DUCHOWOŚĆ GNOSTYCKA: CO JEST NIE TAK Z SEKSEM!?

Zacznijmy od razu z grubej rury:

1️⃣ Przede wszystkim ludzka seksualność jest oparta w 80% na algorytmach zwierzęcych, i zaledwie w 20% na algorytmach wyższych, czyli „ludzkich.” Oczywiście, zgodnie z ponadczasową zasadą Pereto, czyli 80% niskiej jakości i 20% wysokiej jakości. Sprawdza się ona w zaskakująco wielu dziedzinach życia.

2️⃣ Im wyższy poziom energii seksualnej u danego człowieka, tym wyższy poziom agresji i egoizmu. Seksualność jest nieodłącznie związana z agresją i czasami także z przemocą. Silny, zaradny i przystojny mężczyzna to także mężczyzna draniowaty, chłodny, z większą skłonnością do agresji. Z kolei mężczyzna mniej przystojny, mniej zaradny życiowo, z mniejszym poziomem energii seksualnej ma także większą empatię i mniejszą agresywność.

3️⃣ A dlaczego? To logiczne. Buzujący testosteronem i atrakcyjny, włochaty samiec alfa częściej przyniesie do jaskini mięso mamuta (czy też wypłatę..), zapewniając byt kobiecie i jej dzieciom. To największa tajemnica i gnoza, czy też raczej gRoza seksu. Kobieta ma pierwszeństwo i przywilej wybierania sobie partnera. Albo dopuści, albo nie. To mężczyzna jest tutaj petentem czy też żebrakiem. Cała ludzka sfera seksu jest podporządkowana zapewnieniu bytu kobiecie i dziecku.

Dodatkowo, ludzka podświadomość praktycznie nie ewoluowała od eonów. Mamy w głowach prymitywne algorytmy. Nasza człowiecza podświadomość, mimo XXI wieku, postępu techniki i nowoczesnego feminizmu, nadal sobie myśli, że żyjemy na afrykańskiej sawannie jak 200.000 lat temu. Dlatego najbardziej podniecający dla wielu kobiet jest koleś typu hiszpański Alvaro, egoistyczny, zarozumiały, draniowaty, dominujący, i czasami też przemocowy.

4️⃣ Czym jest seks? Jest jedną wielką przynętą, pułapką dla mężczyzny. Pomyśl sobie: Czy tolerowałbyś u kumpla te wszystkie fochy, dąsy, głupkowate robienie dram, charakterystyczne dla wielu kobiet? Ależ oczywiście, nie pozwoliłbyś sobie na to, wyjebałbyś mu w pysk. Ale u swojej kobiety na takie skrycie przemocowe zachowania pozwalasz. Dlaczego?

Bo wg nauk ezoterycznych, kobieta już na starcie ma 6 razy większą wartość niż mężczyzna, bo ona może dać życie, a on nie. Więc ona nie musi podejmować ryzyka, nie musi wykonywać ciężkich prac, i nie musi dawać takiego samego wykładu do związku, jak mężczyzna. Gdyż to facet, poprzez brak połączenia z energią Ziemi, ma ogromny deficyt miłości, seksu, namiętności. Kobiety mają więc monstrualną przewagę. Mogą sobie pozwolić na więcej i nie muszą tyle wnosić do relacji.

Ale wróćmy do meritum: facet myśli, że po ślubie i urodzeniu dziecka dalej będzie miał swoją niewyżytą i namiętną diablicę. A ona wtedy koncentruje się tylko na dziecku i zmienia w typową Grażynę Cebulak, z zerowym seksapilem i niechętną do igraszek. A jemu pozostaje tylko ciężka praca, praca i jeszcze raz praca. To, że dziś ona jest Twoją nienasyconą dziwką i szaloną krejzolką cieszącą się życiem, nie znaczy, że tak będzie po ślubie. Ty myślisz, że ona się nie zmieni i dalej będzie Twoją kurewką. A to tak nie działa. Okres narzeczeństwa to tylko przynęta na Ciebie, taki wabik. Bo ona i tak zmieni się w matronę z zerowym libido. To najbardziej ukrywana tajemnica i zarazem tragedia małżeństw lub dłuższych związków.

5️⃣ Wg nauk ezoterycznych, energia kobieca ma zasilać mężczyznę, a on wtedy tę energię pomnaża, wychodzi do świata, zmienia go na lepsze, i przynosi do domu z powrotem, dużo więcej. Ale tu na świecie to nie działa. Kobiecą energią jest moc, zaś męską energią jest siła.

