OTO CO ZOSTAŁO Z UKRAIŃSKICH MIAST! [ZDJĘCIA +18]

Wojska ukraińskie odzyskały duże tereny na północy i północno wschodnim obszarze kraju.

Tam, gdzie ustępowały rosyjskie wojska, Ukraińcy odnajdywali zbiorowe groby, rowy wypełnione ciałami, liczne ofiary gwałtów, tortur, ulicznych strzelanin i masakr. Rosja przygotowywała listy proskrypcyjne, podług których wywlekali bardziej patriotycznych ludzi jak i elity, i mordowali strzałem w tył głowy, często uprzednio maltretując swoje ofiary.

Czyli nic się nie zmieniło od czasów Katynia. Oprócz tego żołnierze grabili najechane tereny, znęcali się nad mieszkańcami. Przez patologie i degenerację w krasnej armii, rosyjscy żołdacy nie mieli co jeść. Musieli okradać sklepy czy ludność cywilną, co czasami kończyło się dla nich tragicznie. Np wtedy, gdy Ukraińcy częstowali ich zatrutym żarciem. W jednym z rejonów zjedli wszystkie świnie, kury, kaczki, a reszta się rozpierzchła. Więc zaczęli łapać psy i je zjadać.

Po niepowodzeniu ofensywy trzydniowej, którą miała być w założeniu ta wojna, Putin oszalał, zamknął się w bunkrze za Uralem bez dostępu do internetu, i rozkazał całkowitą masakrę tego kraju. Poza ludobójstwem ludności cywilnej, nieustannie ostrzeliwane są budynki cywilne i infrastruktury w miastach, które przypominają miasta po dywanowych nalotach z czasów II Wojny Światowej.

Skala zniszczeń przechodzi wszelkie wyobrażenia. Gdy około listopada – grudnia 2021 roku pisałem, że nadchodzący konflikt skończy się drugim Afganistanem dla Rosji, że będzie to wojna totalna, z gigantycznymi stratami po obu stronach i z ogromnym cierpieniem ludności, to niewielu mi wierzyło. A skąd to wiedziałem? Bo nie wciągałem się w żadne teorie, tylko dokonałem analizy danych.

Wg antysystemowców, chazarowie rządzą na Ukrainie. Ale chcą stworzyć nową chazarię. Tylko jak, w miejsce starej? No i w tym celu, czyli w celu stworzenia nowej chazarii, Ukrainę zaatakował Putin, strzela do ludzi jak do kaczek i niszczy wszystko, co popadnie, zmieniając miasta w to, co zostało z Warszawą po Powstaniu.

To ma sens. 😅 😀

Jak teraz mam spojrzeć w oczy tym rzekomym oświeconym antysystemowcom? Splunąć takiemu w twarz to mało. Powinno być im zwyczajnie wstyd.

Zdjęcia z wojny na Ukrainie:

Zdjęcia wykonał Mateusz Orczykowski, który jest wolontariuszem na Ukrainie:

➡️ AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury. Więcej artykułów na mojej stronie Jarek Kefir kropka Com [Wpisz w wyszukiwarkę]. Są tam treści niedostępne i niemożliwe do opublikowania tutaj!

➡️ SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę (Jarek Kefir Com), jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Pay Pal – link niżej: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Jedna myśl w temacie “OTO CO ZOSTAŁO Z UKRAIŃSKICH MIAST! [ZDJĘCIA +18]

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.