CZY MUSISZ SZANOWAĆ PRACĘ u PRYWACIARZA ZA 2500!?

Podejście pokolenia millenialsów i pokolenia Z do pracy jest zdecydowanie inne, niż dawniejszych generacji. Gdyż bardziej cenią sobie czas wolny i swoje zdrowie, niż zaharowywanie się „we firmie.”

Na ten temat zwróciło ostatnio kilka redakcji. Komentarze są bardzo różne, od potępiających do pozytywnych. Kilka z nich zamieszczę poniżej.

A Ty? Kaszubskie robotne „na fest” za 2500 na rękę, czy raczej oddzielnie pracy od życia i nie traktowanie jej priorytetowo w tymże życiu?


KOMENTARZ 1️⃣:

Cytat: „Wiecie dlaczego młodzi ludzie nie chcą pracować jak ich rodzice? Bo nie są głupi, widzą jak zniszczeni gonitwą za robotą rodzice potracili zdrowie, sens życia. Tylko presja i straszenie – to pamiętam od początku pracy zawodowej. Jestem wykształcona, mam kwalifikacje ale to niczego nie zmienia, albo wyrabiasz normę kosztem rodziny, zdrowia albo wypad. Nic się nie zmienia na lepsze i nic się nie zmieni.

Czytam komentarze starszych, jacy to oni byli w ich mniemaniu porządni pracownicy, a byli co najwyżej głupi. Ciągłe śrubowanie norm, więcej i więcej, robienie po godzinach, w weekendy. Po 10-20 latach przychodzi wypalenie i nieważne czym sie zajmujesz – po prostu masz dość. Były chwile, że miałam ochotę nie żyć. Byłam tak zmęczona, że jadąc autem przysnęłam. Wtedy przyszło otrzeźwienie, ale jak się postawiłam, że nie biorę dodatkowej roboty, stałam się „wrogiem”. Posłuchajcie młodzi starszej 42 letniej wypalonej osoby.” Koniec cytatu.


KOMENTARZ 2️⃣:

Cytat: „Wychodzi na to że byłem prekursorem / awangardą w tym podejściu do pracy. Jestem już od paru lat na emeryturze, ale pracę zmieniałem 13 razy. Jeśli z szefem nie można było znaleźć porozumienia – rzucałem robotę nieraz z dnia na dzień. Generalnie miałem zasadę: Praca została pomyślana przez ten system jako kara. A ja masochistą nie byłem.” Koniec cytatu.


KOMENTARZ 3️⃣:

Cytat: „Nie dość, że matoły po pseudo szkołach, to jeszcze nieroby. Kto nie pracuje, ten nie żre.” Koniec cytatu.

🔥 Wyraź swoją opinię w komentarzu! 🙂

➡️ AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury

➡️ SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę (Jarek Kefir Com), jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Pay Pal – link niżej: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Jedna myśl w temacie “CZY MUSISZ SZANOWAĆ PRACĘ u PRYWACIARZA ZA 2500!?

  1. przypominam!
    mamy miejsca pracy (w większości faceci) i miejsca dochodu (w większości kobiety) choć np. pielęgniarki, matki i prostytutki pracują – na ogol – uczciwie. warto komunikować precyzyjnie .-)

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.