ROZWIĄŻ TEST NA ANTYSYSTEMOWOŚĆ!

Test na moją / Twoją antysystemowość / szurowatość.

Pogrubieniem są napisane pytania.

(W nawiasach są moje własne odpowiedzi.)

(0,5 / 0,5) oznacza pół punktu dla postawy antysystemowej i pół punktu dla postawy prosystemowej. Czyli pół na pół lub nie wiem.

(1 / 0) oznacza jeden punkt dla postawy antysystemowej i zero punktów dla postawy prosystemowej.

(0 / 1) oznacza zero punktów dla postawy antysystemowej i jeden punkt dla postawy prosystemowej.

1️⃣ Czy istnieją „Obcy”?

(Nie wiem, wiemy tylko, że istnieje nasz Układ Słoneczny, bo najdalsza ludzka sonda Voyager 1 doleciała tylko do jego granic. Poza tym obserwacje UFO zaczęły się mniej więcej wtedy, gdy końca dobiegły równie widowiskowe „objawienia maryjne” na niebie, które miały podobne cechy. Dziwne, prawda?) (0,5 / 0,5)

2️⃣ Czy wpływają na przebieg wydarzeń na Ziemi?

(Jeśli istnieją, to na pewno) (0,5 / 0,5)

3️⃣ Czy kiedyś na Ziemi istniały cywilizacje bardziej zaawansowane od naszej?

(Tak. Być może taka wielka, globalna cywilizacja istniała jeszcze w 17 i 18 wieku, a I i II wojna światowa były ostatnim dziełem jej niszczenia.) (1 / 0)

4️⃣ Czy wierzysz, że Ziemia poddana jest władzy nie wybieranej demokratycznie i nie podlegającej żadnej kontroli?

(To więcej niż oczywiste. Demokracja to rządy ludu, gdzie jest nie 460 posłów, jak obecnie, ale każdy po ukończeniu 18 roku życia automatycznie staje się posłem z takim samym prawem głosu. To, co obecnie mamy, to tzw demokracja przedstawicielska, czyli tak naprawdę oligokracja. Jednak to i tak lepsze od ultra-totalitarnego ustroju z Chin, Rosji czy Arabii Saudyjskiej.) (1 / 0)

5️⃣ Czy wierzysz, że celem tej władzy jest stworzenie jednego, światowego rządu metodą różnych psychomanipulacji i socjotechnik?

(Wiele imperiów próbowało podbić świat. Żadnemu się to nie udało. Obecnie mamy kilka ośrodków imperialnych: Zachodnia UE pod wodzą Niemiec, która współpracuje z innym imperium, czyli Rosją. Poza tym też: anglosasi (USA, UK i inne), Chiny, Brazylia, RPA, Arabia Saudyjska, Turcja. Polska razem z Ukrainą i Białorusią to ponad 90 milionów ludzi i olbrzymi potencjał. A gdyby stworzono Sojusz Międzymorza, to bylibyśmy kolejnym ośrodkiem imperialnym. To bardzo nie podoba się Rosji i Niemcom, stąd barbarzyńska dewastacja miast, ludności i gospodarki Ukrainy. Od tego, czy Ukraina zwycięży, czy nie, zależeć będzie to, czy Europa Środkowa i Wschodnia będzie regionem silnym, czy też słabym i zabiedzonym zapleczem taniej siły roboczej dla Niemiec i Rosji) (0,5 / 0,5)

6️⃣ Czy wierzysz, że znakomita część przekazów medialnych jest kontrolowana przez tą władzę?

(Tak. Większość mediów w Polsce to media korporacyjne, gdzie właściciel, często zachodnioeuropejski lub popierający interesy Europy Zachodniej, dyktuje, co i jak ma być w nich poruszane.) (1 / 0)

7️⃣ Czy uważasz, że kryzys imigracyjny w 2014 roku został wywołany celowo, po to, aby spowodować zmiany społeczne w Europie?

(Tak. Interes w tym, by osłabić ówczesną UE miały: Turcja, Rosja, Syria i Chiny.) (0,5 / 0,5)

8️⃣ Czy jesteś zdania, że tak zwaną zarazę C19 wywołano celowo z powodów socjotechnicznych i finansowych?

(Tak, wypuszczono broń biologiczno-genetyczną działająca głównie na genotyp indo-europejski , czyli oprócz Europejczyków także Indie, Pakistan, Iran, by osłabić te kraje i osiągnąć inne cele.) (0,5 /0,5)

9️⃣ Czy jesteś zdania, że mniejszość LGBT jest prześladowana i należy jej się szczególna, prawna ochrona?

(W Polsce nie jest. Nie potrzebuje ona specjalnej ochrony, wystarczy tylko lepiej i skuteczniej egzekwować już istniejące prawo. Wtedy przedstawicielom tej mniejszości będzie się żyło lepiej. Nie warto dublować różnych praw pod innymi nazwami, bo to tylko działania pozorowane. Trzeba działań realnych, np większego nacisku na zwalczanie mobbingu itp.) (1 / 0)

1️⃣0️⃣ Czy uważasz, że Stanom Zjednoczonym i Unii Europejskiej zagraża neomarksistowski totalitaryzm?

