WPIS DLA LUBIĄCYCH PUTINA i ROSJĘ!

Rosja to cywilizacja turańska. Poczytaj o tym.


1️⃣ Rosjanie po najazdach mongolskich mają już niewiele wspólnego ze Słowianami. Są oni genetyczną mieszanką ludów mongolskich, tureckich, kaukaskich, tatarskich, plemion syberyjskich, i Rusinów Kijowskich (później znanych jako Kozacy, a następnie jako Ukraińcy). Ze Słowian zostały w ich genach tylko popłuczyny.

Ironią losu jest to, że mongloidalni Moskwiczanie uważają się obecnie za obrońców słowiańszczyzny i promują ruch pansłowiański, czyli ideę zjednoczenia krajów Europy Środkowej i Wschodniej pod wodzą Moskwy. Wielu ludzi z ruchu antysystemowego daje się nabrać na ten haczyk ideologiczny produkcji FSB i GRU.

Natomiast FAKTY są takie, że Rosji dużo bliżej do mentalność azjatyckiej, niż do naszej, europejskiej. Tam jednostka i jej prawa nie mają znaczenia. Istnieje też podwójna logika według podziału: nam wolno napadać, oszukiwać i kłamać, a im nie. Podstęp, nóż w plecy i niedotrzymywanie umów to chleb powszedni w ich rozumowaniu.

Cała gospodarka Rosji jest oparta o surowce (gaz, ropa, stal i inne) i o rolnictwo. Poza Moskwą i Petersburgiem ogromny obszar tego państwa to trzeci świat, gdzie ludzie żyją bez kibli, wody, dróg i innych potrzebnych rzeczy. Większość środków z budżetu nie zasila inwestycji, modernizacji czy edukacji, lecz jest pompowana w wojsko i rozkradana przez polityków i oligarchów.

Nie chcę mówić, że Rosjanie to chwast ludzki, ale coraz częściej przekonują mnie do tego twierdzenia. Obecnie mongolska dzicz z Moskwy w okrutny sposób atakuje Słowian na Ukrainie, czyli genetycznych potomków Rusinów kijowskich, Białorusinów i Polaków.


2️⃣ Cytat: „Problem w zrozumieniu Rosjanina jest taki, że nie bierzemy pod uwagę faktu że on nie jest Europejczykiem, ale Azjatą i dlatego myśli pokrętnie. My nie możemy zrozumieć Rosjanina bardziej niż Chińczyka czy Japończyka.

I od kiedy mam z nimi do czynienia, nie miałem żadnego szczególnego pożądania zrozumienia ich poza obliczeniami jak dużo ołowiu lub stali trzeba zużyć, aby ich zabić. W dodatku, poza innymi cechami charakterystycznymi dla Azjatów, Rosjanie nie mają szacunku dla ludzkiego życia i są sukinsynami, barbarzyńcami i pijakami.”
(Koniec cytatu. Autor: generał Patton)


3️⃣ Cytat: „Rosja nie jest więc częścią cywilizacji zachodniej. Jest fenomenem samym w sobie, często zagrażającym cywilizacji zachodniej. Przedstawiając się jako kraj miłujący pokój, gotów co najwyżej bronić swych posiadłości.

Rosja jest odwiecznie oparta na sile wojskowej, która chętnie przyłącza nowe tereny, jest stale potęgą o ambicjach imperialnych, lekceważącą racje słabszych. Istotę cywilizacji rosyjskiej widać najlepiej w języku rosyjskiej polityki, w którym do mistrzostwa doprowadzono korupcję, iluzję i podwójne znaczenie słów.

Broniąc swego, Rosjanie często nawet nie zauważają, że sięgają po cudze. Dbając o dobro ludzi, są oni gotowi zakładać im pętlę na szyję. Porządek społeczny kojarzą nie ze skuteczną egzekucją prawa, ale z przemocą. Własne znaczenia słów są gotowi egzekwować siłą […]. W cywilizacji rosyjskiej niezrozumiałe są takie zasady jak pacta sunt servanda (umów należy dotrzymywać) czy też neminem captivabimus (nikogo nie należy więzić bez udowodnienia winy).

Dlatego tak ważne jest, by ludzie Zachodu przestali żywić złudzenia co do pułapek tkwiących w traktowaniu Rosji jako normalnego państwa zachodniego, by zauważyli, jak groźne w praktyce są te złudzenia […]”.
(Koniec cytatu. Autor: prof. Roszkowski, 2020 rok.)

➡️ AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury

➡️ SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę (Jarek Kefir Com), jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Pay Pal – link niżej: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

2 myśli w temacie “WPIS DLA LUBIĄCYCH PUTINA i ROSJĘ!

  1. „ale ci po prostu nie pozwalaja tam nawet wejsc na chwile” – ja sądzę, że on nawet nie próbuje i chyba nie próbował lub coś mu w tym przeszkodziło i nie byli to tzw. ONI. A to zasadnicza różnica. Nie mi to oceniać. Natomiast patrząc z mojej perspektywy, faktycznie dziwne jest to, że ktoś z takim intelektem nie wbił się chociaż do niższej klasy średniej, pomimo warunków jakie w Polsce panują, ale nigdzie nie jest łatwo. Inżynier chemik znający swój fach może nieźle się ustawić, ale sama wiedza ścisła to za mało. To też kwestia osobowości, więc jeden inżynierek chemik drugiemu chemikowi nierówny.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.