CZY POLSKA POWINNA WSPIERAĆ UKRAINĘ!?

➡️ Z grubsza chodzi o wbicie klinu pomiędzy odwieczne partnerstwo dwóch barbarzyńskich i wrogich nam narodów – Niemiec i Rosji. Obu tym państwom zależy na jak największym osłabieniu i podporządkowaniu Europy Środkowej i Wschodniej.

Geopolityczny Projekt Międzymorze z Polską i Ukrainą jako jego lokomotywą jest clou tego wszystkiego. Nasze kraje razem to ponad 70 milionów ludzi, ogromne bogactwa gruntów ornych, przemysłu, górnictwa, usług, przyrody, turystyki, kultury i sztuki, zdolnych umysłów jak i pracowitych robotników. Możliwe jest teraz zrzucenie kajdan, jakie Niemcy i Francja nałożyły na nas na początku lat 90 XX wieku.

Dlatego Niemcy robią wszystko, by nie wysłać za dużo broni Ukrainie, blokować dostawy do tego państwa, omijać sankcje i embarga.

➡️ Ostatnio w polskim internecie zaroiło się od „patriotów” z Polską flagą na zdjęciu profilowym, którzy bardzo pamiętają Wołyń. Jednak jakoś nie pamiętają o Katyniu, Sybirze, nożu w plecy 17 września 1939, rozbiorach i setkach lat wyniszczania naszego państwa.

Często są to osoby wierzące w teorie tak nieprawdopodobne i wręcz głupie, że aż zastanawiam się, czy aby na pewno są oni zdrowi psychicznie.

Pozostaje też pytanie, jakiego kraju są Ci „patrioci.” Bo na pewno nie naszego kraju. Zamiast dwukolorowej flagi Polski powinni może wklejać sobie inną, trójkolorową flagę.

Co za czasy, że różnego rodzaju oszołomy, przygłupy, pożyteczni idioci czy też etatowe onuce można poznać po naszych barwach narodowych.

Łapy precz od polskich barw, skoro torpedujecie interes narodowy i geopolityczny Polski!


PONIŻEJ DWA CIEKAWE CYTATY:

➡️ Cytat: „Warto powiedzieć sobie, dlaczego onuce oraz „patrioci” od Wołynia nie pamiętający, że to szlachta polska najpierw dusiła Ukraińców, więc Ci mieli motywy, żeby się odegrać i nie widzący, że to ZSRR podsycało (fakt historyczny) szowinistyczne tendencje, które doprowadziły do Wołynia, tak histerycznie reagują na zbliżenie Polsko-Ukraińskie.

Otóż dla Rosji Ukraina to brama do Europy. Posiadając ją, są mocarstwem europejskim, nie mając jej, nie są. Ponadto czarnoziemy na tamtejszych terenach są w stanie wyżywić circa about pół miliarda ludzi przy dobrym zarządzaniu. Są też tam jakieś surowce, aczkolwiek tu danych nie mam. Krym? Morska baza wypadowa na Bliski Wschód.

Dlatego dostają oni alergii, że jakiś zachód / Polska może mieć tam wpływy. A Polska, cóż, z historii wiemy, że zaraz po Ukrainie, interwencja rosyjska jest u nas. A przy władzy w Moskwie jest człowiek, który wprost powiedział, że upadek ZSRR był tragedią dziejową. Przypomnijmy więc sobie, gdzie była Polska za czasów ZSRR. Powiecie, że za obecnego cara to lepszy sojusz? Tak, Białorusini potwierdzą.

A… Niemców też denerwuje za duże zbliżenie Polsko Ukraińskie, bo im możemy w UE za bardzo kozaczyć w przyszłości.”
(Koniec cytatu. Autor: Sławomir)


I DRUGI CYTAT:

➡️ Cytat: „Te Tysiące poszły by za mną (…); Popatrz co się dzieje na Ukrainie, kto tutaj szczęśliwy? kto wiary nie pozbawion, z wolności nie obran, kto w niej nie płacze i nie wzdycha? Sami jeno Wiśniowieccy, a Potoccy, a Zasławscy, a Kalinowscy, a Koniecpolscy i szlachty garść! Dla nich ziemia? Dla nich złota wolność? A reszta? Bydło.

Jakiej wdzięczności doznało wojsko Zaporoskie za krew w obronie Rzeczypospolitej przelaną? Gdzie przywileje kozackie? Wolnych kozaków w chłopów chcą zmienić. Chcę wojny z nimi, nie z królem. Król to jest ojciec, a Rzeczpospolita – matka. (…) A gdyby nie oni, miałaby Rzeczpospolita nie Dwojga, a Trojga Narodów tysięcy wiernych szabli przeciwko Turkom, Tatarom, Moskwie.”
(Koniec cytatu. Autor: Bohdan Chmielnicki)


Gdyby to wszystko inaczej było rozegrane, to w perspektywie nie byłoby żadnego Wołynia.

➡️ AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury

➡️ SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę (Jarek Kefir Com), jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Pay Pal – link niżej: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

7 myśli w temacie “CZY POLSKA POWINNA WSPIERAĆ UKRAINĘ!?