(Jak najbardziej, to przecież agenda ideologiczna Niemiec.) (1 / 0)

1️⃣1️⃣ Czy uważasz, że Władimir Putin wyzwala Ukrainę spod kontroli w/w władzy i/lub, że Rosja ma misję dziejową polegającą na tym, aby wyzwolić ludzkość od kontroli w/w władzy?

(Zdecydowanie nie. Rosja to ośrodek imperialny, który razem z Chinami chce narzucić swoją wizję nowego porządku, po stokroć gorszą i bardziej totalitarną, niż plany anglosasów. Celem wojny na Ukrainie jest uniemożliwienie wzmocnienia się krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Bo wg Rosji i Niemiec ten obszar ma być kurwią dupą, gdzie psy dupami szczekają, w której nie ma większego przemysłu, rozwoju czy innowacji.) (0 / 1)

1️⃣2️⃣ Czy uważasz, że wojna na Ukrainie została spowodowana po to, aby wywołać masowy napływ Ukraińców do Polski, w celu stworzenia na Ukrainie bezpiecznej przestrzeni dla Żydów, nazywanej potocznie „Nowym Izraelem”?

(Zdecydowanie nie. W głowie mi się nie mieści, że ludzie mogą w takie bzdury wierzyć.) (0 / 1)

Autor testu na szurowatość: Jan Krzysztof Trukszyn

Wynik testu: moją antysystemowość to 7,5 punktu na 12 (czyli 62,5%), zaś moja prosystemowość to 4,5 punktu na 12 (czyli 37,5%).

Aby się uważać za prawdziwego wyznawcę antysystemowej wiary, należy wg mnie mieć 10 punktów na 12 lub więcej (czyli 83,(3)% lub więcej, zgodnie z zasadą Pereto).

➡️ AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury

➡️ SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę (Jarek Kefir Com), jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Pay Pal – link niżej: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

4 myśli w temacie “ROZWIĄŻ TEST NA ANTYSYSTEMOWOŚĆ!

 1. Jak istnienie Kosmitów na Ziemi ma być testem na systemowość, lub antysystemowość to podobnie można mówić o zawracaniu kijem Wisły. Identycznie rzecz ma się z UFO, czy istnieniem domniemanych Kosmitów w Układzie Słonecznym.
  Teoretycznie niby wszystko możliwe, ale praktycznie – nie.
  Potężne odległości plus ograniczenie czasu podróży do długości ludzkiego życia, to wszystko powoduje, że loty międzygwiezdne są praktycznie rzecz biorąc niemożliwe.
  Loty kosmiczne wymagają wszak kolosalnych ilości energii. I musiałyby trwać stulecia, a być może nawet tysiąclecia.
  Oczywiście nawet spanie w stanie zamrożonym jest również niemożliwe. I to nawet wówczas, gdyby technika odmrażania żywych ludzi poszła znacząco do przodu. Wszak wiewiórka po zimowym śnie zapomina miejsca ukrycia zimowych zapasów.
  Loty kosmiczne są zatem praktycznie niemożliwe.
  Co do Kosmitów, to w świecie astralnym wszystko jest możliwe. Duchy ze świata duchów mogą manifestować się nam jako Kosmici, UFO i temu podobne sprawy.
  Dziś kiedy zabiera się ludziom wiarę w prawdy religijne musowo dać jakiś substytut Boga i Syna Bożego jako zbawcę ludzkości. Kosmici i Ufologia wspaniale się dziś do tego celu nadają.
  A zatem głosi się powszechnie, że być może zbawią nas jacyś Kosmici. Co za naiwność!
  Tacy przybysze z gwiazd mogliby nas co najwyżej tolerować i dać nam ludziom do końca wypić ten kielich goryczy. Czyli pozwolić nam na zniszczenie wszelakiego życia na Ziemi, a przy tej okazji samych siebie.
  Wszak już dziś są na Bałtyku rdzewiejące zbiorniki substancji substancji wchodzących w skład broni biologicznych. Co będzie, gdy one stracą swoją hermetyczność?
  A co do składowisk odpadów promieniotwórczych, to może być podobnie na skutek ruchów tektonicznych skorupy ziemskiej.
  Takie rozważania możemy snuć bez końca.
  Refleksja jest bardzo smutna.
  Cała para ludzkości idzie w gwizdek wymyślania i tworzenia coraz to lepszych metod uśmiercania naszego gatunku – Homo sapiens sapiens. Czy faktycznie my ludzie jesteśmy istotami rozumnymi ???
  I tak to, czy jesteśmy systemowi, czy nie – to wszystko ma dla losów ludzkości małe i zarazem olbrzymie znaczenie.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.