Kobiety jednak nie mają mocy, zostały jej w większości pozbawione. Kobiecość jest teraz uschniętą pustynią, która nie tylko nie zasila mężczyzny, ale wręcz przyssywa się do niego i wyciska wszystkie soki. Wymaga też od mężczyzny, by zlikwidował w sobie resztki pierwiastka kobiecego, czyli mocy, i postawił na niezwykle twardą siłę. Być może stało się to po mitycznym wyjściu z Edenu, gdzie w matrycy planety zaczęło brakować pewnych składowych.

➡️ Pisałem o tym w poniższym artykule:

LINK: ➡️ CO JEST NIE TAK Z RÓWNOUPRAWNIENIEM!? ➡️ https://jarek-kefir.com/2022/01/23/strefa-tabu-18-co-jest-nie-tak-z-rownouprawnieniem/

6️⃣ Boska kobiecość? Męski archetyp Wojownika Jasnej Strony Mocy? Not here. Ludzkość to w dużej większości zbiorowisko zagubionych w dżungli życia indywiduów, zaburzonych emocjonalnie, lub osobowościowo, albo też psychicznie. A osoby, które uważają się za ostoję normalności i ustatkowania, stroniące od psychiatrów i psychoanalityków, są najgorzej popierdolone. Moje PTSD się przy nich chowa.

Jung mówił kiedyś, że cała ludzkość jest na poziomie mentalnego dziecka, i jako dorośli pozostają oni w głębi mentalu dziećmi. Nie radzimy sobie z tym trudnym światem, nasza delikatna psychika ulega traumatyzacji, wypaczeniu a czasami nawet fragmentacji (częściowej, np w PTSD, lub całkowitej, np w przypadku schizofrenii czy rozdwojenia jaźni). Ludzki umysł, psychika, podświadomość – są niezwykle delikatne i podatne na zranienia. Ponadto, konstrukcja ta ciągle magazynuje dane o przebytych traumach. One się potem nawarstwiają, zapętlają i działają tak, jak wirus w komputerze. Po pewnym czasie dochodzi do zmian, które są nieodwracalne i ludzka konstrukcja psychiczna ulega rozpadowi – częściowemu lub całkowitemu.

Efektem takiego składowania śmieci jest zatkanie się tego systemu i ciągłe zafiksowanie się na negatywnych programach. Ten wirus stale działa w tle, i powoduje, że prawo przyciągania i inne metafizyczne mechanizmy rządzące światem, działają na odwrót. Czyli zamiast przyciągania pozytywnych sytuacji, wydarzeń czy ludzi, przyciągają te negatywne.

Więc zaburzony mężczyzna spotyka równie zaburzoną kobietę. Ich własne deficyty przyciągają się na zasadzie koluzji: np mężczyzna nie szanuje swojej energii, bo daje jej światu za mało. Wchodzi on w relację z kobietą, która też nie szanuje swojej energii, bo daje jej światu za dużo. W efekcie czego nie starcza jej sił, siadają jej hormony, zaniedbuje relację, ale przede wszystkim – zaniedbuje siebie. Gdy takie osoby zderzają się ze sobą, np w związku, to każde z nich ciągnie w stronę swojego rozwiązania tej koluzji. Najczęściej jest tak, że ona naciska, by on się zmienił, a on się wkurwia, buntuje i wycofuje.

Koniec końców, nie ma świętej kobiecości i boskiej męskości. To, co sadzą zwolennicy Tantry, w ogromnej większości nie ma miejsca. Jesteśmy bandą rozkrzyczanych i sfrustrowanych przygłupów i czubków, którzy niszczą i ranią się nawzajem. Potrzebujemy nie ezoterycznych i duchowych mądrości, ale raczej wieloletniej psychoterapii i dwóch tabletek Prozacu / Efectinu lub też Zoloftu dziennie.

Nasz świat jest jak maszyna z uszkodzonym wałem napędowym, zaś jego prawa działają w wypaczonej formie – jak w jakimś krzywym zwierciadle. Dla gnostyka to bardzo cena obserwacja. Jest to wręcz idealny dystopijnym, piekielny projekt. Tego nie mógł stworzyć ani chaos (jak sadzą ateiści), dni dobry Bóg (jak sadzą kontrolowane przez elity oficjalne religie). To perfekcyjna w swej postaci i ogromnie zadziwiająca maszynka do mielenia mięsa. Ja uciekłem z jej trybów, i niektóre z tych trybów mnie nie dopadły. Żyje nie z systemem (jak zwykli ludzie), ani nie przeciwko niemu (jak równie głupkowaci antysystemowcy). Żyję obok niego. Przejrzałem jego przerażająca w swej perfekcji, ale też zachwycającą konstrukcję.

