JEŚLI ŚWIAT JEST GRĄ, TO.. CO WTEDY!?

➡️ Większość chce po prostu przeżyć z dnia na dzień, by starczało na rachunki. Nie zastanawiają się w ogóle nad sensem i celem tej gry.

➡️ Mniejsza cześć ludzi chce się zwyczajnie dobrze i wygodnie urządzić w tej grze, by reszta im zazdrościła. Tu też brak zastanowienia nad sensem i celem.

➡️ Zupełnie mała część osób rozmyśla, o tym, co jest clou tej gry. Ale ich działania skupiają się tylko na tym, by tę grę ulepszyć, a nie ją opuścić. Są to różnego rodzaju aktywiści, politycy, wolontariusze, działacze, wierni, ezoterycy, new age’owcy i tak dalej.

🟢 I na koniec: Niezmiernie mała grupa ma na cel opuszczenie gry. Zdają oni sobie sprawę z tego, że nawet różnego rodzaju prawa duchowe nie dotyczą idei opuszczenia tej rozgrywki, ale jeszcze bardziej z nią wiążą.

TE KWESTIE PORUSZAŁEM W PONIŻSZYM ARTYKULE: ➡️ https://jarek-kefir.com/2022/02/18/czy-swiat-to-symulacja-to-nie-takie-proste/

AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury. Więcej artykułów na mojej stronie Jarek Kefir kropka Com [Wpisz w wyszukiwarkę]. Są tam treści niedostępne i niemożliwe do opublikowania tutaj!

SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Pay Pal – link niżej: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

7 myśli w temacie “JEŚLI ŚWIAT JEST GRĄ, TO.. CO WTEDY!?

  1. Jesteśmy w GRZE ? Masz racje, każdy w coś gra. Życie każdego, to film, który sam kręci. Na mojej planszy życia wiele się działo, nudy nie było, pomagał mi mój nonkonformizm. Tak! Masz rację, ludzie nie myślą i nie zadają pytań, bo to sprawia trudność, a może nie są ludźmi, tylko pionkami, robotami na tej planszy GRY? Myślę o tym od b. dawna, w zasadzie od młodzieńczych lat, bo nic nigdy mi nie pasowało. Z zawodu byłam chemikiem, a powinnam być fizykiem. Nie w tych czasach się urodziłam, KTOŚ, to źle rozegrał więc rozwijać się będę w następnej grze. Sama nie wiem po co to pisze, bo z chęcią już bym już „wyemigrowała ” do nowej gry, więc z lubością czekam na takie sny w których już żyję w innej rzeczywistości i gram o inne stawki.

    1. Pięknie to napisałaś. Wprost odbicie moich obserwacji i aktualnego stanu umysłu z różnicą, że zamiast elektrykiem powinienem być elektronikiem.

  2. Celem gry jest to zeby zawsze mniej wiedziec niz potrzeba, a nawet jak cos wiedziec, to zeby nie miec instrumentow do wiekszego wplywania na rzeczywistosc.

  3. Jedyne wyjście to znaleźć możliwość rozwiązania spoza dopuszczalnego zbioru – nielogiczną, nieprzewidzianą, pozornie bezsensowną. Na szachownicy położyć Jokera. A w międzyczasie – siać ziarno przyszłych myśli, i budować szklane domy. Co zbudowane, to nasze.

    https://luxintertenebris.wordpress.com B-]

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.