CZY ANTYSYSTEMOWOŚĆ TO NOWA RELIGIA!?

Uczestniczę w świecie alternatywnym już od 2009 roku. Widziałem raczkowanie stron z treściami konspiracyjnymi, ich ewolucję, potem gwałtowny rozwój, jak i zanikanie starych i pojawianie się nowych.

Pamiętam, że kiedyś działało to na zasadzie burzy mózgów. Każdy miał różne opinie i poglądy. Powstawały gęste kłótnie, wielomiesięczne wojny (tzw flame wars), były wzajemne oskarżanie się o agenturalność itp. To wszystko opierało się o jedną wielką wolną amerykankę.

Jak jest dziś? Po nastaniu czasów zarazy w 2020 roku teorie spiskowe niezwykle się rozprzestrzeniły i stały się nową modą. Powstał ścisły kodeks norm i dogmatów, które spełniać muszą ludzie chcący być nazywani osobami myślącymi samodzielnie.

Antysystemowość stała się więc kolejną religią. Masz myśleć tak, jak my wszyscy, inaczej nie jesteś antysystemowiec, ale jakiś anglosaski podrabianiec. Musisz nienawidzieć polityków, ale kochać Konfederację. Nie wolno Ci pisać, że znasz osoby, które bardzo ciężko przeżyły zarazę. To przecież była tylko grypa, a niepełnosprawność powstała przez brak opieki lekarskiej. Koniecznie trzeba kochać Chiny, Rosję i Putina. Bo przecież te miłujące prawa człowieka kraje walczą z szatańskim NWO i wcale nie chcą wprowadzić na świecie swojej wersji NWO. W żadnym wypadku nie możesz lubić Pisu lub chociaż na nich z konieczności głosować.

Tych jedynie słusznych dogmatów antysystemowej wiary jest jeszcze kilka. Jeśli nie zgodzisz się choć z jednym z nich, to czeka Cię hejt, pogarda i oskarżanie o łykanie jak pelikan papki propagandowej TVPiS. Więc u samodzielnie myślących nie ma miejsca na.. samodzielne myślenie. Albo bierzesz cały pakiet czyichś myśli i opinii za dobrą monetę, albo wypad. Swojej opinii mieć nie wolno. Czytam często tę komentarze – wiele z nich to hejt, jeszcze więcej jest zamieszczanych na zasadzie kopiuj-wklej. Żadnej własnej myśli, żadnych prób analiz. Często jest to tylko link do YouTube lub Rumble z filmikiem, lub po prostu jakaś grafika.

Antysystemowcy chcieli wyjść z systemu, ale czy po tych latach aby przypadkiem nie stworzyli po prostu innego systemu? No i gdzie jest źródło tych wszystkich treści, grafik i filmików, produkowanych na jedno kopyto? Czy ich źródłem jest ogromna globalna sieć niezależnych od nikogo autorów? A może ktoś zdążył przejąć ten ruch i nadaje mu teraz własny rytm? Jeśli tak, to kto? Rządy? Wywiady? Iz.raelczycy? Watykan? Czy wręcz Ci tajemniczy „oni”, których nazwy nie wolno wymawiać?

Tak czy owak, jest tam mało miejsca samodzielne interpretacje. Jakiś anonim bez imienia, nazwiska i zdjęcia profilowego wklei link do filmiku z YouTube i powie Ci, że źle myślisz, i masz zaraz wracać do szeregu. Antysystemowego szeregu, gdzie każdy ma myśleć tak samo lub bardzo podobnie. A ponoć tam, gdzie każdy myśli tak samo, to tak naprawdę nikt tam nie myśli.

Ja jako gnostyk kontestuję zarówno system, jak i antysystem. Ba, neguje cały świat oparty na zasadzie prymatu archetypów materii nad archetypami ducha, które mają być służebne i ofiarne dla materii. Bo to pomysł z zasady zły i tworzący nieskończenie wiele błędów.

Jeśli chcesz, to możesz towarzyszyć mi w tej wędrówce przez grząski i niebezpieczny teren, w myśl hasła: „Wyłącz telewizor i teorie spiskowe, włącz myślenie!”

➡️ AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury

➡️ SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę (Jarek Kefir Com), jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Pay Pal – link niżej: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

4 myśli w temacie “CZY ANTYSYSTEMOWOŚĆ TO NOWA RELIGIA!?

 1. To nie zaczęło się w 2020 r. Taką antysystemowość jako religię wprowadziła już ok. 10 lat temu na swoim blogu niejaka Astromaria. Gadała do znudzenia o samodzielnym myśleniu, a wypierdalała z komentarzy wszystkich, którzy się z nią nie zgadzali.

 2. Należy wyłączyć nie tylko telewizornie.
  Jak powiedział mi Nauczyciel Duchowy, to zarówno telewizja, jak i internet to jeden i ten sam diabeł. I tu i tam są ludzie, którzy sprzedali swoje dusze. Dobrze, wspaniale żyją do czasu. Bo przestają być modni i dostają wielkiego kopa w dupę i są wysyłani na zieloną trawkę.
  Wielu znanych aktorów ćpa i wdycha narkotyczne substancje.
  Wszystkie te przekaziory mają jeden cel. Ukraść widzowi jak najwięcej czasu. Zająć go byle czym, aby już nie myślał samodzielnie. I cel ten osiągają.
  Poszedłem w odwiedziny do szpitala. Szybko zostałem spławiony, bo zaraz miał lecieć serial Doktor Świnn. O lekarce kobiecie za XIX wieku na Dzikim Zachodzie.
  O chorobie telewizyjnej, czy internetowej już nie wspomnę. Zapewne każdy z Was coś wie o tym opętaniu przez ekran.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.