazji Chin.

Putin chce swojego, nowego porządku świata, w którym liczą się tylko oligarchowie, garstka noworyszy, bezpieka. A pieniądze nie są pompowane w infrastrukturę i w społeczeństwo, lecz ładowane są do oligarchów i w armię. To tzw cywilizacja turańska, w której jednostka jest niczym i ma być bezwzględnie podporządkowana systemowi. A jeśli nie chce być uległa władzy, to trafia do więzienia lub ginie. Rys turański jest widoczny także w poczynaniach Niemiec, m.in. w tym, co narzucają Unii Europejskiej.


Niemiec i Rus to dwaj odwieczni sojusznicy, którzy chcą dzielić Europę na swoje strefy wpływów – niemiecka mittleeuropa z jednej strony, i russki mir z drugiej. A z trzeciej elity Europy Zachodniej podporządkowane Niemcom. Dla Polski zawsze oznacza to problemy.

Wracając do wojny informacyjnej – pojawiają się różne fejki. Przykład – to przerobione komputerowo zdjęcie z cenami 10 złotych aa litr paliwa. Było ono dziś powszechnie wklejane w polskim internecie, zaś potem zwykli ludzie podawali je dalej. A potem był szturm na stacje benzynowe.

Są to zorganizowane przez pion propagandy KGB operacje socjotechniczne, mające sparaliżować nas strachem i wywołać chaos w kraju.


Miejcie się na baczności, nie podawajcie dalej fejkow i zastanówcie się nad tym, czy aby na pewno tyran mający złote kible w ogromnej rezydencji chce dobrze dla Polski i świata.

Co jakiś czas jako ludzkość stajemy przed sprawdzianem. Lata budowania pokoju mogą być zaprzepaszczone przez wa.riata z armatami. Jeśli nie mówimy temu zdecydowanie stop, to taki obł.ąkaniec z wyżartym mózgiem może zniszczyć pół kontynentu.

AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury. Więcej artykułów na mojej stronie Jarek Kefir kropka Com [Wpisz w wyszukiwarkę]. Są tam treści niedostępne i niemożliwe do opublikowania tutaj!

SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Na Pay Pal – link niżej: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

7 myśli w temacie “WOJNA INFORMACYJNA: 10 ZŁ ZA PALIWO I INNE FEJKI

 1. Czasem nawet nie chce mi się pisać o tym wszystkim, ale teraz napiszę. Nowy układ podpisany w 1989 roku (nowy Rybentrow-Mołotow) Rosja polowę Polski niemcy drugą. Dlatego usaterrosyści swoje bazy w Polin w strefie niemieckich wpływów umieścili.

  1. dla jaj pojechałem zatankować wczoraj po 21:00, bo zatkało mnie, ze są takie ogony — dowiedziałem się o schizie własnie wtedy, ale weszło mi <10L XD

   widziałem ON za 6:10zł

   jeden sygnał i już posranie. Jednak nawyki po 89 są żywe.

   1. Cena paliwa wprost adekwatna do poziomu schizy w danym regionie 😀 durnie sami się ujawniają jak ci którym celowo odmówiono paliwa w UK, frajerzy stali pod stacjami benzynowymi i jeszcze mi powiecie że filmy nagrywali?

 2. Dziwi mnie tylko obojętność naszych władz i naiwność opozycji że przechodzą nad tego typu incydentami do porządku dziennego nie zdając sobie sprawy z tego że brak zdecydowanej reakcji to niejako przyzwolenie do coraz śmielszych poczynań osób które w sposób jawny pokazują że ich celem jest destabilizacja państwa oraz wprowadzenia chaosu. To jest działalność przestępcza 😂 ale czego oczekiwać od ludzi których baza wyborcza wierzy w fake newsy że w Wielkiej Brytanii która ma mnóstwo gazu i ropy na Morzu Północnym i jeszcze go eksportuje nie ma paliwa. Ludzie są skrajnie niewykształceni i nie są w stanie odróżnić prawdy od fake newsów są też skrajnie przekonani o swoich racjach a informacje o zyciu czerpią z seriali, od celebrytów, czy opowiadań przy flaszce wódki.

 3. Brak wiedzy (szczegolnie brak checi szukania i zrozumienia mainstreamowych informacji w jezyku angielskim gdyz czerpanie wiedzy jedynie z polskojezycznych mediow to jak posiadanie wyszukiwarki w wersji shareware) i/albo odwagi do wyglaszania wlasnych pogladow to podstawowy problem powodujacy niski poziom debaty publicznej. Nie mozna powiedziec, ze w mainstreamowych mediach nie ma konkretnych informacji, one sa, ale w szkolach tego nie ucza, no i w zyciu nie oplaca sie byc madrym, jedynie wyedukowanym w waskiej dziedzinie dajacej pieniadze.

 4. Pytanie kto w tej wojnie informacyjnej bierze udział, bo bardzo łatwo da się sprawdzić ceny paliwa w internecie czy udać się na stacje benzynową. Ja rozumiem to tak że nie trzeba dostawać prikazu dnia żeby uczestniczyć w wojnie informacyjnej wymierzonej w taką Polskę czy Ukrainę, nawet nie trzeba popierać przykładowo Kremla by być takim pożytecznym trolem wystarczy mijać się z prawdą obiektywną i grać na emocjach, straszyć ludzi, siać panikę.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.