JAK TO NAPRAWDĘ JEST Z BANDEROWCAMI W UKRAINIE!?

Na pewno czytałeś różne antysystemowe i spiskowe teksty o krwiożerczych banderowcach, którzy chcą zabić wszystkich Rosjan i Polaków.

Ponoć Putin, czyli zbawca ludzkości od NWO mający poparcie Plejadian, realizuje na Ukrainie pokojową misję ratowania tamtejszych Rosjan przed złowrogimi banderowcami. Bo jeśli nie wiecie, to na Ukrainie są tylko dwa narody, czyli niewinni terroryzowani Rosjanie i krwiożerczy, faszystowscy banderowcy, będący potomkami Chazarów.

Tak naprawdę to Putin wszedł na Ukrainę tylko troszeczkę, a nagrania prezentowane w mediach pochodzą albo z 2014 roku, albo są fałszywe. A jeśli są jednak prawdziwe, to znaczy, że to banderowcy równają z Ziemią własne miasta i masakrują ludność cywilną, czyli swoich. No i Rosyjscy żołnierze nie walczą bombami czy czołgami, tylko śpiewają pacyfistyczne pieśni, rysują kredą na chodnikach, tańczą czaczę i zrywają kwiatki.

Tak, ludzie naprawdę w to wierzą. Serio. Nic nie ściemniam. Ja nie daję się ponieść ani systemowej, demo-liberalnej narracji, ani wizji antysystemowo-spiskowej. Jak zawsze, cholera, widzę inną stronę tych i innych zagadnień. No jak ten Kefir śmie, nie być po żadnej rozwrzeszczanej stronie!? Przecież my, Polacy, to gorąca romantyczno-naiwna krew, trzeba wziąć szable w dłoń i iść walczyć za wolność naszą i Wasza! A on nie chce!

Proponuję Ci zaznajomić się nie z opowieściami dziwnej treści, ale z FAKTAMI na temat geopolityki i różnych innych dziedzin wiedzy:


🟢 1️⃣ NARODY, W KTÓRYCH SKRAJNA PRAWICA TO MNIEJSZOŚĆ:

-Polska: Konfederacja (ekstremalnie aktywni i agresywnie szczekliwi w internecie, w realu to siusiumajtki i mniejszość), ruch naz-bol (narodowa bolszewia, tzw Dźwigi), kibole, skinhead – to wszystko to margines nowoczesnego społeczeństwa.

-Ukraina – ruch zwolenników bandery – tak, w ukraińskim nowoczesnym społeczeństwie, chcącym do Europy, to także mniejszość. Oprócz tego obecna wojna może się stać nowym „mitem założycielskim” Ukrainy, i wtedy Bandera pójdzie w zupełne zapomnienie, a stosunki z Polską i Polakami jeszcze bardziej się poprawią. Nasze dwa kraje to łącznie ponad 70 milionów ludzi i olbrzymi potencjał, mogący być w przyszłości lokomotywą Sojuszu Międzymorza, a to jest naprawdę bardzo nie na rękę Rosji i Niemcom. Czyli naszym dwóm odwiecznym wrogom, od zawsze gorliwie ze sobą współdziałającym.

-Różne kraje Europy Środkowej oprócz Serbii, Hiszpania, Portugalia, Grecja, Finlandia, Szwecja, Brazylia, Argentyna, Meksyk, Australia i inne – tu także skrajni nacjonaliści to mały odsetek narodu.


🔴 2️⃣ KRAJE, W KTÓRYCH SKRAJNA PRAWICA JEST JUŻ DOŚĆ ZAUWAŻALNA:

-Niemcy – partia AFD, ruchy jawnie neonazistowskie, kibole itp. Oprócz tego Niemcy dążą do federalizacji UE, by stworzyć z niej własne super-państwo, ściśle współpracujące w ramach Eurazji od Lizbony, po Berlin, zwasalizowaną Warszawę, Moskwę, Pekin, Hanoi. Niemcy działają w porozumieniu z Rosją i nie chcą tak naprawdę zwycięstwa Ukrainy. Koncepcja Eurazji to główne zagrożenie dla suwerenności Polski.

-USA – teksańczycy, południowcy, militaryści, wszelkie ruchy alt-right, anarchokapitaliści, antysystemowcy.


☢️ 3️⃣ PAŃSTWA, W KTÓRYCH SKRAJNA PRAWICA JEST DOKTRYNĄ PAŃSTWOWĄ (Oficjalnie lub nieoficjalnie):

-Rosja z autorytaryzmem i zakamuflowanym faszyzmem na Kremlu. Putin dąży do podporządkowania Europy Środkowej i Wschodniej w ramach Eurazji i odbudowy ZSRR współpracującego z Niemcami. Oprócz tego ruchy kibolskie, neonazistowskie i Alexander Dugin jako szef partii nacjonal-bolszewickiej i autor koncepcji Euroazjatyckiej. Jest on głównym okultystą-magiem Kremla (tzw. „Rasputin Putina”). Uważa on, że wszystko na wschód od Odry (w tym Polska, Czechy itp.) ma wejść w skład nowego ZSRR. Rosja prowadzi ludobójstwo na Ukrainie, powtarzając wszystkie okrucieństwa epoki stalinowskiej, w tym wywózki dziesiątków tysięcy Ukraińców na Sybir.

-Chiny, Japonia itp – skrajny nacjonalizm jako powszechnie obowiązującą doktryna ich kręgu cywilizacyjnego. Nienawidzą białych, a czarnych uważają za zwierzęta. Do niektórych knajp w Japonii do dziś nie może wejść osoba nie będąca Japończykiem.

-RPA, Zimbabwe i inne kraje Afryki – fanatyczna nienawiść do białych, mordowanie białoskórych farmerów i mieszkańców, ruch BLM itp itd.

-Kręg krajów arabskich i islamskich – święta wojna przeciwko Europie i USA (dżihad), presja migracyjna i zaludnianie krajów Europy.


➡️ PODSUMOWUJĄC:

-Możesz powtarzać na zasadzie kopiuj-wklej teksty antysystemowe i spiskowe o banderowcach. Często są one pisane przez propagandystów Kremla lub ich zwolenników.

Ale polecam Ci poczytać o Alexandrze Duginie i jego chorej wizji świata. Jego teksty są publikowane na stronie „X Portal PL” (Wpisz w Google). To jeszcze gorszy psychopata niż Putin. To naprawdę ciekawy a zarazem straszny temat, gwarantuję, że kopara opadnie Ci do kolan.

Być może spojrzysz wtedy na sprawy geopolityki zupełnie inaczej.

➡️ AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury

➡️ SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę (Jarek Kefir Com), jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Pay Pal – link niżej: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Jedna myśl w temacie “JAK TO NAPRAWDĘ JEST Z BANDEROWCAMI W UKRAINIE!?

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.