KILKA UKRYWANYCH NEWSÓW W SPRAWIE UKRAIŃSKIEJ

1️⃣ Ukraińscy rolnicy często nie przeprowadzili zasiewów pól uprawnych, bo jest wojna lub nie mają pieniędzy. W tym roku ten „spichlerz Europy” nie będzie eksportował żywności, a to oznacza ogromny wzrost cen.

2️⃣ W Niemczech wybuchła panika i ludzie rzucili się do sklepów po żywność. Bywało, że działy się tam dantejskie sceny, ludzie szarpali i bili się o kończące się towary. Oleju nie ma w wielu sklepach.

3️⃣ Rosja z kolei albo nie może do nas importować żywności, albo nie będzie chciała, bo uchwalono zakaz wywozu pszenicy i innych artykułów.


4️⃣ Wojna na Ukrainie powoli dobiega końca. Rosyjska armia dostała gigantycznego łupnia i została ośmieszona przed całym światem. Front od kilku dni zamarł, trwa impas. Armia Putina po niepowodzeniu planowanego błyskawicznego zajęcia Kijowa, nie ma pomysłu na ciąg dalszy, co pokazuje skalę zacofania i patologii w tym barbarzyńskim państwie.

Teraz plan moskiewskiego tyrana jest jeden: zrównać z Ziemią cały kraj i pozabijać jak najwięcej Ukraińców, by ten naród już się nie podniósł. Żołdacy Kremla (w tym znani z bestialstwa Czeczeni) popełniła w tym konflikcie wszystkie zbrodnie wojenne znane ludzkości.


5️⃣ Dlatego uważam, że jeśli ktoś dalej, pomimo dowodów, popiera Rosję lub uważa, że tam nic złego się nie dzieje – to jest fanatykiem „antysystemowego mainstreamu” i / lub ma nierówno pod sufitem. Usuwam regularnie tak komentujących, bo z takiego człowieka już nic nie będzie. Tu nawet na psychiatrę jest za późno.

Dodatkowo, osoby takie rozsiewają propagandę państwa, z którym Polska nieformalnie toczy wojnę. Czyli jest to inaczej zdrada stanu, lub też działanie typowe dla szmalcowników i folksdojczy. Jako administrator jestem odpowiedzialny za wszelkie treści, także za zamieszczane komentarze, i nie mogę tolerować takiego rynsztoku na swoich serwisach informacyjnych.

Popieranie Putina to torpedowanie sprawy Międzymorza (sojuszu od Szwecji i Finlandia na północy, po Grecję na południu) i siostrzanego projektu Bałtyk – Morze Czarne. A więc jest to też cios w uniezależnienie się Polski i krajów regionu od Niemiec (UE) i od Rosji (Projekt Euroazjatycki od Lizbony po Hanoi).


6️⃣ Słowacja przekaże Ukrainie systemy obrony powietrznej S-300, a Turcja – S-400. To bardzo zaawansowana broń dająca przewagę. Można dzięki niej przeciwdziałać atakom z powietrza. NATO już wie, że armia Rosji jest tak samo zdegenerowana, jak cała reszta tego państwa, więc się ośmieliło. Być może na dniach Polska przekaże Ukraińcom samoloty MIG 29,które dadzą im przewagę w powietrzu, i umożliwią jeszcze większą siłę rażenia i kontrofensywę.

Moskwa zostanie wtedy sprowadzona do roli upadłego trzeciego świata, i jedynym jej aututem będzie straszak nuklearny. To tak, jak podwórkowy ćpun i menel zastraszający silniejszych od siebie zardzewiałą pukawką.

➡️ AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury

➡️ SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę (Jarek Kefir Com), jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Pay Pal – link niżej: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

5 myśli w temacie “KILKA UKRYWANYCH NEWSÓW W SPRAWIE UKRAIŃSKIEJ

 1. Ale warto wziąć pod uwagę afrykańskie przysłowie:
  ZDYCHAJĄCY KROKODYL MOŻE OGONEM ZABIĆ.
  Ta zdemoralizowana ruska swołocz, widząc swoją beznadzieję, może nacisnąć guzik, by po prostu światu zrobić na złość…

 2. „Wojna na Ukrainie powoli dobiega końca.”W mojej ocenie to cisza przed burzą,która będzie trwać przynajmniej pół roku takim tempem.Oby Ukraina to przetrwała.

 3. Jarek, proszę Ciebie daj z łaski Twej jakiś inny temat.
  Ja po ostatniej rozmowie z czort wie kim nie mam absolutnie żadnej ochoty włazić tam, gdzie mi nie potrzeba. Na wojnie, ani na wojskowości absolutnie się nie znam. To nie moja działka. Dlatego trzymam się od tego tematu jak najdalej.
  Gdybym miał postawić diagnozę medyczną, to bym napisał: brak danych klinicznych uniemożliwia rozpoznanie.
  Mam o wiele ciekawsze zajęcia na wczesnej emeryturze. A tu wszędzie pełno tych nieszczęśliwych uchodźców. Poza rodowitymi Ukraińcami nie brakuje również dawniej zwanych nielegalnymi imigrantami. Zbieranina z całego świata.
  Wszystkim im współczuję, ale nie ja ich wygnałem i nie ja mam wobec nich jakiejkolwiek odpowiedzialności. Prawnej i moralnej.
  Ja mam swoje życie i chcę je przeżyć bez trosk i problemów stworzonych przez innych.
  Niech na całym świecie wojna, by Polska była zaciszna, by Polska była bezpieczna i spokojna.

 4. Wojna na Ukrainie podzielila ludzi na kilka obozow:
  1) przeciwnicy wojni, oskarzyciele Rosji, agentura, zachodnia oligarchia, agenci USA, UK, Mossadu itp., beneficjenci systemu
  2) oskarzyciele Zachodu w formie rosyjskiej agentura, KGB, zadaniowcy
  3) nieoplaceni prorosyjscy oskarzyciele Zachodu, ktorzy pamietaja o zbrodniach nazizmu i widza neonazizm w formie transhumanizmu, sprowadzenia czlowieka do roli kodu kreskowego i widza zachodni konsumeryzm i zniszczenie duchowosci, w realu tego nie moga powiedziec
  4) zwykli ludzie ktorzy pamietaja zbrodnie Stalinizmu, a nie widza zbrodni Zachodu, pseudotrybunalow lub nie chca widziec, lub sie boja powiedziec, pomagaja uchodzcom, modla sie lub nie, boja sie co bedzie dalej, nie pamietaja o Snowdenie, Assange’u, Manningu zbrodniach w Iraku, Afganistanie, Libii, nie pora na taka pamiec
  5) oskarzyciele i Zachodu i Rosji, oni tez sa pietnowani bo jak smia nie dac sie porwac nurtowi jednostronnej zachodniej narracji, na necie cos tam napisza, w realu siedza cicho, musza siedziec cicho
  6) szara masa, przyjma kazda szczepionke na Covid 19 powiedza to co powiedza tefauny, tefaupe i glowne portale na temat wojny na Ukrainie

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.