TO UKRAINA WYWOŁAŁA… W…

Sami zobaczcie ‼️

Taki właśnie Jarciu odebrał paszport! 😍 👍

A Wy co, dalej czytacie bekowe gównostrony z teoriami spiskowymi o dobrym Putinie? 😂

Nawet mi Was nie żal.. 🤣

4 myśli w temacie “TO UKRAINA WYWOŁAŁA… W…

 1. Dear Jarek.
  Takie żarty w czasie realnej wojny na naszej wschodniej granicy, to już dziś nie beka. Trzeba raczej płakać nad tym co się tam dzieje. Bo oto biją się ze sobą dwa słowiańskie narody. To są nasi bracia co do krwi i ja Polak pochodzenia niemieckiego bardzo nad tym boleję. Nie interesuje mnie kto ma, a kto nie ma racji. Ze smutkiem patrzę na ten biedny ukraiński naród. Ale nie jestem w stanie temu zaradzić. Jak już pisałem po obu stronach konfliktu giną Słowianie. Tak Słowianie.
  Czy tej wojence można było zapobiec?
  Jak można było to zrobić?
  Dlaczego nie zrobiono czegoś co by sprawiło, by do tego nie doszło?
  Na te pytania ja sam Wam nie odpowiem.
  Napiszę jedynie, że Zachód w tej chwili wypowiedział ekonomiczną nową super zimną wojnę. Wojnę o pieniądz. Bo oto Rosja żąda zapłaty za swoje produkty nie w dolarach, czy w euro lecz zażądała zapłaty we własnej walucie – w rublu.
  Ten bojkot, te wszystkie sankcje spowodują na pewno, że Rosja wreszcie przejdzie z rozwoju ekstensywnego na rozwój intensywny.
  Znaczy to, że Rosja będzie musiała sama zacząć stosować coraz więcej nowych technologii w produkcji cywilnej. A także w produkcji dóbr konsumpcyjnych dla ludności cywilnej.
  Jak to się wszystko skończy?
  Nie wiem.

 2. Już dziś w Ameryce mówi się, że te sankcje miały nauczyć Rosję rozumu. I gdyby Rosją rządził mało inteligentny człowiek, to zapewne rychło tak by się stało. Ale na czele Rosji stoi człowiek, którego szacuję na co najmniej 250 do 300 IQ. Żaden znany mi polityk na Zachodzie nie dysponuje takim IQ. Może kilku w Chinach, ale już w Europie miała go jedynie Angela Merkel. Szkoda, że odeszła.
  A u nas? Donald Tusk ma co najmniej 225 IQ. Stąd tak dobrze dogadywał się z Angelą, a jak dał z siebie wszystko to i z Panem Putinem.
  O politykach mających dziś realną władzę w tym kraju nic nie piszę. Są inteligentni, pojętni, ale żaden z nich mnie nie interesuje. Ich problemy z rządzeniem RP of EU są ich osobistymi problemami. Oni biorą za te rządy pieniądze, a mnie nikt za to nie płaci. Stąd takie właśnie moje podejście do tych spraw.
  Ta cała wojna staje się powoli wojną o pieniądz. O to, aby Rosja wyzwoliła się spod władzy dolara. Taki jest efekt sankcji i dalsze ich utrzymywanie pogrąży Amerykę w głębokim kryzysie, bo następnym państwem będą Chiny. Potem zapewne Indie, Brazylia i inne kraje. I Ameryka w kryzysie leży i kwiczy.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.