OGŁOSZENIE: MOŻESZ WSPOMÓC MOJĄ PRACĘ i STRONĘ!

Jeśli cenisz moje artykuły, analizy, prowokacje, zdjęcia, to możesz wesprzeć utrzymanie i rozwój mojej strony na WordPressie Jarek Kefir Com (wpisz w Google). Dzięki temu będę miał środki na utrzymanie tej witryny internetowej na serwerze i motywację do tego, by dostarczyć Ci jeszcze więcej ciekawych i zakazanych treści.

Owszem, ludzie wspierają różnych autorów. Jednak najczęściej wsparcie dostają Ci, którzy mają miliony odbiorców. Dodatkowo jest jeszcze tak, że po pierwsze nie publikuję treści romantycznie naiwnych, w stylu new age, dających ludziom nadzieję, fałszywą nadzieję. A po drugie, często publikuję treści kontrowersyjne zarówno dla lemingów, jak i antysystemowców. Gdyż staram się pokazywać Ci zupełnie inne oblicze dziejących się na świecie rzeczy.

Moją ambicją na pewno nie jest tworzenie kolejnego, nudnego miejsca, gdzie klepane są tysięczny raz te same „prawdy objawione.” Zawsze widzę drugą, ukrywaną stronę wszystkiego. Nie chcę Cię mamić fałszywymi obietnicami bez pokrycia, że wszystko będzie dobrze. Interesuje mnie analizowanie tego świata tak, by próbować dotrzeć do prawdy, nawet wtedy, gdy będzie ona zła, przykra lub niewygodna dla wielu.

Dlatego moją pracę doceniają koneserzy, a wspierają moją stronę finansowo najczęściej oni. Pracuję fizycznie na etacie i ja utrzymuję stronę na drogim, amerykańskim, ale też bardzo bezpiecznym serwerze WordPress.

Na witrynie Jarek Kefir Com jest wiele artykułów zupełnie niedostępnych tutaj, na Facebooku. Jest to też nasza baza na wszelki wypadek. Bo jak wiemy, Facebook z jego okropną cenzurą nie jest miejscem wiarygodnym ani bezpiecznym.

Jeśli zależy Ci na dalszym istnieniu moich serwisów, jak i uważasz, że moja praca jest coś warta, to możesz wesprzeć mnie finansowo. Bez Twojego wsparcia będę miał nielada wyzwanie, bo byt niezależnych mediów jest dziś różny. Nie muszą być to od razu wielkie kwoty. W małych wypłatach jest także wielka siła. Grosz do grosza a będzie kokosza, jak to mówią.

1️⃣ Na konto bankowe:
Nr konta: 16102047950000910201396282

2️⃣ Dla wpłacających z zagranicy:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

3️⃣ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.