Jako gnostyk w końcu odpowiedziałem sobie na pytanie: „A może umarliśmy już dawno temu, i obecnie jesteśmy w piekle?” I nie jest to odpowiedź dającą jakieś wyjście czy rozwiązanie. Wiesz, różni szamani ezoteryczni Dają co jakiś metody, sposoby. Dają nadzieję na lepsze jutro. Ja żyję w świecie pozbawionym złudzeń, bez odczuwania nadziei. Bo nadzieja fałszywą kochanką strachu jest. Nęci, obiecuje, kusi, że będzie lepiej – już zaraz, za chwilę złapiesz króliczka, tylko graj w moją grę. Ale to „lepiej” nie nadchodzi. Ja wybrałem wyjście pośrednie – życie na obrzeżach tej struktury, obok niej. No i mówią, że prawda wyzwala. Także od nadziei. Potrafisz żyć bez złudzeń, z których bierze się siła i ochota, by robić różne rzeczy? Ja czasami tak, ale też czasami nie.

7️⃣ Seksualność nie jest błogosławieństwem mężczyzny, ale odwrotnie – jest jego przekleństwem. Przez to, że faceci mają emocjonalną „dziurę bez dna” jeśli chodzi o miłość, namiętność, seks.. To robią rzeczy, których normalnie by w ogóle nie zrobili. Bo są one ciężkie, wymagają ogromnego wysiłku, ryzyka, siły i tak dalej. Ale to nie medytujący jogini, zadowoleni i szczęśliwi, przekazywali swoje geny dalej, tworząc ludzkość. Rozmnażali się bowiem tylko znerwicowani, sfrustrowani, oraz włochaci, nieokrzesani i napaleni.

Zatkać tę dziurę potrafi tylko kobieta, i to też tylko na jakiś czas. Dawki „lekarstwa” trzeba ciągle powtarzać. Pojawia się więc pokusa u większości kobiet, by z tego erotycznego leku zrobić nagrodę lub karę dla mężczyzny. Gdy facet jest taki, jak trzeba, i przynosi dużo mięsa upolowanego mamuta, to ugabuga buga uga ochota na seks jest. Zaś gdy mężczyzna jest ślamazarą, słabeuszem, nie ma mięśni, i zamiast polować na mamuty i dyscyplinować dzieci, idzie medytować na zieloną trawkę, to dostęp do miejsc rozkoszy jest powoli odcinany. To metoda kija i marchewki, lub inaczej, zjawisko „prostytucji małżeńskiej.”

I siłą rzeczy, od mężczyzny wymaga się więcej różnych cech i więcej wkładu w relację. Facet musi mieć odpowiedni wygląd, wzrost, muskulaturę, siłę, opanowanie, chłód emocjonalny, ekstrawertyzm, neurotypowość, zdrowie psychiczne, dominację, zaradność, aktywność, inicjatywność („zorganizuj mi życie i zaskocz mnie”), i tak dalej. Tych cech, często sprzecznych ze sobą, jest wiele i w miarę upływu lat ciągle pojawiają się nowe. Tam, gdzie mężczyzna musi dawać wkład i starać się, kobieta może w tym czasie leżeć plackiem.

Skąd taka dysproporcja? Dlaczego kobiety to robią? Odpowiedź jest najbardziej banalna z możliwych: BO MOGĄ. Bo na takie zachowania pozwalamy, gdyż jesteśmy głodni tych kilku chwil czułości raz na ruski rok, najczęściej kiepskiej jakości. Kolegom takich numerów nie wybaczamy. Zaś same kobiety w miejscu swojej pracy potrafią powstrzymać fochy i dąsy z dupy wzięte. Czemu? Bo tam pracodawca na to nie zezwala. Przychodzi więc taka do domu i zaczyna się wyżywać na swoim facecie. Bo może, bo on na to pozwala. No chyba, że ten koleś jest takim typowym samcem, więc wtedy jego dama (najczęściej piękna), nie może mu podskoczyć.

