CO DALEJ Z NWO? GŁÓD JUŻ WKRÓTCE!?

🌐 70% zaopatrzenia w nawozy dla rolnictwa jest z Rosji.

🌐 30% produkcji pszenicy jest z Ukrainy.

🌐 Do produkcji nawozów potrzebne są duże ilości gazu, który jest horrendalnie drogi i podrożeje jeszcze bardziej, no i nastąpi jego niedobór na rynku.

🌐 Żyzne ziemie Ukrainy mogą wyżywić nawet 600 milionów ludzi. Gdy ten kraj nie obsieje odpowiednio swoich pól, to żywności na rynkach będzie za mało i podrożeje jeszcze bardziej, niż obecnie.

➡️ Jak to było, panie Schwab? Zaraza, powolny rozkład ekonomii, drożyzna, niedobory paliw do transportu i ogrzewania, wojna a w końcu nieuchronny głód?

Czy po lokdałnach zarazkowych będą lokdałny klimatyczne związane z wzrostem kosztów?

Ku przemyśleniu.

AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury. Więcej artykułów na mojej stronie Jarek Kefir kropka Com [Wpisz w wyszukiwarkę]. Są tam treści niedostępne i niemożliwe do opublikowania tutaj!

SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Pay Pal – link niżej: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

8 myśli w temacie “CO DALEJ Z NWO? GŁÓD JUŻ WKRÓTCE!?

 1. Po czym poznać debila? Po braku ciekawości, determinacji, myślenia abstrakcyjnego i wyobraźni. Statystyki populacyjne są jednoznaczne. Jesteśmy zgubieni.

 2. Nie prorokujcie.
  Nie zmieniajcie przyszłości na negatywną.
  Mimo wszystko myślcie wciąż pozytywnie.
  Ciągle pozytywnie projektujmy nasz nowy świat.
  Naszą nową jeszcze lepszą przyszłość.
  A kto wierzy niech się modli i lepsze życie w Polsce.
  I wciąż wierzmy, że jeszcze będzie o wiele lepiej.
  Ale pamiętajmy, że mamy w tym kraju wielu pesymistów i czarnowidzów. Ludzie ci nawet jak posiadają szósty zmysł, to widzą tylko negatywne, smutne projekcje klisz astralnych naszej przyszłości.
  Widzą te czarne rzeczy, które nigdy by się nie wydarzyły, gdyby nie te ich czarne przepowiednie.
  Wielu zastrasza Polaków tymi proroctwami.
  Jak myśleć pozytywnie?
  Po pierwsze wyłączmy telewizornie.
  Po drugie nie czytajmy gazet.
  Po trzecie unikajmy sieci społecznościowych takich jak na przykład TWITTER, FACEBOOK etc.
  To na początek na oczyszczenie naszych Umysłów powinno nam wystarczyć.

 3. Zamiast gapić się w telewizor, monitor komputera, i inne przekaziory, o wiele lepiej zrobisz medytując co najmniej po 20 minut dziennie.
  Możesz to robić przy muzyce dla medytacji. Możesz i bez muzyki.
  Nie myśl, że w parę dni zostaniesz guru. Jedno Ci polecam. Musisz medytować regularnie. Po wtóre nie przedłużaj czasu medytacji. Po trzecie jak medytujesz to rób to porządnie. Tu nikogo nie oszukasz. Jak Ci za długo 20 minut, to zacznij choćby od dwóch minut dziennie. Po tygodniu od trzech i tak powoli do dwudziestu.
  Ważne jest to, żebyś powoli nauczył się koncentrować na jakimś zagadnieniu. A najlepiej postarać się o to, aby w ogóle przestać myśleć. Nie jest to wcale tak łatwe, jak wielu sądzi. Ale nie święci garnki lepią. I nie od razu Kraków zbudowano.

 4. Metodę medytacji wybierz sobie sam.
  Jest tych metod wiele.
  Jedna z nich polega na ciągłym mówieniu mantry: OM MANI PADME HUM. Albo na słuchaniu starosłowiańskiej muzyki. I melodii słowiańskich z mantrami. A potem musisz szukać sobie sam. Szukaj, póki nie zablokowali internetu.
  I poszukaj Mistrza. Powiadają, że gdy Uczeń jest już gotowy, to Nauczyciel z reguły zawsze się znajdzie. Niestety ja sam nie jestem takim Nauczycielem.Mogę dać kilka wskazówek, ale mając zamknięte TRZECIE OKO, zwane również pierwszym, nie jestem żadnym guru i nie mogę prowadzić żadnego Ucznia. I am so sorry.

 5. Z polskich Nauczycieli polecam Leszka ze strony Hipnoza świadomość i Wolność twórcę rewelacyjnej książki ,, Ku Wyzwoleniu z Ducha „.
  Książka ta jest dostępna w sieci za friko jako tzw. free text.
  Jest tam prosta wskazówka do doskonalenia się. Na wstępie mówi o uporządkowaniu wszystkich naszych spraw w świecie zewnętrznym, w świecie wokół nas.
  Porzuć w jasną cholerę wszystkie Twoje nałogi. Także rozmaite napoje fabryczne, w których pełno jest toksycznych chemikaliów.
  Także uważaj na to, co zajadasz. W żywności jest też niemało toksyn.
  Pij wodę dobrze przefiltrowaną i przegotowaną. Pij tylko ciepłą, ale nie gorącą wodę.
  Wypierdol na bruk telewizory i radia. Praktycznie lepiej postaw do śmietnika, albo odwieź do wyznaczonego punktu.
  Powyłączaj wszystkie komunikatory w całym domu. Uprzedź domowników, krewnych i znajomych, aby w określonym czasie nie przeszkadzali Ci w Twoich medytacjach. Tyle mówi się wciąż o prawach człowieka, więc chyba i Tobie należy się prawo do swobodnej medytacji przez godzinę do kilku godzin. Ci co Twego prawa nie szanują niech idą po prostu zwyczajnie w pizdu.
  To tyle cytuję z pamięci z wstępu do tej książki.
  Wstęp ten napisał EWANGELISTA zwany w skrócie EVIE żyjący obok, akurat teraz, objętej wojną Ukrainy. Pozdrawiam Ciebie EVIE, Przyjacielu i Kolego, głosicielu hasła ,,niech na całym świecie wojny, byle miasto me zaciszne, byle miasto me spokojne ,,.

  1. A ja dodałbym od siebie ,, niech na całym świecie wojna, by Polska była zaciszna, by Polska była spokojna ,,.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.