 1. Piszesz Jarek, że Polska powinna bezwarunkowo wspierać obecnie Ukrainę. Z Twojego punktu widzenia masz zapewne rację. Międzymorze to projekt utopia. Nie mówię, żeby nie pomagać prawdziwym uchodźcom – obywatelom Ukrainy. To co innego. Ale wraz z owymi uchodźcami może nas najechać chmara przybyszy z nastawieniem wymagającym tylko tego, aby tu w tej RP mogli luksusowo żyć i nie pracować. Żyć tu w Polsce na koszt tego kraju i podatnika Polaka.
  To Polak ma tu zapierdalać za miskę ryżu, aby ludzie zwani kiedyś ………. mogli spędzić tu swoje wygodne życie. Nie jestem ani rasistą, ani nacjonalistą, ani faszystą, ale mam chyba prawo do mojej własnej, osobistej opinii.
  A z wolnością słowa jest dziś w Polsce wręcz tragicznie. Namnożyło się nam mnóstwo organizacji gotowych Polaka włóczyć po sądach do końca świata. Dziwi mnie tylko, że polskie sądy przyjmują takie banalne pozwy.
  I tu po zasięgnięciu opinii wielu wiekowych ludzi powiem Wam smutną prawdę. Że w za komuny w PRL u była większa wolność słowa niż obecnie.

 2. Panie Jarku. Jeśli mogę się dowiedzieć dlaczego mój wpis z dnia wczorajszego został usunięty czy wręcz nieopublikowany ?

 3. Panie Jarku. Nie wiem nadal dlaczego wykasowal Pan mój artykuł z 30 marca ..Jeśli chodzi o pisma Chmielnickiego to proszę doczytać że cała jego działalność była finansowana jak zwykle przez anglosaskich agentów Niemiec itd .. Podobnie jak cały najazd szwedzki również był przez te kreatury finansowany ..

  1. Tak, wszystko co złe pochodzi od anglosasów, a wszystko co dobre – od pokojowych i miłujących prawa człowieka Rosji i Chin. A w Moskwie na placu Pigal nawet rozdają samochody, za darmo, wiesz? 😀

   Komentarz został skasowany, gdyż podczas wojny, jaką prowadzi z Rosją także nasz kraj, choć nieformalnie, publikowanie takich komentarzy zawierających propagandę wroga jest zdradą stanu, i zasługuje na karę śmierci. A ja jako administrator odpowiadam prawnie także za komentarze tych anonimowych nicków (tutaj), lub też pustych profili bez nazwiska i zdjęcia profilowego (na swoim Facebooku).

   Mam nadzieję, że szmalcownicy i folksdojcze zamieszczający wrogie naszemu państwu treści zostaną surowo i sprawiedliwie rozliczeni przez patriotów z trybunałów wojskowych.

 4. Dear Jarek.
  To jest Twój prywatny blog i tylko Ty Jarek masz prawo do jego redagowania, pisania o tym co uważasz za jedynie słuszną prawdę. I masz prawo do usuwania wpisów uznawanych przez Ciebie Jarek za nieodpowiednie, czy za szkodliwe.
  Ja Niemiec o polskim imieniu i nazwisku powoli zaczynam się coraz bardziej czuć Polakiem, ale mentalność nadal mam niemiecką. To moja rodzina straciła przy umacnianiu władzy ludowej większość mężczyzn. Nie zabili ich Niemcy. Zabili ich Polacy z KBW, MO, UB i innych formacji. Polegli za tę polską ziemię, bo chociaż byli i czuli się Niemcami, to uważali, że ich Ojczyzną była Polska. Państwo demokratyczne, a nie system z Sowietów wzięty przyniesiony na bagnetach LWP i Armii Radzieckiej.
  Dlatego proszę Ciebie, abyś nie osądzał pochopnie autorów usuniętych wpisów. Na pewno mogą mieć inne poglądy od Twoich, ale niekoniecznie muszą być ruskimi onucami.
  Ja nie jestem w tej chwili po żadnej stronie tego tragicznego konfliktu. Po obu stronach frontu giną młodzi Słowianie. Dziwne, co?
  Przyroda nie znosi próżni. Wolne miejsce po Ukraińcach zapełnią jakieś inne narodowości, aby tu na ukraińskich stepach harować za kromkę chleba, lub za przysłowiową miseczkę ryżu. I to jest największa tragedia tej nieszczęsnej wojny. Jej ofiarami są Słowianie. Bo oligarchowie i inni bogacze już dawno spierdolili z Ukrainy. Pozostali gotowi bronić kraju tylko biedni i doprowadzeni do skrajnej nędzy Słowianie.
  Ps. Przepraszam za wulgarne słowa, ale tylko one mogą być tu adekwatne do zaistniałej sytuacji.

 5. Szanowny panie Jarku. Mieszkańcó(bo nie był to ,,naród”, który ,,gnębiła,, polska szlachta dawno niema. Zginęła zamordowana po 1917 przez bolszewików, zagłodzona przez Stalina, a resztki wywiezione. Zostało niewielu, przeważnie Tataró na Krymie. Więc niech pan nie wymyśla. Ukraiński ,,naród,, tworzy się właśnie teraz z tych co teraz tam żyją. I wojna w tym pomaga, gde byłoby dobrze tworzyć Unię z Polska, Litwa i Ukraina to jest fakt. Ale nie pozwolą na to USA, Izrael i Rosja.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.