8️⃣, 9️⃣ i 🔟: Istnieją jeszcze dwie kwestie. Kobiety mają w psychice coś, co ja nazywam „pamięcią Edenu” i do tego wyidealizowanego obrazu podświadomie dążą. Ale z powodu tego, że matryca operacyjna tej planety jest uszkodzona, taki ideał nigdy nie jest realizowany.

LINK 1: ➡️ TAJEMNICE WOJNY PŁCI ➡️ https://jarek-kefir.com/2021/07/10/tajemnice-wojny-plci-koniec-dziecinstwa-ludzkosci/

LINK 2: ➡️ TABU: JAK KOBIETY ROZWALAJĄ SOBIE ZWIĄZKI!? ➡️ https://jarek-kefir.com/2022/04/03/tabu-jak-kobiety-rozwalaja-sobie-zwiazki/

LINK 3: ➡️ PAMIĘĆ EDENU – JAK TO JEST Z WOJNĄ PŁCI? ➡️ https://jarek-kefir.com/2021/12/31/jak-to-naprawde-jest-z-wojna-plci/

➡️ AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury

➡️ SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę (Jarek Kefir Com), jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Pay Pal – link niżej: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

4 myśli w temacie “DUCHOWOŚĆ GNOSTYCKA: CO JEST NIE TAK Z SEKSEM!?

  1. Tak jest. Konfrontacja fochow kobiety w domu z fochami kobiety w pracy, w pierwszym przypadku moze faceta szantazowac, w drugiej nie. Sposob myslenia wiekszosci kobiet jest ustawiony na bycie biorca o ile pozwala jej sytuacja osobista, kobieta do 30tki ma najlepszy czas znalezc mezczyzne, na poczatku to ona rozdaje karty, pozniej sytuacja sie odwraca, uroda sie pogarsza. Po jej stronie stoi rodzina, a takze ci ktorzy dbaja o to, zeby spoleczenstwie skladalo sie z zonatych i tych ktorzy pracuja dla kosciola lub sluzb mundurowych. Ci co projektuja rzeczywistosc wiedza, ze wiekszosc pieniedzy jest wydawana przez kobiety dlatego wokol niej budowany jest system, facet musi pracowac i nie oszczedzac, bo chodzi o to zeby te pieniadze byly obracane w gospodarce przez kobiete i dziecko, wiec to jego sciga sie o alimenty, kobieta dostaje dziecko, za nia stoi prawo, rodzina, srodowisko. To amerykanski system, ktory jest skuteczny i staje sie tajemnica ekonomii danego kraju. Kawalera najpierw otaczaja ciotki, matki, babcie, a pozniej gdy jest zbyt odporny to podsuwa sie mu partnerke z komputerowych algorytmow, ktora pasuje jak ulal., do czasu. Prawda jest,ze kobieta jest zawsze w gorszej sytuacji, czas dziala na jej niekorzysc, powinna miec pomoc od panstwa, ale dlaczego ma byc tak, ze ten koszt ma ponosic facet.
    Facet musi byc przebojowy, no chyba, ze ma partnerke kumpele od wspolnych projektow, zainteresowan, ale wtedy tam nie ma pociagu seksualnego.

    „Ale wróćmy do meritum: facet myśli, że po ślubie i urodzeniu dziecka dalej będzie miał swoją niewyżytą i namiętną diablicę”

    Tego nie powiedza na wychowaniu do zycia w rodzinie, ewentualnie mozna zobaczyc w jakims odcinku „Ukryta prawda”. To sie nazywa zlamanie umowy, on mysli, ze bedzie jak dawniej, ona mysli, ze on zrozumie, ze dziecko to nowy etap, a zaniedbanie faceta usprawiedliwi tym, ze jest dziecko, ale przeciez jedno nie wyklucza drugiego, moze tez byc zaskoczona jak jej organizm zareaguje.
    Z drugiej strony samotnosc tez nie jest dobra, mezczyzna w pojedynke nie rozwija sie emocjonalnie, moze skonczyc w uzywkach, dlatego jednym z wyjsc bylyby kolektywy bezdzietnych, tylko, ze takim trudniej byloby o promocje w pracy poniewaz nie ida systemowo i nie ma na nich latwych hakow.

  2. „Nic nie jest takie jakie być powinno ,nic nie jest takie na jakie wygląda,wszystko jest na wspak ,obłuda fałsz i zakłamanie…”cytat z jednej książki który utkwił mi na lata w pamięci.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.